چرا مرگ و میر ناشی از ناامیدی در حال افزایش

مرگ و میر ناشی از ناامیدی یک کتاب جدید توسط پرینستون اقتصاد استادان آن مورد و آنگوس Deaton آغاز می شود با برخی از آفتاب حقایق است. برای کمی بیش از یک صد سال در ایالات متحده آمریکا آغاز و در سال 1900 مرگ و میر کاهش یافته است. امید به زندگی در بدو تولد در رفت از 49 به 77 سال افزایش نه سال بین 1970 و 2000 به تنهایی. در شروع این دوره از علل اصلی مرگ شد, بیماری های عفونی: سل و ذات الریه و عفونت های دستگاه گوارش. این بیماری همه گیر آنفلوآنزا از سال 1918 و در دو جنگ جهانی به طور خلاصه کاهش امید به زندگی اما در کل پیشرفت در علم بدان معنی است که بیشتر مردم در ایالات متحده زندگی می کردند و آنها دیگر زندگی می کردند. مردم جان سالم به در برد آسیب پذیر سال از دوران کودکی به بیشتر انعطاف پذیر سال بزرگسالی و coasted از طریق یک بار دوباره آسیب پذیر سال سن. این یک داستان عشق ما را به بگویید: حال پیشرفت است. علم است. پیروزی بیش از اسهال است.

مرگ و میر ناشی از ناامیدی و آینده سرمایه داری توسط آن مورد و آنگوس Deatonانتشارات دانشگاه پرینستون, 312,,, صفحات, $27.95

مرگ در میانسالی است به خصوص غیر معمول. در سال 1900 برای مردان و زنان سفید سن 45-54 وجود دارد 1,500 مرگ و میر در هر 100 ، 000. توسط 2000 وجود دارد حدود 400. اگر روند ادامه آن شده اند که حدود 250 امروز. اما پس از سال 2000 چیزی اتفاق افتاده است. میزان مرگ و میر برای میانه-سن سفید غیر اسپانیایی افراد بدون مدرک دانشگاهی متوقف و رو به کاهش است. و سپس آنها بالا رفت. این مردم بودند در حال مرگ از یک بیماری عفونی و یا خشونت آمیز جنگ جهانی; آنها در حال مرگ خودکشی استعمال بیش از حد مواد مخدر و مشروبات الکلی کبد و سیروز و یا چه مورد و Deaton تماس “مرگ و میر ناشی از ناامیدی است.” نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که در سال 2017 به تنهایی 158,000 آمریکایی درگذشت این “مرگ و میر ناشی از ناامیدی است.” “است که” آنها نوشتن “معادل سه 737 MAXS در حال سقوط از آسمان هر روز با هیچ بازماندگان.” در یکی دیگر از مقايسه تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده که هنوز هم زنده باشد اگر کاهش مرگ و میر روند تا به حال ادامه داد: پس از سال 2000 در حدود 600000 نفر نسبت به 675,000 به مردم در مورد اچ آی وی/ایدز آغاز بحران در 1980s. به عبارت ساده, سفید طبقه کارگر در حال مرگ است در نرخ بی سابقه ای.

این سخت است برای گفتن که چرا با قطعیت است. اما دیگر وجود دارد متمایز تغییراتی که اتفاق افتاده اند به طبقه کارگر است. مهمترین آنها به 50 سال گذشته حقوق خود را با رکود مواجه ساخت. اگر شما در این گروه خود را ميانه درآمد از دست داد 13 درصد از قدرت خرید خود را بین سال های 1979 و تا سال 2017 در حالی که درآمد ملی رشد 85 درصد است. پرداخت خوب و امن تر اتحادیه مشاغل جایگزین شد بد مشاغل که در نوبه خود جای بدتر پرداخت خطرناک تر هستند. “طولانی مدت کاهش در دستمزد” مورد و Deaton نوشتن “یکی از نیروهای اساسی کار برابر کمتر تحصیل کرده آمریکایی ها است.” و این آنها استدلال می کنند باعث شده مردم به مرگ و میر ناشی از ناامیدی است. “شغل نیست فقط منبع پول” که نوشتن “آنها اساس آداب و رسوم, آداب و رسوم و روال کار کلاس زندگی. نابود کردن کار و در پایان کار-کلاس زندگی نمی تواند زنده بماند.”

