آنچه برای این هفته در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح trial — LIVESTREAM

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه سران نسبت به تاریخی, نتیجه این هفته با سناتورهای همه-اما-برخی برای تبرئه او از اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره پس از دقت رد خواستههای دموکراتیک به احضار شهود.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از درام به آشکار شدن قبل از روز چهارشنبه رای دادن.

رای گیری است و انتظار می رود به کلاه یک ماه-تحقیقات طولانی موجب شده توسط یک افشاگر اطلاعاتی شکایت که تهمت نادرست نکردن آمریکا کمک های نظامی از اوکراین در تلاش برای فشار آن برای راه اندازی های تحقیقات 2020 دموکراتیک رقیب جو بایدن.

در سنا خواهان برگزاری یک 53-47 مزیت وجود دارد و به هیچ وجه نزدیک به دو سوم مورد نیاز برای محکومیت و حذف. روز جمعه خواهان مسدود بررسی جدید شهود و اسناد و راه اندازی سریع تبرئه رای برای هفته آینده.

از آن خواهد شد یک اتشی چند روز آینده.

روز دوشنبه مجلس استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم بازگشت به طبقه سنا به بسته شدن استدلال در دادگاه همان روز 2020 انتخابات ریاست جمهوری آغاز و با اولین رای در آیووا قفقاز.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل دولت از آدرس اتحادیه.

برخی از سناتورهای دموکرات پیوستن به داعش به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به او اجازه می دهد به ادعای دو حزبی “exoneration”? را مغلوب ساختن پیشی جستن خیره نگاه کردن و یا بیان هر گونه پشیمانی بر اوکراین ماده پس از کلید نوروزی در طول محاکمه انتقاد از اقدامات خود را به عنوان نامناسب اما در نهایت نمی impeachable? خواهد شد روز چهارشنبه رای گیری مجلس سنا بود که حرف آخر را در این زمینه ؟

آنچه که به سازمان دیده بان به عنوان سومین استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده سر به نزدیک:

بسته شدن استدلال

محاکمه رزومه در ساعت 8 صبح PST دوشنبه برای بسته شدن استدلال توسط دو تیم حقوقی با هر طرف دو ساعت. پس از استدلال به سنا می رود به جلسه عادی اجازه می دهد تا نمایندگان مجلس به سخنرانی در مورد استیضاح در طبقه از اواخر جمعه به جمعه قبل از آنها reconvene به عنوان استیضاح دادگاه در 4 p. m. روز شنبه و رای دادن.

با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه همه اما مطمئن باشید یکی از بزرگترین سوال که آیا ممکن است هر دموکراتها با جمهوری خواهان برای روشن او را از اتهامات عنوان شده علیه. قوی وجود دارد اهمیت سیاسی.

سه سناتور دموکرات نقطه از کشور که در آن تهمت محبوب باقی می ماند — Doug Jones, آلاباما, Joe Manchin از غرب ویرجینیا و Kyrsten Sinema آریزونا — باقی مانده است آرام بیش از آخر هفته در مورد نیت خود را.

آنها در میان 47 دموکراتیک و مستقل سناتور که رای ناموفق برای گسترش مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه احضار اضافی شهود.

اگر یکی یا بیشتر از سناتورهای دموکرات رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن — حتی رای گیری در برابر یک مقاله از استیضاح در حالی که حمایت از دیگر — از آن می تواند بیگانه و برخی از دموکرات رای دهندگان خود علامت میراث و اجازه تهمت صرف انتخاب مجدد کمپین تصریح می کند که او پاک شد توسط هر دو حزب رای بدهند.

Manchin نشان داد به خبرنگاران جمعه او احتمالا نمی خواهد تصمیم گیری رای خود را “تا زمانی که در راه رفتن به اتاق در روز چهارشنبه.

جونز گفت: برای اعلام تصمیم خود را قبل از روز چهارشنبه رای مطمئن شوید که او می شود آن را “حق”. Sinema نشده نشان داد هنگامی که او را به سیگنال نیت خود.

چه خواهد شد برگ برنده می گویند ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب و با مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا نشسته پشت سر او در زمان نخست, آدرس کاخ سفید شده است نازکن که آیا تهمت را مرجع استیضاح محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن “است احساس خشنودی سنا را تنظیم یک برنامه برای تبرئه و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. ما باور نمی کنیم که برنامه تداخل با توانایی خود را برای ارائه قوی, اعتماد به نفس خارجه اتحادیه” کاخ سفید مشاور اریک Ueland روز جمعه گفت.

یک سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده بدون اشاره مستقیم به خود خاموش شدن دولت موجب شده توسط یک اختلاف با دموکرات ها بیش از مرز دیوار بودجه در سخنرانی او در نهایت تحویل به کنگره است. او با استفاده از آدرس خود را برای تماس به صورت یک “عصر جدید همکاری است.”

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ظریف حفاری در آن زمان از جمله زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد کسانی که جمع شده بودند در مقابل به دنبال “احمقانه و جنگ و سیاست و یا مسخره حزبی و تحقیقات است.”

رای گیری نهایی

آن را به طور مشابه, مشخص نیست که آیا تهمت می تواند بیان تاسف یا پشیمانی خود را بیش از اوکراین اقدامات هر چند سناتور نیست نگه داشتن نفس خود را.

رای به محکوم یا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای برنامه ریزی 4 p. m. EST چهارشنبه.

سناتور. لامار الکساندر تنسی بود که در میان چندین اوباما جمعه گذشته که رای به بلوک اضافی شهود و قرعه کشی آزمایشی به, حتی اگر او و دیگران توصیف تهمت اقدامات به عنوان “نامناسب” و “اشتباه است.” خواسته یکشنبه اگر او می خواهم برای شنیدن تهمت ابراز پشیمانی به عنوان رئیس جمهور بیل کلینتون پس از استیضاح محاکمه الکساندر گفت که او نمی نیاز به آن را بشنوند.

“من امیدوارم که او می خواهد انجام دهید این است که هنگامی که او باعث می شود خود دولت از آدرس اتحادیه که او قرار می دهد این به طور کامل پشت سر او هرگز آن را اشاره و در مورد آنچه که او فکر می کند او را برای کشور انجام داده و که در آن ما در حال رهبری” الکساندر گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

الکساندر و دیگر جمهوری خواهان گفت که حتی اگر جرمی مرتکب جرائم متهم توسط آنها نیست impeachable — به خصوص در انتخابات سال است. آنها می گویند رای دهندگان باید که عزم در ماه نوامبر.

که برگ تهمت سرنوشت هنوز هم حلق آویز در تعادل است.

یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت خبرگزاری مهر به نقل از رای دهندگان آمریکایی بر این باورند که تهمت و آزار او قدرت و مسدود کنگره اما تقسیم تا حد زیادی در میان خطوط حزب بر سر اینکه آیا او باید از دفتر.

نظرسنجی انجام شده Jan. 26-29 یافت 46 درصد از رای دهندگان ثبت شده اعتقاد بر این تهمت باید از دفتر به عنوان یک نتیجه از محاکمه در مقابل 49% که گفت که او باید باقی می ماند — اساسا بدون تغییر از یک 48-48 تقسیم در ماه دسامبر.

آسوشیتد پرس نویسنده جیل Colvin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im