که رول بهداشت سلامت هشدار تجربه در مسنجر از Facebook

سازمان بهداشت جهانی تیمی با تجربه مشتری مدیریت پلت فرم Sprinklr به رول از آن سلامت بهداشت هشدار تجربه در مسنجر از Facebook.

بهداشت هشدار را ارائه دقیق و به موقع اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان از اتهام و آن را می توان با ارسال یک پیام از طریق رسمی که در Facebook صفحه و یا از طریق این اختصاص داده شده مسنجر link.

سازمان بهداشت جهانی/مسنجر از Facebook

معاون رئیس جمهور از رسول استن Chudnovsky گفت: در یک پست وبلاگ که که در حال حاضر به بیش از 12 میلیون نفر از طریق یک ابتکار مشابه در شرکت های بزرگ خواهر و برادر نرم افزار پیام های واتساپ اضافه کرد که بیش از 20 دولت سازمان بهداشت و درمان باید نورد از تجارب مشابه در مسنجر از جمله آرژانتین وزارت بهداشت دولت های فرانسه و هند و پاکستان و وزارت ملی خدمات بهداشت و یونیسف.

او نوشت: “طبعا بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال تبدیل به سیستم عامل ارتباط مانند مسنجر برای دریافت اطلاعات در زمان بحران است. در بسیاری از مناطق سخت ترین ضربه Covid-19 کل پیام از طریق Facebook خانواده از برنامه افزایش یافته است و بیش از 50٪.

Chudnovsky این نتیجه رسیدند: “ما بسیار خوشحالیم که که تصمیم گرفته است به استفاده از مسنجر و از طریق آن با مشارکت Sprinklr قادر به استقرار این تجربه تا به سرعت. ما ادامه خواهد داد به اهرم منحصر به فرد از طبیعت و رسیدن به رسول پلت فرم برای کمک به مردم در همه جا اتصال بی سابقه ای در طول این لحظه است.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>