آنچه در Adweek را زنده نشان می دهد پادکست و آموزشی این هفته: ممکن است 25-29

Adweek گسترش آن ارائه زندگی می کنند نشان می دهد, آموزشی مجازی و حوادث در طول این بحران مالی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. هر هفته ما به اشتراک گذاشتن یک برنامه از حوادث و لینک به لحن. (همه زمان استاندارد شرقی.)

پنج شنبه, مارس 26

پادکست: آره که احتمالا یک آگهی
میزبان:
Ko, Im جامعه ویرایشگر
مهمان:
جذبه را Michelle Lee, پینترست را جودی لی و طلا در خانه بینگ چن

در این نسخه ویژه از پادکست برای آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام, میراث, ماه, Ko Im صحبت می کند با سه فرهنگی به عنوان رهبران آنها خود را به اشتراک بگذارید داستان های شخصی و افکار در مورد اهمیت D&I در رسانه ها و بازاریابی است.

ظهر Livestream: #AdweekTogether: بازاریابی برای یک آینده امن
میزبان:
هایده پالرمو مدیر در داخل با نام تجاری
مهمان:
Jenn Halloran CMO, MassMutual

شرکت های بیمه بوده است و سازگار با ارزش تبلیغ در طول بیماری همه گیر. اما چگونه باید آنها اقتباس بازاریابی خود را پیام و چه نتیجه ای است ؟

1 بعد از ظهر وبینار: یک کسب و کار راهکار برای Covid-19 جهان و فراتر از آن
حامی:
میل راه حل های

اختلال ناشی از Covid-19 همه گیر خود ادامه خواهد داد و به احتمال زیاد چندین چهارم و قوانین بازنویسی با هرگز قبل دیده می شود چالش ها و فرصت ها. را به تصمیم گیری هوشمند نیاز به حرکت و سرعت بخشیدن به کسب و کار و بهبود این مهم به زمان واقعی بینش است که ارائه بینش لازم برای بهترین موقعیت برندهای جدید طبیعی است.

4 p. m. Livestream: من با نام تجاری زندگی می کنند
میزبان: ایان Wishingrad
مهمان: Craig Elbert از بنیانگذاران سرویس اشتراک مراقبت/از

به سلامتی بالای ذهن در طول این اقامت در خانه ماه, دریافت بینش در مورد آنچه کار را برای تامین کنندگان مکمل.

جمعه, مارس 27

ظهر Livestream: #AdweekTogether: بازی دوباره آن را (و دوباره)
میزبان:
Ko, Im, جامعه, ویرایشگر, Adweek
مهمان: Kevin McGurn رئيس جمهور از فروش Vevo

این یک چالش به دور از یک صفحه نمایش این چند ماه گذشته که فوق العاده است اگر شما یک ویدیو محور محتوا پلت فرم. پیدا کردن آنچه که در روند وقتی که می آید به آنچه که ما در حال تماشای.

1 بعد از ظهر وبینار: ارتباط با مصرف کنندگان از طریق تعاملی تصویری
حامی:
Kerv

با خیلی از جمعيت را محدود به خانه های خود شده است وجود دارد یک موج رسانه ای و مصرف انرژی از جریان به بازی های اجتماعی—بیش از ماه گذشته است. به عنوان مصرف کنندگان به دنبال مطالب جدید, شرکت های رسانه ای در حال فکر کردن در مورد چگونه برای شناسایی و فعال کردن مخاطبان جدید است که هر دو افزایش سهم بازار و حفظ درایو.

1 بعد از ظهر مجازی زنده رویداد: Adweek 2020 تنوع و شمول اجلاس

به رسمیت شناختن است که تنوع گنجاندن برابری و عدالت در حال اساسی رشد رانندگان در سراسر کسب و کار, Adweek به ارمغان می آورد با هم کراس صنعت رهبران و اعضای Adweek D&I شورای به شیرجه رفتن به عمق بحرانی موضوعات. از مبارزه با میکرو های محیطی به نشاط بخشی متنوع استعداد این D&I قهرمانان را مورد بحث درس مشاوره و مراحل کلیدی آنها در حال گرفتن به قدرت بیشتر را شامل شیوه های. به خصوص در محیط امروز آن وقت ما برای ادامه پیشرفت نه تنها گفتگو و همچنین اقدامات سوخت رسانی متنوع تر و فراگیر محل کار.

پنج شنبه, مارس 28

1 بعد از ظهر وبینار: اسطوره ها (و حقیقت) از چالاک بازاریابی
حامی:
Merkle

Merkle را Q2 سال 2020 تعامل مشتری گزارش یافت که 85 درصد از بازاریابان طرح خود را برای افزایش تصویب چالاک شیوه های بازاریابی و 57 درصد باید یک برنامه رسمی برای انجام این کار. این باید ایجاد رونق در چالاک بازاریابی در سراسر شرکت در طول دو سال آینده. هنوز هم بسیاری از بازاریابان پیش بینی نیست و پیچیدگی های پیاده سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im