آنچه ما می دانیم و نمی دانیم — در مورد کوروناویروس

در دو ماه گذشته “کوروناویروس” تبدیل به یک کلمه خانواده. اما چقدر ما در مورد این ویروس و بیماری های آن, علل COVID-19? در اینجا برخی از حقایق کلیدی و همچنین اطلاعات در مورد آنچه انتظار می رود و چگونه برای آماده سازی.

چه جدید کروناویروس?

آن است که بخشی از خانواده بزرگی از ویروس ها به نام برای شکل خود را که شبیه به یک تاج با خوشه. “تاج” است که از کلمه لاتین برای تاج.

Coronaviruses در بر داشت در بسیاری از گونه های حیوانات. در موارد نادر, حیوانات coronaviruses نیز ممکن است مردم آلوده است. چند coronaviruses در افراد باعث علائم سرماخوردگی. چند تولید بیماری شدید مانند سندرم حاد تنفسی برای اولین بار شناسایی شده در چین در سال 2003 و خاورمیانه سندرم تنفسی برای اولین بار در عربستان سعودی گزارش در سال 2012.

COVID-19 تنفسی و بیماری های تولید شده توسط جدید coronavirus کاهش یافته است در جایی در وسط از نظر شدت با علائمی شبیه به آنفولانزا مانند تب و سرفه و تنگی نفس.

اخبار بیشتر در مورد کوروناویروس

کجا virus از آمده است ؟

این برای اولین بار شناسایی شده در مردم در ووهان یک شهر در چین هوبئی حدود دو ماه پیش. مقامات می گویند که می شد از یک گونه حیوانی به انسان در ووهان بازار به فروش می رسد که گوشت و حیوانات زنده.

“در برخی از مکان ها در جهان, انسان و حیوانات ارتباط برقرار کردن خیلی فعال تر آنها در این کشور” ساخت چنین انتقال بیشتر احتمال دارد گفت: کارن Duus یک دانشیار میکروبیولوژی و ایمونولوژی در Touro دانشگاه نوادا در هندرسون.

چگونه بسیاری از مردم شده اند و از کجا ؟

همانطور که از اواخر روز شنبه وجود داشته است بیش از 85,000 تایید COVID-19 موارد بسیاری از آنها در چین و این ویروس به بیش از 50 کشور دیگر با موارد به سرعت در حال افزایش در کره جنوبی و ایتالیا و ایران.

(Las Vegas Review-Journal)
(Las Vegas Review-Journal)

حدود 80 درصد از موارد مستند شده اند نسبتا خفیف اما این ویروس همچنین می تواند منجر به ذات الریه و منجر به بیش از 2900 مرگ و میر از جمله اولین مرگ در ایالات متحده است.

چه در ایالات متحده آمریکا ؟

در روز سه شنبه واشنگتن مرد مرده تبدیل شدن به فرد برای اولین بار در آمریکا به مرگ از ویروس. مرد بود در 50s تا به حال شرایط بهداشتی اساسی و تا به حال هیچ سابقه مسافرت و یا تماس با یک شناخته شده COVID-19 مورد بهداشت مقامات در واشنگتن گفت: در یک کنفرانس خبری.

(Las Vegas Review-Journal)
(Las Vegas Review-Journal)

همانطور که از شنبه وجود داشته است حدود 60 مورد از این ویروس در ایالات متحده از جمله 44 مربوط به مسافران از بد بخت الماس شاهزاده کشتی کروز. چهارده از موارد در افرادی که به تازگی از سفر به چین و یا همسرانشان به مردم عودت از ووهان. منبع انتقال مشخص نشده در دو مورد در کالیفرنیا و اورگان تشخیص داده شده این هفته است.

شهروندان آمریکایی که به تازگی از سفر به استان هوبی, مرکز شیوع ملزم به انجام رسمی قرنطینه. شهروندان بازگشت از مناطق دیگر از سرزمین اصلی چین گفته شده به خود شده است. اتباع خارجی که به چین سفر در گذشته 14 روز در حال حاضر ممکن است وارد, ایالات متحده است.

آنچه اتفاق می افتد در نوادا ؟

شده اند وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از این ویروس در نوادا است. بهداشت عمومی ادارات, بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات پزشکی شده اند و آماده سازی خود برای پتانسیل خود را گسترش در جوامع در این کشور که مقامات بهداشتی به طور فزاینده ای در حال گفت اجتناب ناپذیر است. اما آنها همچنین استرس است که در زمان خطر برای عموم مردم در آمریکا کم است.

هفت نفر در نوادا با موارد ممکن است از COVID-19 را آزمایش منفی برای این بیماری مقامات بهداشتی دولت روز جمعه گفت پس از یک جلسه توجیهی برای رسانه های خبری. دولتی نوادا بهداشت عمومی آزمایشگاه قابلیت تست برای ویروس.

