پودر سفید یافت می شود در نزدیکی بدن از ‘گرگ و میش’ بازیگر بویس دختر

پلیس یک پودر سفید رنگ و نی در نزدیکی اجساد “گرگ و میش” بازیگر گرگوری Tyree بویس و دوست دختر خود را بعد از بدن آنها کشف شد پنج شنبه در لاس وگاس آپارتمان یک گزارش پلیس متحده است.

لاس وگاس گزارش پلیس که به دست آمده بود روز شنبه توسط Las Vegas Review-Journal گفت: شاهدان عینی همچنین گفته پلیس این زن و شوهر بودند شناخته شده به استفاده از “مواد مخدر سخت تر” مانند کوکائین و مت آمفتامین.

بر اساس این گزارش پلیس نامیده می شدند و در حدود 2:50 p. m. روز شنبه به یک آپارتمان دو خوابه در 3300 جلوگیری از کیسی درایو به بررسی گزارش دو بدن. تماس گیرنده گفت: در گذشته شاهد بویس و دوست دخترش ناتالی Adepoju در حدود نیمه شب در مه 11 در محل اقامت. این شاهد گفت که او متوجه این زن و شوهر در اتاق خواب بسته بود که بود غیر معمول نیست.

شاهد از بین رفته بود همه روز بعد و بازگشت به خانه در اوایل روز شنبه. در ساعت 2 بعد از ظهر آن روز او متوجه درب به اتاق خواب هنوز بسته بود و سپس او متوجه بویس خودرو در پارکینگ در اموال.

“(او) اظهار داشت سپس او رفت و شروع به ضربه زدن بر روی درب و در نهایت راه خود را به اتاق که در آن او در بر داشت آنها هر دو مرحوم و فراتر از آن کمک” پلیس در گزارش خود نوشت:.

پلیس گفت: به نظر می رسد که هر دو نفر مرده بودند برای برخی از زمان.

“خود را در اتاق خواب بود و نه آشفته و نگاه به در مد نرمال” پلیس نوشت. “وجود دارد یک صفحه با یک unk. (نامعلوم) پودر سفید ماده به عنوان به خوبی به عنوان یک نی و یک کارت پلاستیکی که روی کمد. وجود دارد هیچ نشانه آشکار از تروما به هر دو موضوع است.”

مردی که کشف اجساد و دیگر شاهد شناسایی به عنوان یکی از بستگان از بویس گفت: “هر دو نفر شناخته شده است به انجام این کار سخت تر مواد مخدر” در این گزارش آمده. کلارک شهرستان, دفتر پزشکی قانونی تعیین خواهد شد و این جفت ارز را علت و نحوه مرگ است.

بویس بهترین و شناخته شده برای بازی تایلر کراولی در “گرگ و میش” با توجه به E! اخبار. او در سمت چپ پشت 10 ساله دختر Alaya, چه کسی به او افتخار در یک Instagram پست در روز تولد او در ماه سپتامبر.

“پس در این روز از 10 سال پیش همه من همیشه می خواستم برای این بود که شما را شاد” بویس نوشت: در این پست. “از دیدن شما لبخند و انجام آنچه من می توانم برای شما شده است یکی از بزرگترین شادی.”

بویس که تبدیل 30 Dec. 5 گفت: در یک Instagram پست در روز تولد خود را که او فکر نمی کنم او “خواهد آن را به 30 سال است.”

“در طول سال مانند هر کس دیگری من را ساخته اند اشتباه در امتداد راه اما امروز یکی از آن روز من تنها منعکس کننده بزرگ آنهایی که” او نوشت: در این پست. “بیایید بقیه از این ماه بهترین خود را!”

مادر, لیزا Wayne ارسال شده ادای احترام به او در Facebook در روز یکشنبه. او گفت: Boyce مشغول به کار بود برای باز کردن یک بال فروشگاه به نام غرب بال با سس پس از نام West Coast رپرهای.

“ما قرار بود برای دیدار روز سه شنبه با پدرم به بحث در مورد برخی از برنامه های ما برای آینده نزدیک برای راه اندازی ما به یک آینده بزرگ, اما این هرگز اتفاق افتاده است” وین نوشت. “Greggy اگر من می تواند من آشپز در مانند شما, من می خواهم ادامه این غرب بال و مجموعه دختر بچه خود را برای زندگی است.”

Adepoju سمت چپ در پشت و 4 ساله پسر و مصر با توجه به Instagram account. خانواده او آغاز شده GoFundMe کمپین در روز پنج شنبه به جمع آوری کمک مالی برای “کمک به ارسال ما خانه کودک مناسب راه” با توجه به یک پست در صفحه کمپین.

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>