چه Walgreens چکمه داد سر از سلامتی آموخته از کار در سراسر جهان

هلندی-متولد مارگا Balvert حرفه ای گرفته شده او در سراسر جهان از کشور خود در شهر آمستردام که در آن او شروع زندگی حرفه ای خود را در نایک مقر اروپايي در رویدادهای کسب و کار. از وجود او مشغول به کار در برلین واقع شدهاست بوئنوس آیرس و در حال حاضر در لندن جایی که او مجموعه ای برای شروع یک نقش جدید به عنوان رئیس سلامتی در Walgreens چکمه داد در ماه آوریل است.

کار در خارج از کشور—و در اکثر مواضع او برای همان شرکت به عنوان Balvert در نایک از سال 2008 تا 2015 با yearlong روی لئامت دادن در VF شرکت در بلژیک—شده است یک کلاس کارشناسی ارشد در آموزش نحوه ارتباط با مردم است. “با ارزش ترین چیز شما می توانید از کار در کشورهای مختلف در حال کار با انواع مختلف از مردم,” او گفت:. “این قطعا کمک می کند تا شما را به کار در سطوح مختلف یک سازمان به عنوان به خوبی.”

هر چند Balvert اولین روز سپری شد در حوادث او به زودی نقل مکان کرد و به مدیریت نام تجاری, کار در دیجیتال (persian). “این سخت است تصور کنید در حال حاضر, اما [دیجیتال] بود و در زمان,” او گفت:. کار برای نایک فقط در خارج از شهر آمستردام و برلین او درگیر شد با عمده نقاط عطف داستان سرایی برای تجاری از جمله راه اندازی اولین “فقط آن را” تجاری بازیگران زن در غرب اروپا است. بازگشت به نایک پس از دو سال صرف مستقل در لندن زندگی Balvert نقل مکان کرد به شوهرش کشور آرژانتین برای تبدیل شدن به نام تجاری مدیر برای جنوب آمریکای لاتین, او اولین نقش خود در خارج از اروپا و یکی که به او آموخت “چگونه برای ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به یک تیم در زبان های مختلف در فرهنگ های مختلف.” وجود او در بازی های المپیک جوانان و بخشی از تیم است که راه اندازی اولین زن محور فوتبال (و یا به عنوان آمریکایی ها به آن فوتبال) مبارزات انتخاباتی در کشور است.

باز بودن به تجربه های جدید و رسیدن به مردم—حتی کسانی که ممکن است ترساندن شما—شده است کلیدی برای موفقیت خود Balvert گفت. و کار در بسیاری از محیط های مختلف ساخته شده بود شروع تازه احساس می کنم مثل یک گام بعدی.

“هر مکان و هر فرد به ارمغان می آورد شما چیزی” او گفت:. “دیدگاه های جدید و خلاقیت و بینش. شما نیاز به گوش دادن و فکر باز از آنجا که شما می توانید رشد کار خود را, اما همچنین به عنوان یک فرد رفتن را از طریق آن تجارب مختلف.”

اشتباه بزرگ
در اوایل زندگی حرفه ای اش Balvert قرار دادن کار برای اولین بار—و هر چند تعهد قابل تحسین است, او گفت: آن مالیده و برخی از همکاران او راه اشتباه است. “من مشغول به کار ساعت های طولانی بسیار سریع و مستقیم در ارتباط و کار رفت و قبل از هر چیز” او گفت:.

درس های آموخته شده
در حال حاضر او متوجه شد که “این [رفتار] نیز می تواند در سراسر آمده به عنوان بی تاب شدید و ممکن است الهام بخش و یا ایجاد انگیزه در دیگران است.” این تجربه به او آموخته به همدلی گوش دادن و وفق دهند. او افزود: “زمانی که من تکامل یافته رویکرد من نه تنها این کار رو بهتر و تیم قوی تر است اما من لذت می برد کار من و حتی بیشتر.”

چگونه او کردم فرفره
اتصال با لاو جدید با نام تجاری و بازاریابی افسر Marisa Thalberg منجر به آشنایی با یکی دیگر از CMO Walgreens چکمه اتحاد Vineet Mehra که در نهایت منجر به موقعیت فعلی خود را. ترس برای رسیدن به مردم در بالا از او درست بود افزایش دهد گفت: Balvert. “من همیشه فکر می کردم کسانی که مردم باید بیش از حد شلوغ به واقع پاسخ,” او گفت:. “اما آنها بسیار باز و مایل به کمک.”

نرم افزار نکته
دانستن به تعادل نیاز برای ثبات در سراسر جهان در حالی که هنوز غذا به یک بازار خاص میباشد, او گفت:. “ما نیاز به درایو جهانی انسجام اما هر جای کمی متفاوت است” گفت: Balvert. “پیدا کردن که تعادل احتمالا بزرگترین چالش در بازاریابی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im