مهم دیگر در ارتباط است که هر دو پدیده منحصر به فرد هستند به ایالات متحده: دستمزد راکد در ایالات متحده بسیار بیشتر از دیگر کشورهای ثروتمند و ایالات متحده تنها کشور ثروتمند به تجربه چنین افزایش خودکشی استعمال بیش از حد مواد مخدر و الکل مربوط به مرگ و میر. مورد و Deaton قدرتمند برای توضیح تمام این. اولین علت ریشه ای است که ایالات متحده در صنعت بهداشت و درمان است که از دهه 1960 برای بسیاری از دلایل مختلف تبدیل شده است به طور افراطی گران است. و دوم آن است که همه را فعال کنید شکسته منحصر به فرد سیستم آمریکایی از کارفرما ارائه مراقبت های بهداشتی.


به عنوان است که اغلب اشاره کرد و کارفرما و ارائه مراقبت های بهداشتی حادثه تاریخ است. قبل از جنگ جهانی دوم این بازار برای بیمه بهداشت و درمان کوچک بود; تعداد کمی از مردم می خواست به آن را خرید. در طول جنگ های غول پیکر, gob کار-افراد تخلیه نیروی کار و جریان را به جنگ تلاش است که ایجاد یک خلاء در بازار کار است. در سال 1942 برای جلوگیری از صعودی مارپیچ دستمزد را افزایش می دهد (به عنوان کارفرمایان سعی کردم به روی دست کسی رفتن هر یک از دیگر برای کمیاب تعداد باقی مانده کارگران) دولت تاسیس دفتر از ثبات اقتصادی است. گروه بی درنگ مسدود دستمزد.

زیرک کارفرمایان ارائه کارکنان خود را مزایای بهداشت و درمان به جای افزایش دستمزد و در سال 1943 IRS تصمیم گرفت که این سهم خواهد بود معافیت مالیاتی که تشویق به عمل است. به زودی قوی اتحادیه سودا نه تنها برای افزایش دستمزدها اما بیشتر استادانه درست شده بهداشت و درمان برنامه های. تعداد افراد فعال در سیستم بهداشت و درمان منفجر شد. در سال 1960 بیش از دو سوم از جمعیت بود بیمه درمانی از حدود 9 درصد در سال 1940. پررونق اقتصاد پس از جنگ بارور صنعت بهداشت و درمان و به زودی آن را در تمام گل.

کارفرما ارائه مراقبت های بهداشتی بود که در زمان جنگ کار در اطراف و آن را باید به ذکر است که آینده خود را در ادامه نبود اجتناب ناپذیر است. در سال 1945 پس از تنها هفت ماه در دفتر هری ترومن پیشنهاد جهانی سیستم بهداشت و درمان. روشن بود که در حالی که اتحادیه قرارداد می تواند برنده بهداشت و درمان برای اعضای خود و دیگران در حال حاضر در سمت چپ از سیستم. زمانی که کارگران بازنشسته به عنوان مثال, آنها اغلب خود را از دست داد, بهداشت و درمان, درست زمانی که آنها مورد نیاز است. ترومن بود و قصد گسترش برابری طلب اخلاق از قرارداد جدید به بیمه سلامت و احساس لازم را به استرس است که آن را “اجتماعی, پزشکی” چرا که “مردم آمریکا می خواهند چنین سیستم.” ترومن را prevarications موفق به متقاعد کردن و انجمن پزشکی آمریکا در میان دیگر گروه های لابی حمله به آن را به عنوان چنین گفته شد که در آن پیشنهاد شده توسط “پیروان مسکو حزب خط.” کارگری که در حال مبارزه وحشیانه برای منافع خود به انتظارنشسته بودند با بهداشت و درمان لابی sandbagged موقعیت خود و مخالف جهانی بهداشت و درمان. ابتکار درگذشت. آن را نمی خواهد به عنوان ظهور عملی موضوع بحث برای تقریبا 70 سال است.

و در آن زمان هزینه بهداشت و درمان از طریق پشت بام رفت. در سال 1960, بهداشت و درمان, مصرف حدود پنج درصد از تولید ناخالص داخلی. امروز از آن است که نزدیک به 18 درصد است. یکی دیگر از راه نگاه کردن به که آخرین رقم مورد نوشتن و Deaton است که در سال 2017, مقدار, این کشور صرف $بود 10,739 هر فرد است. “هزینه بهداشت و درمان” که نوشتن “مثل ادای احترام که آمریکایی ها مجبور به پرداخت برای یک قدرت خارجی.” آن است که یک تخت مالیات وضع شده بر هر شهروند بدون در نظر گرفتن درآمد. اما به جای اینکه به دولت پرداخت آن را حمل مستقیم به صنعت بهداشت و درمان.

