آنچه که موضوع را با مردان ؟

سال پیش من و همسرم نشسته بودند در یک رستوران در کنار دو نفر دیگر از مردان است. آنها به نظر نمی رسد به یک زن و شوهر (همجنسگرایان زن معمولا می توانید بگویید) و یا برادران و یا همکاران; خوردند در companionable به اندازه کافی نزدیک به سکوت و سپس رفتگان. شوهر من تکیه در سراسر جدول و گفت: “من فقط نمی دانم چرا یک مرد خواهد بود دوستان با مرد دیگری.”

آن را تنها یک شوخی با اذعان به این واقعیت است که صمیمیت بین مردان است چنین نادر در فرهنگ آمریکایی است. بهترین جوک ها شما را به خنده و احساس غم همه در یک بار و این که چگونه من احساس کردم در آن لحظه. آن را نیز توضیح می دهد پاسخ من به تدی Wayne چهارم رمان, آپارتمان, که طول می کشد در موضوع دوستی مرد—و در واقع بسیار کمی بیشتر است.

آپارتمان عروسکی Wayneماشین 208,,, صفحات, $23.40

این 1996: “یک edgeless عصر جهانی-فوق العاده-قدرت صلح آمریکایی و رفاه ساندویچ بین پیروزی و خطر ناک سقوط دیوار برلین و مرکز تجارت جهانی” در وین می نویسد. ما در شهر نیویورک است. بی نام راوی آغاز تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کلمبیا پس از چند سال مستقل و کار در یک رمان است. راز نیست یک صندوق اما بزرگ عمه اجاره-تثبیت StuyTown آپارتمان که او اشغال کرده, خود ارضایی, نقض اجاره نامه.

روز اول خود را در کارگاه وحشیانه است. “شخصیت اصلی واقعا کسی که من می خواهم به ریشه” یکی از همکلاسی هایم می گوید. “او می آید و مانند یک upper-middle-class whiner,” ارائه می دهد یکی دیگر از. وین است که با داشتن سرگرم کننده و هشدار دهنده ما کتاب ما فقط شروع به خواندن اما این است که بیش از و در عین حال یکی دیگر از رمان یک نویسنده کارآموزی و کشف خود. راوی تنها مدافع در کارگاه آموزشی یک دانش آموز به نام بیلی.

صورت قاب شده بود با موهای سیاه و سفید سقوط کرد که در پایین دامنه امواج به فک خود را که در آن نقطه آن به پایان می رسد فر را کاغذ…. عطر و بوی قوی از بیلی بدن چیره نوار سرخ شده با انگشت غذا و آبجو ریخته. اولیه لایه بود سیگاری توتون و تنباکو هاله اما زیر که کمین دریایی سخت گیری از دئودورانت ادویه قدیمی است که من تا به حال طولانی همراه با پدر من.

راوی یک NYU آلوم از بوستون burbs; بیلی یک کالج پسر از یک شهر کوچک در ایالت ایلینوی است. ما راوی کار نیست به خوبی دریافت کرده اما بیلی? “من خودم را خط کشی و checkmarking تقریبا تمام جملات استارک و اسپارتان اما شات از طریق نقاشی استعاره و تصاویر است.” راوی پدر می فرستد و او را در حالی که بیلی bartends در شرق روستای شیرجه رفتن. هنگامی که راوی می یابد که بیلی نیز در زندگی وجود دارد, او اصرار دارد که همکلاسی خود را خواب.

آنها تنها بگیرید و یاد دهید, اما: “اول sleepover آیا آن که یا افلاطونی به حال راهی برای ساخت هر دوی شما بیشتر و کمتر و راحت در اطراف شخص دیگر; شما می خواهم شروع به پریدن کرد یک حصار از صمیمیت اما در حال حاضر شما را دیدم یکدیگر در بلانت نور صبح.” صبح روز بعد همه چیز احساس واقعی. آنها در حال حاضر رفقا در هنر و راوی خواستار بیلی به حرکت در انجام وولف یکی بهتر است با دو اتاق خواب خود.

