چرا بیشتر شرکت های رسانه ای برش حقوق به جای تخمگذار کردن مردم

بینش کلیدی:

برخی از شرکت های رسانه ای هیچ غریبه ای به جرم اخراج در صورت ناپایدار بودجه مدل در حال نزدیک شدن به اقتصادی عدم قطعیت ناشی از کوروناویروس متفاوت است. به جای اضافه کردن به اخراج کرده اند که به نظر می رسید به آمار به طور مداوم پس از بحران مالی 2008 و ناشران در حال امید بستن به مقیاس کارکنان پرداخت این زمان در اطراف—حداقل تا کنون.

آینده رسانه های گروهی, معاون, BuzzFeed, گانت و رسانه های آمریکایی گروه را کاهش حقوق کارکنان خود را به عنوان یک راه آنها می گویند برای جلوگیری از بیشتر اخراج. ناشران دیگر از رسانه ملی به تو رفتگی در دیوار نشریات هستند به احتمال زیاد به ارائه چیزی مشابه.

این یک حرکت برای اعمال فشار به زخم خمیازه coronavirus را ترک کرده است در کل زنجیره تامین از رسانه اقتصاد: اگر شرکت های در حال ساخت محصولات زیرا آنها بسته و آنها قادر به فروش محصولات که بدان معنی است که آنها نمی توانند در بازار و یا تبلیغ هر گونه محصولات است.

صنعت رسانه تلاش برای تنوع بخشیدن به چگونه آن را می سازد پول فراتر از تبلیغات مانند حوادث برای مثال نیز نهفته است. کارشناسان کسب و کار صحبت کرد که با Adweek گفت: موقت هزینه-صرفه جویی در حرکت هستند و اقدامات است که می تواند حفظ روحیه کارکنان و نگه داشتن کسب و کار در حال اجرا تا زمانی که مردم از نظر جسمی می تواند جمع آوری دوباره و بودجه بازاریابی در ترمیم ناشران کسب و کار قادر خواهد بود که مسئولیت رسیدگی به تقاضا است.

به عبارت دیگر آنها در حال امیدوار است که کسب و کار خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان آن را خشک.

این بیماری همه گیر به عنوان یک “کوتاه مدت شوک” گفت: یوسف Foudy بالینی دانشیار اقتصاد در دانشگاه نیویورک استرن دانشکده کسب و کار. بر خلاف رکود اقتصادی وجود دارد می تواند یک چرخش در ماه نه لزوما سال است. “اگر بهبود می آید زودتر از انتظار آنها می یابند که آن را دشوار است مجددا,” Foudy گفت. “این امر می تواند واقعا ناکارآمد برای مردم غیر روحانی.”

همه ناشران باید اجتناب شود اخراج. Maven که دارای بیش از 300 رسانه خواص از جمله Sports Illustrated تصمیم به اخراج 9 درصد از نیروی کار آن (31 نفر). روزنامه های محلی و alt-هفته نامه وابسته به تبلیغات محلی که همه اما به طور کامل خشک شده اند نیز دیده می شود اخراج.

رسانه های مدیران صحبت با Adweek به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت از صحبت کردن در مورد استراتژی های کسب و کار گفت: این کاهش هزینه اندازه گیری است به احتمال زیاد برای ادامه و به عنوان دیده می شود که حداقل از شر است که در حداقل اجازه دهید کارکنان خود را در حفظ و بهداشت و درمان خود را به عنوان آنها حرکت یک بیماری همه گیر.

این یک مرحله اضافی رسانه های کسب و کار می تواند به سفت شدن کمربند خود را همراه با استخدام, انجماد, هزینه های برش و مهار مستقل بودجه. “[حقوق و دستمزد کاهش] در نظر گرفته خواهد شد یک گزینه فقط به این دلیل وجود ندارد بسیاری از گزینه های” C-سطح رسانه exec اخیرا گفت.

اثرات آن بر کسب و کار را ترک کرده اند ناشران با تجربه مجازی آموزشی و اخبار برای جبران پول از دست رفته در حمایت مالی و یکی فروش. و آنها تا به حال به حرکت به سرعت به عنوان این است در همه گشوده در آمریکا در چند هفته. “این غیر منطقی به فرض وجود یک مدل کسب و کار برای آن است که” Foudy گفت.

تقریبا به عنوان بی دلیل است که ساختار یک مدل کسب و کار در اطراف نامشخص جدول زمانی برای زمانی که تبلیغات بازگشت به سطح عادی و طبیعی و اجتماعات بزرگ در مکان عمومی, در حال OK دوباره. به عنوان یکی از رسانه ها exec گفت: “هر کس را برای رفتن به یک انت Q2 که همه ما واقعا می تواند به توافق برسند.”

“در این سال است در مورد گرفتن از طریق به سال آینده و در قوی ترین موقعیت شما می تواند در. در برخی موارد که حداقل موقعیت ضعیف شما می توانید در” گفت: Mike Bloxham svp جهانی رسانه و سرگرمی در Magid. “آن را در مورد پیش بینی آینده—آن را در مورد به عنوان آماده به عنوان شما می توانید برای به واقعیت های مختلف است که ممکن است بازی کردن.”

تبلیغات پیش بینی نیز پیش بینی طوفانی بقیه سال. با توجه به تازه ترین پیش بینی از IPG Mediabrands متعلق به مگنا, جهانی, سال, آگهی فروش پیش بینی شده برای کاهش 2.8% در تمام رسانه ها. چاپ و تبلیغات به تنهایی است که انتظار می رود برای دیدن 25% از دست دادن در آگهی خرید و فروش نسبت به سال گذشته به جای 17 درصد از دست دادن است که این شرکت تا به حال پیش بینی شده قبل از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im