چرا آمازون و خارج آن را بازی امن در سوپر باول

برای اولین بار خرده فروشی رقبای آمازون و خارج هر دو پخش تبلیغات در سوپر باول. و در حالی که بازی بزرگ postmortems می گویند آمازون آگهی طنین انداز بیشتر با بینندگان تحلیلگران می گویند ممکن است نه با نام تجاری ساخته شده بسیار ماندنی در بخشی از آنجا که آنها هر دو بازی آن امن است.

خرده فروشان و حتی با استفاده از تاکتیک های مشابه: آمازون برای سومین سال متوالی بر روی یک آشنا ترکیبی از مشاهیر تعامل با آن دستیار دیجیتال الکسا در حالی که Walmart برداشت یک موضوع از یک 2019 قبل از کیکآف آگهی پر از گره به فرهنگ پاپ.

آمازون نقطه که برجسته کمدین, Ellen DeGeneres, و, همسر, بازیگر Portia de Rossi در نهایت رتبه شماره 3 در Adweek لیست 10 تا از بهترین سوپر باول سال 2020 تبلیغات. آمازون همچنین outranked خارج شده در ایالات متحده آمریکا امروز آگهی متر اگر چه پلت فرم تجارت الکترونیک کاهش یافت و به شماره 7 در سال 2020 پس از آمدن در شماره 2 در سال 2019. بینندگان رتبه Walmart آگهی 11 لکه های پشت آمازون در شماره 18.

با توجه به تجزیه و تحلیل اجتماعی پلت فرم Brandwatch که در نگاه عمومی Twitter Facebook Reddit و Instagram صفحات بین 6:30 p. m. و 10:15 p. m. ET آمازون چهارم-اشاره شده ترین نام تجاری با 39,000 مراجع در حالی که خارج شده بود 10th با 15,000. نه در میان بالا 10 بیشترین-ذکر توییتر دسته.

“زمانی که بحث خارج شده و مردم به طور کلی دوست داشتم تجاری” گفت هاردکور تری مدیر ارشد ارتباطات در Brandwatch. “خارج اجتماعی گفتگو مشخصی دقیقه پس از آن پخش بیش از 1000 ارتجاعی اشاره. طرفداران واقعا قدردانی sci-fi جنبه تجاری. در اطراف 63.73 درصد از خارج ضریب اطمینان-طبقه بندی اشاره شد مثبت در طول بازی است.”

آمازون در ضمن سوار کمی بهتر گفتگو با 67.27 درصد از اشاره به مثبت بودن Brandwatch یافت.

“در حالی که وجود دارد هیچ سنبله عظیم در آمازون را به گفتگو از آن لذت می برد ثابت مکالمه از طریق بازی” تری اضافه شده است.

علاوه بر این هوش مصنوعی مبتنی بر تلویزیون, تجزیه و تحلیل پلت فرم Mensio یافت آمازون همراه با سنگ های سخت بین المللی و پپسی موفق به دریافت بالاترین متوسط نام تجاری برجسته نمره که اقدامات تجاری قرار گرفتن در معرض.

“راک که دارای ورزشگاه نامگذاری حقوق خود را به دست آورده شهرت از طریق در-ورزشگاه علامت در حالی که قرار گرفتن در معرض برای آمازون و پپسی برجسته شد توسط راجعه دیجیتال پوشش در برنامه تلویزیونی” با توجه به Mensio بیانیه.

این شرکت در بر داشت کسانی که پوشش دیجیتال مانند پیام در مورد آمار منتشر شده توسط خدمات وب سایت آمازون به آمازون اضافی 34 ثانیه از قرار گرفتن در معرض فراتر از آگهی خود را.

مارک قطعا نیست که کار آسانی در این سال است.

بیش از دهه گذشته کیت Muhl سرب و بینش مصرف کننده تحلیلگر گارتنر گفت: مصرف کنندگان باید به طور فزاینده ماندم, به در حفاظت از خود حالت که او به نام “روحانی cocooning” به عنوان ارزش مانند امنیت و آرامش شده اند در حال افزایش است—ویژه سربازان ارتش در چند سال گذشته است.

“[مصرف کنندگان و] بسیار بیشتر احتمال دارد در حال حاضر به می گویند که آنها به تنهایی می ترسم و بی اعتقاد,” Muhl گفت. “جهان ترسناک است و مشکلات مقاوم و آنها نیاز به استراحت و آرامش.”

و هر Muhl, باهوش ترین Super Bowl ads صحبت به طور مستقیم به این دولت از ذهن است.

“آمازون و والمارت (Walmart) در هر دو مورد من فکر می کنم آنها امن انتخاب در سوپر باول با درک این نیست که زمان برای به چالش کشیدن مردم” Muhl گفت. “این یک زمان برای انجام کاری بزرگ و جسورانه است.”

که می شود گفت او اشاره کرد ممکن است دشوار برای خارج را به ایستادگی کردن با استفاده از “نسبتا خنثی نوستالژی نشانگر” زمانی که بسیاری از تبلیغات دیگر چیزی مشابه.

“آنها قطعا نمی خواهد قرار داده و هر کسی با آنچه آنها ساخته شده است چرا که آنها در آنجا ماند در [خط] چه مصرف کنندگان به دنبال آن هستند و چه آنها کمک می کند تا احساس خوب” Muhl گفت. “وجود نداشت کردن توجه داشته باشید و خدا می داند که می تواند مارک های ضربه یادداشت ها.”

اما اینکه آیا یا نام تجاری به خصوص خارج خواهد شد که تاثیر قابل بحث است. آمازون از سوی دیگر “به نظر می رسد به رسمیت شناختن تشویش مردم در مورد طیف گسترده ای از اثرات آمازون است که با داشتن فرهنگی” با توجه به Muhl.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im