آنچه ریچارد هافستادر کردم اشتباه

در یکی دیگر از روزنامه نگاری زندگی من مشغول به کار در یک برآورد کمربندی انتشار پوشش کسب و کار روزانه از کنگره است. یکی از اوایل دستورات من مواجه می شوند وجود دارد نگران استفاده از کلمه “اصلاحات” در ارتباط با هر گونه انتظار قانون. مفهوم اصلاحات من soberly مطلع شد به سادگی بیش از حد شارژ و آتش زا برای تصویب به عنوان یک شرح هر برنامه آیتم به دنبال تایید از نمایندگان مردم; کمتر لود اصطلاح “پیاده کردن” بود که همیشه و در همه جا ترجیح داده می شود.

ذهن هرگز که تعمیرات اساسی به مراتب بیشتر بلند پروازانه در مقیاس از اصلاحات به عنوان هر گونه درد و رنج طولانی sports fan و یا ساخت و ساز حرفه ای می تواند به شما بگوید. و هرگز به خاطر داشته باشید که اصلاحات و اصلاح طلبان همواره ادعا در مرکز صحنه در درام ما ملی و سیاست یکی به ندرت می توانید تصور کنید که حقوق مدنی, انقلاب حق رای زنان و امنیت اجتماعی (و یا در طرف دیگر از ledger, ممنوعیت jingoism و شایع nativism) بدون آنها. هیچ بزرگتر نکته اینجا بود که اصلاح شد و بیش از حد وحشی و indecorous یک ایده برای یک محترم تپه مجله به فضل جدی یا پایدار درمان است.

ریچارد هافستادر: ضد روشنفکری در آمریکا زندگی پارانوئید سبک در سیاست آمریکا; فراهم نشده, مقالات 1956-1965 توسط ریچارد هافستادر ویرایش توسط Sean Wilentz کتابخانه آمریکا 1,056 pp., $45.00

این نکته از سبک صحبت می کند حجم مورد گفتمانی gatekeeping در واشنگتن—اما آن را نیز می ایستد و در اندازه گیری به عنوان یک میراث از اواخر مورخ سیاست آمریکا ریچارد هافستادر. هافستادر بود استادانه گسترده وقایع آمریکایی فکری و سیاسی زندگی وی نقطه عطفی بازنگری و مطالعه و آمریکا اسلام سیاسی (1948). در سراسر خود را بیش از حد کوتاه به زندگی و حرفه او تولید ضروری جزوه و مقالات در آمریکا خشونت و ظهور داروینیسم اجتماعی همراه با یک پیشگام بدن از تجزیه و تحلیل در این ظهور پس از جنگ آمریکا حق است. اما آن را عمدتا به عنوان یک منتقد اصلاح طلب ضربه در سیاست آمریکا که هافستادر زندگی در ارسال های امروز-نظم لیبرال. هافستادر استدلال کرد که اصلاح طلبان از اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم—پوپولیستی آشوبگران مترقی اجتماعی برنامه ریزان اعتدال و حق رای طرفداران—درگیر بودند وحشتزده پیشنهاد برای اصلاح خود را کاهش وضعیت در زندگی عمومی است. به عنوان پروتستان نگهبان از شهر های کوچک آمریکا دیدم نیروهای انقلابی از پیشی جهان آنها می دانستند که آنها به شدت انتقاد کرد بیرون reasserting پایانی خود را قدرت و اعتبار به عنوان مدافعان یک بحرانزده فرهنگی سفارش.

در میان ارائه علمی boomlet در ضد پوپولیستی jeremiads, هافستادر خواندن آمریکا پوپولیستی جنبش به عنوان یک متعصب nativist و ضد سامی شورش غرق در “وضعیت اضطراب” است که مسلما با نفوذ تر از همیشه نیم قرن پس از مرگ او در سال 1970. اما به عنوان مورد با بسیاری از میراث فکری یک معامله بزرگ از دست داده است و در ترجمه: هافستادر پیش بینی اصلاحات به عنوان یک شورش طولانی مدت در برابر مدرنیته—به خصوص مفید چارچوبی برای درک امروز عوامفریبی سیاسی که به جای قاچاق نارضایتی هایی در مورد جهان که از دست داده اند augur جسورانه جدید به نوبه خود در plutocratic حکومت. در ضمن هافستادر را crudest ساده را تحمل کرده اند: او در روز دوم ضد پوپولیستی رسولان تمایل به عقب نشینی در caricatured حساب های عقب مانده توده ها و انگیزه های تیز نادیده گرفتن اجتماعی-دموکراتیک بازیگران آمریکایی پوپولیسم از طلاکاری شده سن.


