چرا پپسی رفت و همه در این سال را به کاسه فوق العاده با نزدیک به 40 میلیون دلار در تبلیغات

با شش Super Bowl ads و یک میزبان از حوادث و در محل فعالانه پپسی و Frito-Lay در حال ساخت سوپر باول سال 2020 بزرگترین آن تا کنون.

شرکت پپسی نوشابه آمریکای شمالی CMO گرگ لیون اشاره کرد که با نام تجاری است که ترویج مارک های بیشتر از پنج تا 30 ثانیه تبلیغات و یکی 60-نقطه دوم.

در 5.6 میلیون در هر 30 ثانیه آگهی زمان که به معنی پپسی در حال گذراندن بیش از 39 میلیون دلار در زمان پخش به تنهایی. عامل هزینه تولید و مشهور استعداد و که برچسب قیمت قابل توجهی heftier.

لیون توضیح داد که پپسی “بسیار سخت گیر می شه در مورد اندازه گیری” و تعیین کرده است بسیاری از میلیون ها نفر از برداشت به ارزش هزینه نجومی.

“هنگامی که ما اندازه گیری سوپر باول آن را خیلی بیشتر از فقط یک آگهی 30 ثانیه ای ما در حال اندازه گیری,” او گفت:. “این منجر به این بازی و تمام مکالمات در سراسر بازی. این یک سرمایه گذاری بسیار خوب.”

“برای پپسی., سوپر باول انبوه مهم زمان از سال است. تنقلات و نوشیدنی ها از جمله بخش بزرگی از سوپر باول” راشل فردینندو بود که به تازگی منصوب شده به عنوان CMO برای Frito-Lay, شمال امریکا, گفت, Adweek. “ما در سبد بیشتر از هر نقطه و به همین دلیل ما بزرگ است. ما واقعا در مورد مردم لبخند در این زمان از سال است.”

در این سال پپسی و Frito-Lay در حال استفاده از تبلیغات در بزرگترین مرحله در بخش های بزرگ به نمایش گذاشتن نوآوری محصول.

شرکت پپسی نوشابه آمریکای شمالی CMO گرگ لیون اشاره کرد که با نام تجاری است که ترویج مارک های بیشتر از پنج تا 30 ثانیه تبلیغات و یکی 60-نقطه دوم.

جشن در میامی آغاز شد و با پپسی صفر قند سوپر باول LIV در جمعه شامل اجرای برنامه از Lizzo و Harry Styles. این رویداد لگد کردن سه روز از جشن از جمله پپسی را Rookie از سال جشن و اجرای برنامه توسط Snoop Dogg, Lil Jon and Fat Joe و همچنین فعالانه در آن طرفداران می توانند دیدار با بازیکنان NFL و دیگر افراد مشهور در حالی که نمونه پپسی محصولات.

در طول بازی پپسی را اجرا خواهد کرد یک آگهی خود را مجددا راه پپسی صفر قند با الهام از Missy Elliot, موسیقی فیلم, یکپارچهسازی با سیستمعامل پپسی تبلیغات و محصول جدید مات سیاه و سفید بسته بندی. 30 ثانیه ای نقاط از ویژگی های الیوت و H. E. R. تفسیر the Rolling Stones کلاسیک “رنگ آن سیاه است.”

پپسی خواهد شد یک بار دیگر حمایت Super Bowl Halftime show, نمایشگاه, جنیفر لوپز و شکیرا. نام تجاری نیز در حال اجرا ارتقاء ارائه رایگان پپسی صفر قند به طرفداران اگر دو تیم نمره به پایان می رسد در یک صفر است.

“ما فکر می کنیم که یک راه بسیار خوبی برای تولید آزمایشی” لیون گفت:, و اضافه کرد که پپسی صفر قند به طور مداوم ضربان کک صفر در طعم آن تست شده است اما هنوز نسبتا پایین نفوذ در بازار است. “ما بازاریابی است که با هدف رانندگی آگاهی و محاکمه پپسی صفر,” او گفت:.

پپسی است نمایشگاه دیگری آن صفر قند ارائه جدید Mountain Dew صفر خود بیان-صفحه 30-دوم آگهی. ایجاد شده توسط TBWA\Swee\روز New York, آگهی ویژگی های یک کمدی بازسازی یک صحنه از Stanley Kubrick را درخشان. آگهی ستاره Bryan Cranston و Tracee Ellis Ross و نتیجه گیری نشان می دهد این محصول حداقل به عنوان خوب ،

Frito-Lay تنها 60 ثانیه تبلیغ ترویج کلاسیک اصلاحی Doritos عطر و طعم سرد در مرتع پرورش احشام. حماسه نبرد رقص بین Lil Nas X و سام الیوت شامل یک cameo از بیلی ری سایرس یکی از چهار سوپر باول ایجاد شده توسط خداحافظ, سیلوراستاین & Partners, سه نفر از آنها برای پپسی یا Frito-Lay محصولات.

یکی دیگر از 30 ثانیه نقطه از آژانس ترویج جدید Cheetos پاپ کورن که فردینندو به نام تجاری “بزرگترین نوآوری در یک دهه است.”

شامل هیپ هاپ کلاسیک “U can’t Touch This,” نقطه ویژگی های MC Hammer فراهم می کند و بهانه ای مناسب برای جلوگیری از انجام همه چیز از حرکت مبلمان برای پر کردن کاغذ بازی. این اولین بار Cheetos است که تبلیغات در بازی بزرگ در 11 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>