چرا زنجیره عرضه مبادله را ممکن است دست عفونی و حتی سخت تر برای پیدا کردن

بینش کلیدی:

به عنوان هر یک کارآفرین خواهد به شما بگویم که موفقیت یک نام تجاری جدید تا حد زیادی به انجام با زمان بندی. و برایان Bushell زمان به سختی می توانست بهتر شده است.

برای بیش از یک سال Bushell برنامه ریزی شده بود به اضافه کردن یک گریپ فروت-معطر ضد عفونی کننده دست به توسط بشر خود را خط بوتیک شخصی-محصولات مراقبت از که راه اندازی در سال 2019. به عنوان موسس و مدیر عامل شرکت نوپرست نوعی کیک کوچک phenom پخته شده توسط ملیسا Bushell تا به حال مقدار زیادی از تجربه کسب و کار, اما او واقعا به آن نیاز به درک که با ضد عفونی کننده دست فروش فزاینده توسط 313 درصد در اوایل ماه مارس به تنهایی این بود که یک اتفاقی زمان به فروش این مسائل است.

“[این] یک محصول ما شده است در حال توسعه برای مدتی طولانی قبل از این کل COVID چیزی که آغاز شده است” Bushell گفت. “اما ما آمار گاز در آن با توجه به تقاضا است.”

در عین حال که همه چیز معلوم شد یکی دیگر از جنبه های Bushell طرح کسب و کار است که به احتمال زیاد به را حتی بزرگتر تفاوت برای شرکت خود را. با نام تجاری ماموریت بشر که عرضه آن ضد عفونی کننده در این هفته است که برای کمک به کاهش میزان زباله های پلاستیکی در جهان است. به این معنی در میان چیزهای دیگر است که خود ضد عفونی کننده دست می آید آلومینیوم قوطی.

و این روزها که چیز خوبی است چرا که بطری های پلاستیکی در حال گرفتن به خصوص سخت به پیدا کردن فقط در حال حاضر. در واقع بطری های پلاستیکی پیوستن به فهرستی از مواد ضروری مورد نیاز به ضد عفونی کننده دست—از جمله الکل ژل پلیمر و حتی towelettes استفاده دستمال مرطوب ضد باکتری—که به طور فزاینده ای سخت به منبع گران و یا هر دو.

در حال حاضر مصرف کننده دست-ضد عفونی کننده بخش است رقیب و بی سر و صدا با یک وضعیت مهم شود: در حالی که آمریکایی ها عادی در حال تقلا برای پیدا کردن عفونی در قفسه های فروشگاه سازندگان آن sanitizers در تقلا خود را—برای مواد خام را به جوانه-قتل اکسیر در وهله اول.

“این چیزی است که اتفاق می افتد و که عمده مسئله ما در حال برخورد با” گفت: Rakesh Tammabattula مدیر عامل شرکت QYK مارک سازندگان هر دو Glowy و Dr. J طبیعی برندها. “اکثر تولید کنندگان فقط در مورد چگونه برای ادامه تولید,” او اضافه شده است.

چگونه ارزان مواد تشکیل دهنده به طور ناگهانی به گران

سه ماه پس از مقامات بهداشتی تایید اولین مورد از COVID-19 در ایالات متحده مصرف کنندگان inured خود را به این واقعیت است که ضد عفونی کننده دست در دسترس نیست به صورت آنلاین و یا در محلی فروشگاه های زنجیره ای و نمی توان برای آینده قابل پیش بینی. چه کمتر واضح است که تقاضا برای ضد عفونی کننده است که تولید آن کمبود در سطح خرده فروشی همراه با مربوطه نیاز از موسسات مانند ادارات پلیس و بیمارستان ایجاد کرده است یک سبد می رسد که تمام راه برگشت تا خط شروع زنجیره تامین خود را.

که مانع آشکار است با الکل است که فعال و predominating عنصر در بسیاری دست عفونی. (موسسه ملی بهداشت توصیه اتانول یا ایزوپروپانول غلظت حداقل 60% برای یک محصول به طور موثر در برابر ویروس.) یکی از عوامل ساخته شده است که ضد عفونی کننده دست به چنین عملی کسب و کار در وهله اول این است که الکل ارزان است. و یا حداقل آن را ارزان شد. قبل از coronavirus بحران الکل می تواند تا به حال برای نیکل و یا کمتر از یک پوند. از مارس 19, قیمت حال افزایش یافت و به 85 سنت با توجه به آمار و ارقام از مستقل کالا Intelligence Service (ICIS).

که سطح تقاضا قرار داده است فشار زیادی بر کارهای شرکت هایی مانند QYK علامت های تجاری که به عنوان یک شرکت ایالات متحده نیز باید پایبند به غذا و دارو دستورالعمل و با استفاده از تنها ایالات متحده فارماکوپه درجه الکل. (مشروب که شروع به پریدن کرد به نزاع در هفته های اخیر به دست ضد عفونی کننده انجام می دهند به طوری که در مارس 20, FDA اعلام کرد و آن را اقدام علیه شرکت هایی مانند کارخانه های لبنی و مشروب شلاق تا خود به خود دسته از ضد عفونی کننده.)

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>