بهداشت و درمان شد, گران مختلف متقاطع دلایل عمدتا ناشی از گسترده و مطلوب قوانین و مقررات. دکتر, گروه, به عنوان مثال را با موفقیت لابی برای حفظ, دکتر, دستمزد بالا از نظر قانونی محدود کردن تعداد افرادی که می توانند عمل پزشکی است. پزشکان با پزشکی خارجی مجوز باید از طریق پزشکی ایالات سیستم مدرسه که خود محدودیت تعداد رزیدنتی در دسترس و در نتیجه کاهش تعداد پزشکان وارد این حرفه شوند. در حالی که صدور مجوز مهم است که آن را محافظت می کند پزشکان از اثرات مخرب جهانی شدن که autoworkers کارگران شده اند در معرض. در شرایط اقتصادی محدود کردن واردات خودروهای خارجی—که به طور موثر مانع از جابجایی خودکار گیاهان به مکزیک یا آسیا و محدود کردن واردات پزشکان خارجی نیست خیلی متفاوت است. اینکه آیا یا نه شما موافق با روش های صدور مجوز موردی و Deaton نقطه اثر در حقوق و دستمزد روشن است: در سال 2005 پزشکان ساخته شده تا شانزده درصد از حقوق بگیران در بالای یک درصد و شش درصد از دهم از 1 درصد است. خود را محافظت دستمزد اطمینان حاصل شود که هزینه های بهداشت و درمان همچنان بالا است.

مطلوب حفاظت از طریق مقررات درایوهای تا قیمت بهداشت و درمان در راه های دیگر. برای آخرین تعداد انگشت شماری از دهه بیمارستان و بیمه و پزشکی گروه در هم ادغام شده و تثبیت حق در مرحله با بسیاری از صنایع دیگر. این اجازه می دهد تا آنها را به مسئول بالاتر با قیمت کمتر ترس از رقابت. گاهی اوقات مورد و Deaton نشان می دهد آنها قادر به شارژ به اندازه 12 درصد بالاتر از رقبای خود. روشهای پزشکی در کل در قیمت افزایش یافته و همچنین تنوع و پیچیدگی های فنی از دستگاه های پزشکی. به عنوان است که اغلب ذکر شده شرکت های دارویی درایو قیمت دارو با ثبت اختراع حمایت است که جلوگیری از generic تولید کنندگان از ارائه کم هزینه تر جایگزین. دارویی لابی موفق به تشویق عبور از قوانین است که جلوگیری از این دولت از با استفاده از آن اندازه بزرگ—به عنوان تک پرداخت کننده مدیکر و مدیکید و بوسیله گیرنده—به مذاکره برای کاهش قیمت دارو که به یکی از مهمترین و بی شرمانه و غیر منطقی حمایت از شرکت رفاه شما می توانید تصور کنید. بهداشت و درمان لابی outspends تقریبا در هر صنعت دیگر است و آن را به اثر بزرگ است. “دولت ما” را به عنوان مورد و Deaton witheringly اعلام “است همدستی در اخاذی توسط صنعت بهداشت و درمان.”

از همه بدتر کارفرما-ارائه پوشش تحت الشعاع این افزایش هزینه ها; این اجازه می دهد تا اخاذی به چرک تحت کاری ادامه داده اند. یک کارمند ممکن است فکر می کنم از بهداشت و درمان به عنوان یک هدیه است, اما این اشتباه است. این هزینه به کارفرما و وزن آن به شدت در اعمال خود. “کارفرمایان سهم دستمزد در هزینه های” مورد و Deaton نوشتن “به عنوان دستمزد خود را پس از افزایش قیمت حق بیمهبرای مثال از 2000 دلار در سال 1999 به $6,896 در سال 2017 به طور متوسط برای یک شخص برنامه ریزیباید بازی بخش بزرگی در پایین نگه داشتن دستمزد.” است که هزینه های مراقبت های بهداشتی غذا خوردن به پرداخت رانندگی کردن چه یک کارفرما ممکن است به طور معمول ارائه دهد. یک آبشار از اثرات دیگر جست و خیز کردن در خارج از آن وجود دارد: افزایش هزینه داشتن کارکنان دهید شرکت یا آتش کارگران و یا استخدام افراد کمتری در وهله اول هر دو که البته زیاد کار بیشتر بر روی مردم کمتر. آن را نیز تشویق می کند شرکت های برون سپاری شغل به طور معمول انجام شده توسط کارکنان به شرکت های دیگر و یا تغییر به کار به پیمانکاران که مجاز به مزایای بهداشت و درمان. مورد و Deaton رله یک داستان گفته شده به آنها توسط یک مدیر اجرایی یک شرکت که استخدام مشاوران مدیریت به کاهش “تعداد سر” برای صرفه جویی در هزینه های بهداشت و درمان توسط “شناسایی کارگران بودند که غیر ضروری در دسترس نباشد و یا که موقعیت خود را در خدمات مواد غذایی, امنیت مربوط به فراشی و یا حمل و نقل فعالیت می تواند برون سپاری.” هزینه های بالای بهداشت و درمان همراه با آن پنهان نقش مهمی در جبران خسارت توسط کاتالیزور برای برون سپاری کوچک سازی و پیمانکاری; است که بریدن از کار-کلاس زندگی.

