چه ورایزون سوپر باول استراتژی نشان می دهد در مورد آلوده کردن خطوط از ورزش و Esports

به عنوان تبلیغ Super Bowl صرف به صعود ادامه با حدود 435 میلیون دلار (نزدیک به 100 میلیون دلار بیشتر از سال گذشته) صرف شده در طول این سال بزرگ بازی برندها به دنبال راه های دیگر به اهرم عینک از سوپر باول.

یک مثال از این سال بود Verizon. به عنوان یک شریک NFL, Verizon تا به حال یک سوپر باول تجاری که در آن هریسون فورد ارائه یک صدای بیش تجلیل از اولین پاسخ دهندگان. (تبلیغ نیست یکی از Adweek مورد علاقه, اما آن را نیز نبود یکی از بدترین آنهایی که در طول بازی.)

علاوه بر آن, آگهی, Verizon نیز متمرکز در یک تو رفتگی در دیوار—ترکیب دنیای بازی رقابتی و NFL. در هر دو بازی Call of Duty و Fortnite, ورایزون, حمایت, حوادث است که زوج معروف پارسه با بالا NFL ورزشکاران است. برای کسری از بودجه تبلیغاتی برای سوپر باول, Verizon قادر به ضربه بزنید به اعتیاد به مواد مخدره از این رویداد و ارتباط با دشوار برای رسیدن جمعیتی.

در Fortnite ورایزون و TurboTax اسپانسر Streamer کاسه on Jan. 30. شانزده بازیکن برتر از جمله wideouts مایک ایوانز بت اسمیت-شوستر و Keenan آلن بودند پیوست جوان quarterbacks Kyler موری و بیکر میفیلد. Fortnite شخصیت از جمله بنیامین “DrLupo” Lupo ترنر “Tfue” Tenney و جام جهانی برنده کایل “Bugha” Giersdorf رقابت برای پیش نویس نقاط به انتخاب خود NFL همکاران.

در حالی که طرفداران گاه به گاه ممکن است اول تشخیص بازیکنان NFL, آن را در واقع پارسه که فرمان بزرگتر مخاطبان آنلاین. Tfue یک استعداد Fortnite بازیکن با یکی از بزرگترین کانال های آمازون Twitch.tv است بیشتر پیروان توییتر از همه پنج نفر از این بازیکنان NFL ترکیب شده است.

یکی از فعال سازی می تواند تصادفی اما دو یک استراتژی است. روز بعد از Streamer کاسه, ورایزون, با حمایت مالی “در دانش کاسه 2020.” شبیه به Fortnite رویداد این فعال قرار داده و هفت NFL ستاره (و Keenan آلن دوباره) با هشت ندای وظیفه بازیکنان که رقابت برای فلوریدا شورشی در Call of Duty لیگ.

“ما هیجان زده به teaming تا با Verizon ITK را به برخی از esports عطر و طعم به تمام Miami Super Bowl جشن” سعید بن Spoont مدیر عامل و بنیانگذار شرکت از بورس بازی گروه شرکت پشت Mutineers. “این که آیا آن را در میدان جنگ مجازی در طول یک بازی ندای وظیفه و یا در حین بازی فوتبال, همه ما درک هیجان پیروزی—و ما در حال آماده به قرار داده تا ما بهترین فلوریدا شورشی در برابر بازیکنان NFL برای دیدن آنچه که آنها کردم و برای به اشتراک گذاشتن هیجان زندگی esports.”

همپوشانی بین esports و ورزش های سنتی است که تنها در حال رشد بزرگتر. در این فصل Twitch پخش پنج شنبه شب فوتبال بازی با تفسیر از بازی شخصیت.

نسل جوان و ورزشکاران است بازی بازی های ویدئویی در همه زمان ها. اکشن مانند Call of Duty و Fortnite در حال محبوب ترین همراه با ورزش, بازی های شبیه سازی مانند Madden, NBA 2K و FIFA. با streamers فرمانده عظیم مخاطبان حوادث مانند اینها متقابلا سودمند برای هر دو عظیم ورزشی لیگ و streamers مارک های فردی. شرکت هایی مانند Verizon فقط خدمت به عنوان دلال یا دلاله ازدواج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>