قلعه سفید برای تست گیاهی پنیر چدار در نیویورک و نیوجرسی

شام باید حداقل یک چیز کمتر به احساس گناه در مورد زمانی که آنها سفارش غذا در اواخر شب اصلی قلعه سفید به لطف زنجیره علاوه بر این از گیاهی و پنیر به منوی آن است.

برگر های زنجیره ای به زودی ارائه می شود بدون لبنیات, پنیر چدار, حسن نیت ارائه میدهد از ساز GoodPlanet مواد غذایی به عنوان یک جایگزین برای مشتریان خود در نیوجرسی و نیویورک آغاز آوریل 1.

“ما هیجان زده را به این غیر لبنی وگان مورد به in ass در نیویورک و نیوجرسی مناطق با این امید از مصرف آن را به بازارهای دیگر در آینده” گفت: Jamie Richardson, vp, قلعه سفید در بیانیه ای.

با شکوه را می توان دستور داد برای تکمیل هر نوار لغزنده از جمله گیاهی و غیر لغزنده, فست فود های زنجیره ای گفت:, و اضافه کرد که این اولین فست فود همبرگر زنجیره ای در ایالات متحده به معرفی گیاهی پنیر.

قلعه سفید شروع به ارائه غیر ممکن کشویی در مارس 2018 به عنوان یک آزمون مورد. پنج ماه بعد برگر شد ثابت در منوی آن است.

قلعه سفید دارای سابقه ارائه وگان و گیاهخواری گزینه برای مشتریان خود. آن را به معرفی آن گیاهی, کشویی, وگان patty ساخته شده توسط دکتر Praeger را در سال 2015. این مورد است که هنوز هم در دسترس در هر دو رستوران ها و در رسانه های خرده فروشی.

فست فود های زنجیره ای و همچنین دارای یک لوبیا سیاه, کشویی, اما آن را در دسترس است در رسانه های خرده فروشی مانند فروشگاه های مواد غذایی تنها. علاوه بر این قلعه سفید خود را تغییر مستی دستور به طوری که آن را وگان.

“ما متعهد به نوآوری و ما همیشه به دنبال راه هایی برای انجام کارهای بهتر و بهتر برای مشتریان وفادار” ریچاردسون گفت. “این هیجان انگیز بود سریع رستوران مواد غذایی که منجر به روند ارائه گیاهی گزینه برای مصرف کنندگان است.”

در علاوه بر این به قلعه سفید گیاهی پروتئین است ساخت راه خود را به رستوران ها در سراسر ایالات متحده هر دو برگر کینگ و دنی نورد کردن همبرگر گیاهی در آن رستوران ها در سراسر کشور. مک دونالد شده است تست گیاهی ارائه شده در کانادا است و به آرامی در حال گسترش آن دادگاه وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>