در یک پیچ و تاب و ریاضی کارفرما ارائه مراقبت های بهداشتی اغلب افزایش دستمزد بسیار کارگران پرداخت می شود. برای یک فرد ساخت $150,000 برای مثال یک خانواده متوسط طرح می افزاید: هزینه تنها 10 درصد از دستمزد خود را که بسیار قابل کنترل تر به دنبال مجموع بیش از 60 درصد آن را اضافه کنید به دستمزد پایین کارگر در نیمی از درآمد متوسط. و به دلیل هزینه های بهداشت و درمان هنوز معافیت مالیاتی وجود دارد این است که انگیزه ای برای شرکت ها برای ارائه لوکس بهداشت و درمان قصد دارد به کارگران پرداخت می شود به جای پرداخت آنها را بیشتر یک روند است که بیشتر وسیعتر نابرابری ثروت. مورد و Deaton نشان می دهد که درآمد مالیاتی از دست رفته از لوکس بهداشت و درمان برنامه ای برای دستمزد کارگران در ballpark را از 150 میلیارد دلار است که جمع تمام انواع بی عدالتی در تمام انواع از راه های مختلف با کاهش بودجه در دسترس برای آموزش و پرورش زیرساخت و هر تعداد از لحاظ اجتماعی مفید خدمات.


در خود قوی ترین تجزیه و تحلیل موردی و Deaton استرس که بحران afflicting سفید طبقه کارگر امروز است نه یک رویداد منفرد. مرگ ناامیدی که امروز رخ می دهد شبیه به بحران است که جاروب بیش از آفریقایی-آمریکایی کارگر در دهه 1970 و 80. “موج اول جهانی شدن” که نوشتن “ضربه سیاه پوستان بسیار سخت است.” این نشان می دهد مشکل است نه لزوما نژادی, اما بخشی از یک روند موثر بر طبقه کارگر است. خیلی از کاهش امید به زندگی در هر دو دوره منجر به از به ظاهر خود زخم وارد (جرم و جنایت و مواد مخدر و خشونت و خودکشی) به جای نیروهای خارجی مانند یک ویروس و یا یک درگیری های خشونت آمیز. این ساخته شده آن را آسان برای عموم مردم (به خصوص بسیار تحصیل سیاست گذاران و صاحب نظران) به اخراج این کاهش به عنوان یک مشکل فردی و اخلاقی و فروپاشی (به عنوان مثال تنبلی) به جای استفاده از نیروهای سیاسی و اقتصادی. عدم industriousness آسان و پاسخ نادرست; حمله به حقوق و دستمزد در پیچیده و دقیق یکی.

این است که بیشتر برجسته شده توسط این واقعیت است که هر دو امواج از افزایش مرگ و دلسردی آورده اند باید دستمزد به نیروی کار کاهش یافت و شرکت در رقابت برای یک استخر کوچکتر از کارگران است. اما جالب آن هرگز. تخریب دولت رفاه در آغاز دهه 1980 می رود راه طولانی برای توضیح آن به عنوان کاهش مزایای رفاهی تشویق کارگران از همه راه راه برای بازگشت به کار برای دستمزد پایین تر. در یکی دیگر از عجیب و غریب موازی اپیدمی کوکائین کرککه وارد سیاه کارگرتکثیر شد در طبقه کارگر به عنوان مواد مخدر بیماری همه گیر. به عنوان کراک-کوکائین در آن زمان صید به طور نامتناسبی در سیاه پوستان مخدر مرگ و میر تثبیت شده (تا تنها به تازگی) در سفیده هر همگروهی بسیار آسیب پذیر در زمان خود. نکته این است که در حالی که این کتاب با تمرکز بر خاص نژادی کوهورت که در حال مرگ است در شماره های هشدار دهنده آن است که نشان دهنده یک بزرگتر روند تاریخی است که در آن طبقه کارگر به عنوان یک کل از دست می دهد.