مقامات دولتی می گویند بیش از 200 نفر در نوادا در حال نظارت برای ویروس ها و خواسته شده است به خود شده است.

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

شواهد نشان می دهد که آن را در درجه اول گسترش آنجا که آنفولانزا می کند — از طریق قطرات از یک عطسه یا سرفه و یا با دست آلوده سطح.

چه اتفاقی می افتد هنگامی که وجود دارد یک مورد تایید شده?

در آمریکا مردم با موارد تایید شده اند در انزوا نگه داشته. مقامات بهداشت عمومی بررسی منبع عفونت و کار برای تعیین اگر یک فرد آلوده ممکن است آلوده دیگران از جمله تماس نزدیک.

چه آینده از این بیماری است ؟

“موارد بیشتر احتمال دارد به شناسایی در روزهای آینده از جمله موارد بیشتری در ایالات متحده” با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. “همچنین احتمال دارد که فرد به فرد گسترش خود ادامه خواهد داد به رخ می دهد از جمله در ایالات متحده است.”

بسیاری از مقامات بهداشتی پیش بینی که وقوع خواهد تبدیل به یک بیماری همه گیر به این معنی است که آن را گسترش به جوامع در سراسر جهان است. برخی از کارشناسان می گویند وجود دارد یک امکان خوب که این ویروس باقی خواهد ماند و ما به عنوان یک فصلی بیماری بسیار شبیه آنفولانزا.

پایان فصل سرما و آنفلوانزا در این بهار می تواند کمک به COVID-19 شیوع.

“ما همه بسیار امیدوار است که هنگامی که درجه حرارت بالا می رود که برای رفتن به یک چیز مفید به دلیل coronaviruses انجام نداده اند به خوبی در آب و هوای گرم” گفت: دکتر جودیت فورد مدیر پزشکی بالینی با کیفیت در بهداشت و درمان همکاران نوادا است.

بر خلاف با آنفولانزا وجود ندارد و واکسنی برای محافظت در برابر COVID-19 و نه در حال وجود آنتی ویروسی داروها است که می تواند گرفته شود هنگامی که یک فرد بیمار می شود. وجود دارد فشرده تلاش های در دست انجام برای توسعه هر دو.

چگونه می تواند ما را در تهیه کنم ؟

مقامات بهداشتی با استفاده از به عنوان یک راهنمای فدرال طرح از سال 2017 در مورد چگونه به آماده شدن برای یک جهانی همه گیر مانند آنفولانزای خوکی همه گیر در سال 2009. بسته به شدت شیوع مدارس می تواند بسته و اجتماعات بزرگ لغو شد.

با این در ذهن مقامات بهداشت و درمان نشان می دهد که خانواده ها بحث در مورد آنچه انجام می دهد اگر فرزند خود را به مدرسه یا مهد بسته شده و اگر کارفرمای خود مجوز کار از خانه.

برایان Labus استادیار اپیدمیولوژی و آمار زیستی در UNLV گفت که یک شعار اساسی از مدیریت اضطراری است برای خانواده ها به حفظ چند روز ارزش مواد غذایی و لوازم در خانه و در صورت اختلال در زندگی عادی.

“اگر شما گیر در خانه برای چند روز شما را, مواد غذایی, داروها, این نوع از چیزهایی است ؟” او گفت:.

چگونه می تواند ما را در حفاظت از خودمان است ؟

اگر شده است وجود دارد یک اجرا در فولاد ماسک در داروخانه ها, سلامت, مقامات می گویند که پوشیدن یک را فراهم می کند حداقل, حفاظت, در صورت وجود, در برابر قطرات موجود در هوا. با این حال ممکن است نگه داشتن مردم از دست زدن به صورت خود را که یک چیز خوب از نظر اجتناب از میکروب ها است.

فرد آلوده باید از ماسک به دلیل آن را پوشش می دهد و فرد سرفه یا عطسه. مقامات بهداشتی می گویند که داشتن مقاومت N95 ماسک محافظت در برابر ویروس اما توجه داشته باشید که در آن نیاز به نصب به فرد است. آنها آن را توصیه برای جمعیت عمومی است.

مقامات درجه اول توصیه که مردم را به همان نوع از اقدامات احتیاطی است که محافظت در برابر آنفولانزا: شایع شستن دست ها, اجتناب از لمس کردن صورت خود را ضد عفونی اغلب لمس سطوح مانند دستگیره های درب و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

مقامات بهداشت در ادامه به توصیه یک واکسن برای جلوگیری از ابتلا به آنفولانزا در بالای یک COVID-19 عفونت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آخرین اخبار در مورد ویروس مشاهده نقد و بررسی-مجله اختصاص داده شده در صفحه وب reviewjournal.com/tag/coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im