آنچه ما سازمان ها می توانند یاد بگیرند که از یک آژانس: آن زمان خوبی برای کاهش

چیز شگفت انگیز است که همه ما آن را تماشا در تلویزیون, اما, هنوز, هیچ کس را دیدم آن را در حال آمدن است.

میامی, Feb. 20 توسط تاریخ و محل آخرین شلیک کنید. بیست روز بعد, ما همه محدود به فرانسه. من این موضوع کاملا به آرامی در آغاز ساخت بسیاری از جوک ها در مورد همه این افراد نقاب دار و همکاران که نگران است. من در نهایت آگاه شد از خطر روز پرستار از دوستانم به من گفت در مورد آنچه آن را مانند کار در بیمارستان با کمبود امکانات و تعداد محدودی از تخت و ماسک. ما تا به حال به شامل تعداد زیادی از آلوده شدن مردم به منظور تسهیل مراقبت از کسانی که قرار بود به آلوده شود برای نشان دادن همدلی به جای خودخواهی.

ما روشن به کار از خانه روز بعد از رئیس جمهور فرانسه اعلام. این جدید نیست برای ما. ما باید افراد خلاق که در لندن زندگی می کنند و شهرستانها مانند مارسی مونپلیه بنابراین ما به جای استفاده از این سیستم. اما آن را به همان چیزی که زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد کل آژانس.

هر کس آگاه از اهمیت اجرای نوع خاصی از ارتباطات و به خصوص در حال آماده شدن برای پس.

مهم ترین چیز برای ما فراتر از این کار شده است به نگه داشتن در تماس با مردم است. نه فقط افراد خلاق اما همه افرادی که بخشی از سازمان است. هر جمعه ما صبحانه را با کل آژانس به سهام چه خبر است و ما تصمیم به نگه داشتن آن رفتن آنلاین. آژانس نیز ارائه می دهد کلاس های یوگا محتوا برای نگه داشتن کودکان را اشغال کردند و پس از کار, نوشیدنی, همه آنلاین ارائه می گردد. ما همچنین تنظیم برنامه ما با توجه به کارکنان در دسترس است. یک آپارتمان است که بیش از حد کوچک, اتصال به اینترنت ضعیف کودکان به مراقبت برای: همه این محدودیت ها به ما کمک کند کشف کردن آنچه به تخصیص زمانی و به چه کسی. اما مهم ترین چیز این است که اجازه می دهد تا هر کس به فعال ماندن; هر کس می خواهد به کار در هر شرایط.

مشتریان ما در حال دستکاری تعداد زیادی از اولویت هستند و طبعا نگران دوباره ارزیابی زمان بندی پروژه های مختلف. چگونه می توانید یک نام تجاری همچنان به برقراری ارتباط هنگامی که مردم دیگر نمی تواند بیرون رفتن و بازی ورزشی است ؟ چگونه می توانید یک وظیفه-رایگان عطر کمپین ایجاد می شود زمانی که هیچ کس در فرودگاه کنه ؟ چگونه می توانید یک زنجیره مواد غذایی سریع برای زنده ماندن بدون هر کسی که در رستوران خود را? ما تنها مشتری است که نه از بحران رنج می برد در خانه است کاندوم های تجاری است.

در حال حاضر که ما تا به حال یک بیت از زمان به وفق دهند و از حمایت همه آگاه از اهمیت اجرای نوع خاصی از ارتباطات و به خصوص در حال آماده شدن برای پس. ما در حال حاضر راه اندازی یک کمپین در آسیا به صورت عمده سوئیس تجاری است که در ابتدا برنامه ریزی شده برای, اروپا, به عنوان مثال. بازار چین در حال انجام است بهتر است که باید اطمینان بخش برای همه ما است. افراد خلاق را به کار با چند محدودیت, اما ما همچنان به شلیک (در استودیو) ویرایش و روتوش از راه دور. آن را کمی مایع کمتر است اما شدنی است.

من این تصور من هرگز خیلی سخت قبل از. گره خورده به کامپیوتر شما و برقراری تماس تلفنی در تمام طول روز است خسته کننده به نظر می رسد. چیزهای ساده است که ما استفاده می شود برای گفتن به یکدیگر را در فرد به صورت روزانه نیست خیلی ساده دیگر. من از دست این رستوران و پر جنب و جوش بحث بین همکاران.

من قصد دارم به صرف زمان بیشتری را در خانه. من صاحب دو دختر, دو نوجوان بودند که شروع به ناپدید می شوند ، این یک زمان منحصر به فرد به صرف زمان با آنها و من قصد دارم به سعی کنید به بهترین استفاده را از آن. لذت بردن از مال و مراقبت از خودتان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de