چه انتظار از Adweek را بالا بردن: خلاقیت و تجربی مجازی رویداد

Adweek سالانه بالا بردن: خلاقیت و تجربی رویداد بازده ژوئن 18 مجازی جمع آوری این برنامه شامل برخی از امروز با نفوذ ترین نام تجاری و آژانس رهبران.

در حال اجرا از 1 p. m.-4:20 p. m. و این رویداد را ارائه بینش در مورد موضوعاتی از قبیل تطبیق استراتژی های بازاریابی در میان یک بحران آوردن یک نام تجاری خلاقیت و شخصیت به زندگی با محدودیت های فیزیکی اندازه گیری خلاق تاثیر و اقامت بلند پروازانه و چگونه این بیماری همه گیر ممکن است تحت تاثیر قرار خلاق و تجربی مبارزات در آینده است.

این رویداد شامل یک پای بخاری چت با جکی Gagne, vp فرهنگی, بازاریابی در HBO که Adweek نام تجربی نام تجاری از سال به عنوان بخشی از 2020 تجربی جوایز امروز اعلام کرد. Gagne بحث خواهد شد که چگونه او و تیم او باید چرخد و مصرف کننده فعالانه در اصل به معنای در فرد به صورت جدید و بازگشت سری از قبیل نا امنی ما اینجا هستیم و من ممکن است شما را از بین ببرد. او همچنین بحث در مورد چگونه شبکه قصد دارد به استراتژی بازاریابی تجربی برای آن متنوع برنامه نویسی برای بقیه سال 2020 است.

کالین DeCourcy مدیر ارشد خلاق افسر و شرکت رئیس جمهور از Wieden + Kennedy در گفتگو با Adweek خلاق و نوآوری ویرایشگر دیوید Griner خواهد شد بحث در مورد چگونه سازمان خود را تشویق می کند جسورانه, خلاق, خطرات, در حالی که حفظ یک فرهنگ مسئولیت اجتماعی و همدلی است. Adweek نام DeCourcy خلاق رهبر این دهه است. Wieden + Kennedy برنده Adweek آژانس از سال افتخارات برای سه سال متوالی اخیرا به آمریکا از سال در سال 2018 و 2019 و جهانی آژانس از سال 2017.

این رویداد را نیز شامل سخنرانیها از شلی الکینز (آرکانزاس) مدیر ارشد خلاق افسر در نام تجاری تجربه آژانس Jack Morton. الکینز (آرکانزاس) را روشن چگونه این آژانس است که دست زدن به پروژه های خلاقانه با محدودیت و چگونه بحران کنونی می تواند تغییر بازاریابی تجربی برای بهتر.

علاوه بر این, کتی Puris مدیر عامل و جهانی سر از کسب و کار بازاریابی در Infinite و Kory Marchisotto, CMO در e.l.f. لوازم آرایشی را از بحث در مورد چگونگی شرکت آرایشی و بهداشتی اهرمی ویدئو-های اجتماعی پلت فرم برای یک کمپین است که تولید بیش از 2 میلیون فیلم. دو مدیران خواهد پیوست شده توسط Infinite, خالق اعلام می شود در تاریخ بعد.

این رویداد توسط IBM Watson تبلیغات و Mavrck. سارا Ripmaster از تکنولوژی فروش در IBM Watson تبلیغات صحبت خواهد شد در طول این رویداد و Mavrck برگزار خواهد شد قرعه کشی.

در بین جلسات Adweek را جشن می گیرند برندگان آن در سال 2020 تجربی جوایز و کسانی که به نام این سال را به 100 خلاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im