چرا ناشران تنها نیمی از تبلیغات آنلاین صرف ؟

یک “پیشگامانه” مطالعه—یک اصطلاح مورد استفاده توسط یک گزارش نویسندگان—یافت می شود که ناشران دریافت تنها کمی بیش از نیمی (51%) از تبلیغ صرف. گزارش منتشر شده امروز توسط marketing magazine UK, تجارت بدن برای نام تجاری-سمت بازاریابان نگرانی در مورد شفافیت در رسانه های دیجیتال و اکوسیستم آن نیز به اشتراک گذاشته شده توسط آمریکا و همتایان.

این گزارش انجام شده توسط شرکت حسابرسی پرایس واتر هاوس کوپرز, بر اساس مطالعات انجام شده توسط ANA و WFA. این نگاه در کمپین فعالیت های حسابداری برای £100 میلیون ($123 میلیون دلار) ارزش رسانه ای صرف. این گزارش همچنین نشان داد یک “عدم درک و تناقض” در میان ad-tech تامین کنندگان با توجه به داده های ضبط و اشتراک گذاری داده ها و ذخیره سازی.

شرکت کنندگان در این مطالعه شامل پنج تقاضا به سمت سیستم عامل, شش, عرضه, سیستم عامل, هشت, سازمان, 12 ناشران و 15 تبلیغ. نویسندگان این مطالعه نشان داد که استاندارد است “ضروری و مورد نیاز” با ISBA بلافاصله راه اندازی یک نیروی کار برای رسیدگی به این مسائل است.

هنگامی که تجزیه و تحلیل چگونه تبلیغ رسانه ها بودجه اختصاص داده شد در طول زنجیره تامین و یا “صنعت آبشار” PwC در بر داشت در حالی که با توجه به DSP و SSP هزینه “15% از تبلیغ صرف نمی تواند نسبت داده شود.” که نشان دهنده یک سوم از هزینه های زنجیره عرضه.

در همراه تفسیر فیل اسمیت مدیر کل ISBA گفت: مطالعه مهم نقطه عطفی در کمک به تبلیغ بهتر برای حساب آنلاین خود را صرف تبلیغ.

“این اولین بار است که در هر نقطه در جهان است که تلاش شده است به نقشه یک سیستم است که قادر به از بودن در حسابرسی,” او گفت:. “چالش در حال حاضر است که برای این صنعت گرد هم می آیند به درایو استانداردهای صنعت و ایجاد شفاف زنجیره تامین.”

جدید نیروی کار به معنای نقطه شروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>