به جای دادن راوی پول—”من نمی خواهم به ارائه پیشنهاد من بطور سرد معاملاتي و تبدیل به صاحبخانه خود, به ویژه هنگامی که من پرداخت اجاره خودم”—بیلی را تمیز و گاهی اوقات طبخ در ازای جایی برای اقامت.

آن را سخت به می گویند که می شود بیشتر از این تنظیم: Billy با یک پد یا راوی با یک همکار, یک مدل نقش الهام بخش است. “من تعجب اگر بیلی درک چگونه خوش تیپ او بود و در صورتی که ذاتی منبع اعتماد به نفس خود را در اطراف زنان و یا اگر او نبود به طور کامل آگاه از آن به عنوان او به نظر می رسید نمی تواند در مورد نوشتن استعداد است.”

دو مرد جوان نزدیک تر رشد می کنند. به قول Jerry Seinfeld: که هر چیزی اشتباه است با آن! در حالی که او قدردانی خود را همخانه زیبایی راوی تمایل برای بیلی نیست و جنسی اما طمعکارانه:

من می خواهم دیده می شود نیم تنه برهنه خود را به عنوان او رفت و به داخل و خارج از حمام در خانه, اما نه نزدیک. او قفسه سینه پهن با یک گره از مو در جناغ سینه و را نگاه در خانه ایستاده بیش از یک نزول در یک صابون های تجاری, شگفت بیش از صافی گونه خود را. من می خواهم به تماشای بخشی از این سکوت بره در حالی که کانال گشت و گذار در اوایل این هفته و بوفالو بیل تلاش برای ایجاد یک bodysuit از پوست زنان الهام مختصری کمتر وحشتناک روانی سناریو است که در آن من به نوعی عینک بیلی بدن مانند یک پوشش محافظ خارجی در حال حرکت را از طریق جهان خود را غیر قابل نفوذ شاسی.

رمان دوستی زن اغلب پروب برخورد محبت و حسادت. این چنین بارور روانی خاک است که من نمی تواند پاسخ دهد که چرا رمان دوستی بین مردان است نسبتا نادر صرفه جویی که چنین دوستی خود نادر است. آپارتمان نمی گوید دقیقا چرا این ممکن است اما Wayne به یک زمان خوب با تناقضات: ما حیوانات علاقه در بدن در مقابل دگرجنسگرایی ترس از homoerotic ما استعداد برای عاطفی وابستگی متقابل در مقابل مردانه ایده آل ناهموار فرد است.

ارزش گفت: هر چند که این رمان نداشتم و من به عنوان یک دستگاه برای استعاره یک استراتژی برای ایجاد برخی از نقطه. هنگامی که رابطه بین این دو نفر آغاز می شود به فرای, شما تعجب می کنم اگر این را نمی خواهد به نوبه خود به یک هیجان انگیز—آن را بسیار آسان به تصور مردانه احساس متعال به خشونت! Wayne به آیا ما جرم اما شور و شوق در زیر آن است که به مراتب بیشتر تعجب آور و باعث می شود بسیار مشکل تر از کتاب است.

من رقص در اطراف این ویژگی به دلیل وجود لذت را به آپارتمان که این امر می تواند غیر منصفانه به از بین بردن. آن را لذت بخش خواندن (محکم بسته شده داستان است که نویسنده شجاعانه می بیند از طریق به آن اجتناب ناپذیر پایان) با برخی از بینش های عجیب و غریب شرط مردانگی: “گمان می کنم هر تجربه مانند این درست مثل همه تنهایی احساس منحصر به فرد uncategorizable—خاص خطوط فرد دیگری که مرزهای برخورد با خود را قبل از پشت سر گذاشتن یک دهانه است که وجود دارد می خواهد بقیه عمر خود را.” دوستان برای همیشه لطفا برای در واقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im