آنچه در Adweek را زنده نشان می دهد پادکست و آموزشی این هفته: 4 مه-مه 8

Adweek گسترش آن ارائه زندگی می کنند نشان می دهد, آموزشی مجازی و حوادث در طول این بحران مالی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. هر هفته ما به اشتراک گذاشتن یک برنامه از حوادث و لینک به لحن. (همه زمان استاندارد شرقی.)

دوشنبه, مه 4

پادکست: آره که احتمالا یک آگهی
میزبان: David Griner خلاق و نوآوری, ویرایشگر and Ko, Im بخش ویرایشگر
مهمان: Minda لبخند, سازمان, خبرنگار, Kelsey Sutton, جریان, ویرایشگر

شرکت میزبان Ko Im و دیوید Griner صحبت با خبرنگار سازمان Minda شکلک مورد چیزهای خوب برندها در حال انجام است. به علاوه جریان ویرایشگر Kelsey Sutton صحبت می کند با جوزف گوردون-لویت در مورد جدید خود را قرنطینه همکاری.

ظهر Livestream: #AdweekTogether: قهرمانان واقعی پروژه
میزبان:
استفانی Paterik اجرایی ویرایشگر
مهمان: T. L. استنلی نویسنده ارشد

قهرمانان که میلیون ها نفر از طرفداران ورزش نگاه کردن به هر روز و ادای احترام به قهرمانان واقعی این بیماری همه گیر: خط مقدم کارگران است. ما داخل این قهرمانان واقعی پروژه است که به ارمغان می آورد لیگ های عمده ای با هم برای اولین بار.

سهشنبه, مه 5

ظهر Livestream: #AdweekTogether: در حال تکامل و تاثیر گذار
میزبان:
Ko, Im بخش ویرایشگر
مهمان:
مریم کین-Dawson, مدیر عامل, Takumi

برای تاثیرگذاران همیشه وجود خواهد داشت یک “قبل از همه گیر” و “پس از آن.” نقش خود را به عنوان نوع جدیدی از ابزار بازاریابی تغییر خواهد کرد زمانی که ما از این طریق دریافت کنید اما چگونه ؟ مری کین-Dawson, مدیر عامل شرکت تاثیر گذار بازاریابی آژانس Takumi می پیوندد ما برای پاسخ به این سوال.

4 p. m. Livestream: من با نام تجاری زندگی می کنند
میزبان: ایان Wishingrad
مهمان: علامت Olivieri, رئيس جمهور, OWYN نوشیدنی

ایان Wishingrad کوره مدیران بالا از مارک های رقیب در تلاش برای اخلال در بازار است. OWYN نوشیدنی ها باعث می شود وگان گیاهی پروتئین محصولات.

چهار شنبه, مه 6

ظهر Livestream: #AdweekTogether: از طریق ایجاد بحران
میزبان:
David Griner, خلاقیت, ویرایشگر
مهمان: کارین Fong, مدیر, خیالی, نیروهای

چه چیزی الهام بخش معماران و طراحان امروز ؟ چگونه در حال اقامت در خانه سفارشات مؤثر بر توانایی ایجاد کنید ؟ کارین Fong مدیر خلاق و عضو موسس لس آنجلس آژانس خیالی نیروهای ما می پیوندد با برخی از راهنمایی برای تمام طراحان.

1 بعد از ظهر وبینار: زمان برای تلویزیون متصل است در حال حاضر
حامی:
تجارت میز

تغییر جهت جریان تلویزیون شتاب سریع تر از همیشه و هجوم حتی بیشتر صعودی پیش بینی. غیر منتظره قرنطینه سفارشات در ایالات متحده خدمت کرده اند به عنوان کاتالیزور برای رشد عظیم در سراسر بینندگان در دسترس بودن محتوا و آگهی موجودی در تلویزیون متصل. تحقیقات جدید از تجارت میز و YouGov به نظر می رسد در چگونه مصرف کنندگان در ایالات متحده در حال تغییر خود را به تماشای تلویزیون عادات و ترجیحات.

3 p. m. Livestream: راه رو به جلو: تحویل و ورزشی
میزبان:
لیزا Granatstein ویرایشگر و svp برنامه نویسی
مهمان: NFL CMO Tim Ellis و DoorDash معاونت بازاریابی کوفی عمو-Gottfried

در این قسط سوم از Adweek جدید livestreamed سری ویدئو, Adweek ارائه: راه رو به جلو ما تمرکز بر روی چگونه در طول این بحران بهداشتی, ورزش و مواد غذایی تحویل بازاریابان به سرعت تطبیق با کسب و کار خود را برای خدمت بهتر به مشتریان خود و حمایت از خط مقدم و اساسی کارگران است.

پادکست: Adweek رادیو Ep. 2: آن Hiits صفحه اصلی
میزبان: جاش Rios, ویرایشگر ویدیو
مهمان: لورن رخبروق, CMO در Y7 استودیو و رایان Barwick نام تجاری گزارشگر

در این هفته قسمت بحث ما در مورد چگونه تناسب اندام مارک اقتباس کرده اند به قرنطینه زندگی با لورن رخبروق, CMO در Y7 استودیو و رایان Barwick, Adweek نام تجاری گزارشگر.

پنج شنبه, مه 7

ظهر Livestream: #AdweekTogether: آینده برنامهای
میزبان:
Ronan, سپر, برنامه ویرایشگر
مهمان: Nicolas Bidon, مدیر عامل Xaxis

قبل از همه گیر به طور کامل طرح میتوانست به صنعت بزرگترین چیزی که اتفاق می افتد در ad tech بود فوق العاده ناپدید کوکی. ما از شنیدن Nicolas Bidon, مدیر عامل شرکت Xaxis یکی از بزرگترین ad tech بازیکنان در مورد چگونه او را آماده سازی تیم خود را برای یک پست-Covid-19 برنامهای جهان است.

1 بعد از ظهر وبینار: درایو نتایج همگرا تلویزیون CTV و دیجیتال اندازه گیری
حامی:
Amobee

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>