در سال 1965 مارتین لوتر کینگ جونیور اشاره کرد که “جنوب اشراف در زمان جهان و به فقرا مرد سفید Jim Crow.” او نشان می دهد که برتری نژادی اعطا توسط Jim Crow شکاف طبقه کارگر و ممکن است این تکه تکه شدن فعال سفید طبقه کارگر برای دفع اثرات مخرب جهانی شدن و اتوماسیون توسط چند دهه. مورد و Deaton استدلال است که در حدود سال 2000 امتیازات اعطا شده توسط Jim Crow زد. مانند سیاه و سفید طبقه کارگر در اواخر دهه 1970 و 80 آنها دستمزد خود را تا به حال کف کردن شغل خود شده بود حمل و آینده خود را به حال ساخته شده نامشخص است.


پس چه باید انجام شود ؟ مرگ و میر ناشی از ناامیدیدر نتیجه آن باعث می شود یک روشمند مورد برای لغو حمایت کارفرما طرح و ایجاد جهانی بهداشت و درمان. آنها با پخش کردن این نیاز را از هم جدا بهداشت و درمان لابی کاهش ثبت اختراع انحصارات شکستن بیمارستان زنجیر و ساخت قوی خالص ایمنی برای افزایش دستمزد. این ناهنجار جنبه ای از کتاب است که در حمایت از این نویسندگان اغلب نگرانی کاهش از خانواده هسته ای شکسته ازدواج چیز ساییده جوامع فقدان دین و تبخیر معنوی جنبه های مهم کار می کنند. آنها اغلب اخراج مالیات بسیار ثروتمند به عنوان یک راه حل. در این کتاب یک شی جالب: یک محافظه کار مورد برای جهانی مراقبت.

کسانی که در سمت چپ که علاقه مند هستند در یک مطلب کاربردی, انسانی سیستم باید توجه داشته باشید زیرا در حالی که این هدف ممکن است متفاوت باشد هدف این است که اساسا همان: یک معنی دار زندگی مرفه برای مردم کار فعالانه به ترویج و دفاع بی شمار از عملکرد گروه های حمایت و دولت است. (نیز وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید تصویب مراقبت های بهداشتی جهانی و افزایش مالیات بر ثروت, سرمایه, سود, مالی, معاملات املاک.) در حالی که اتحادیه های کارگری به نظر می رسد مانند بسیار مناسب تر و قوی نیروی سیاسی برای مشکلات کنونی از دین سازمان یافته وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آنها نمی تواند متحد قدرتمند طبقه کارگر و جنبش برای افزایش دستمزد لغو بی فایده و بدبینانه خصوصی صنعت بهداشت و درمان و منحرف کردن منابع به حداقل مزایای. این اتفاقی است که در بسیاری از دیگر کشورهای ثروتمند و این احتمال وجود دارد که چرا غول بخش از جمعیت خود نمی کشتن خود.

وجود دارد متناوب سابقه ای که در آن بزرگ صنعتی و اتحادیه های کارگری در اواخر 1970s نگاهی به تخریب های فرفورژه در سیاه و شهرستان درونی طبقه کارگر و متوجه است که دقیقا همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد به آنها را اگر آنها نمی, تغییر اساسی در سیستم. آنها سازماندهی چند نژادی, cross-کلاس ائتلاف از کارگران سراسر صنایع و مبارزه برای جهانی حمایت از کار مردم آنها را رد ناهموار تکه تکه و همبستگی-ablating از مزایای فوق العاده برنده قرارداد.

خیلی شبیه آن است که حرفه ای-مدیریتی کلاسهنوز دچار ناامیدی اما هنوز هم رنج می برند غارتگری از بهداشت و درمان صنعتاست که می تواند متحد با افتتاح طبقه کارگر و مردم را در مورد با دوام تر فقط و آینده ای مرفه. امروز مرگ و میر ناشی از ناامیدی سقوط سخت ترین در حداقل تحصیل. داشتن یک مدرک دانشگاهی به نظر می رسد برای عایق کردن شما از بدترین جنبه های کار در کلاس زندگی. اما اگر این روند ادامه دهد که به می گویند که در کالج تحصیل کارگران نیست ، برجسته این شبیه مبارزات مرگ و میر ناشی از ناامیدی می کند خدمات به پروژه ایجاد یک قدرتمند طبقه کارگر و جنبش محدود هم به نفع کاهش رایج مزاحمت و ایجاد یک آینده ارزش زندگی را ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im