هافستادر عرضه استدلال خود را در برنده جایزه پولیتزر سال 1955 مطالعه سن اصلاحاتو به عنوان جنگ سرد سوار سیاست آمریکا در حق به خصوص به اپرا جدید ثبت نام از پریش, هافستادر به روز رسانی و گسترش این نظریه فرهنگی تاخیر به تشخيص distempers از ارتجاعی ضد مدرن داشته باشید. دو کار در حال حاضر anthologized توسط کتابخانه امریکا ضد روشنفکری در آمریکا زندگی (1963) و به پارانوئید سبک در سیاست آمریکا (1964) ویترین هافستادر بلند پروازانه ترین تلاش ها برای تامین یک واحد تئوری امریکایی عاشقانه با فرهنگی واکنش.

از دو ضد روشنفکری در زندگی آمریکایی (که همچنین برنده جایزه پولیتزر) است که بیشتر درگیر مطالعه و در آن قوی ترین بخش های کتاب سرزمین تیز استدلال برای استقلال فکری تحقیق در آمریکا, آموزشی, سنت که ثابت کرد همه بیش از حد در معرض فلسفی fads و آبکی و کم هزینه مارک های اجتماعی فکر sloganeering. مانند آمریکا سیاسی سنت, آن را مصنوعی تفسیر کامل رفت و برگشت از تاریخ آمریکا است. اما به جای disinterring مشترک منافع مادی آمریکا رهبری طبقه به عنوان او در این کتاب اینجا را هافستادر نمودار تغییر بخت و اقبال از روشنفکران به عنوان یک طبقه و زندگی از ذهن به عنوان یک مخاطره آمیز موضع محصور دفاعی کوچک فرهنگی امتیاز.

جای تعجب نیست که این کتاب پایه روایت یک داستان صرف کلمات: از حل و فصل این دنیای جدید در جهت آموخته و تلخ پیوریتن روحانیت را از طریق این کشور تاسیس در دستور قابل ملاحظه ای تحصیل کرده و بیان سپاه روشنگری-سن متفکران و سیاستمداران ایالات متحده وعده داده شده به یک Anglophone مستعمره از ایده ها و همچنین منافع اقتصادی و جاه طلبی های ژئوپلتیک. اما در بعد فشار از پایین—در وابسته بحروف جدید هیروگلیفی احیای موعظه اول و دوم بزرگ بیداری و نیا-پوپولیستی سیاسی فرهنگ Jacksonian دموکراسی—فکری تلاش کردند یک مشکوکی نخبگان ضد دموکراتیک بازیگران.

در طول راه, البته, وجود داشته است مختصر در فواصل زمانی قابل توجه رهبر سیاسی و/یا نخبگان دسته از متفکران احیا برخی از احترام به زندگی از ذهن و موقت truces بین روشنفکران و ساده و زود باور توده ها به نظر می رسد را نگه دارید. اما این آخرین نیست. زمان جوزف مک کارتی راه اندازی جنگ صلیبی خود را در برابر پرت و دور افتاده تهدید داخلی کمونیست براندازی آمریکا روشنفکران بودند معدن سنگ “فرهنگی اوباش,” مصمم به از بین بردن شوم و unmanly perfidy خارجی-الهام ادبی تلاش و فعالیت سیاسی. پشت تمام صدا و خشم مککارتیسم, هافستادر دیدم عمیق تر فرهنگی حماسه heartland پرواز از خالی قریب به اتفاق قربانیان ترور از زندگی مدرن:

این McCarthyist دوران را به سر چندین نیروهای درگیر در شورش علیه مدرنیته. مسن امریکا تا سال 1890 و در برخی موارد تا سال 1914 بود پیچیده در امنیت قاره انزوا ایجاد کرد جامعه فرقه های پروتستان و شکوفایی صنعتی سرمایه داری. اما با اکراه سال به سال در طول چند دهه آن کشیده شده است به قرن بیستم و مجبور به مقابله با آن واقعیت ناخوشایند: اول تهاجم از بین المللی بودن و شک و تردید و سپس ناپدید شدن آمریکا و جداسازی آسان نظامی امنیت فروپاشی سرمایه داری سنتی و مکمل توسط متمرکز دولت رفاه در نهایت بی امان هزینه ها و stringencies از جنگ جهانی دوم جنگ کره و جنگ سرد. به عنوان یک نتیجه مرکزی آمریکا پر از مردم که اغلب بنیادگرا در دین nativist در تعصب isolationist در سیاست خارجی و محافظه کار در اقتصاد همواره rumbled با زیرزمینی شورش در برابر این همه عذاب مظاهر مدرن ما مخمصه.

به عنوان هافستادر انجام خوان از طریق سیاسی اخیر و فکری گذشته وجود دارد حفظ شود-در-کهربا کیفیت نسبت به همیشه قوی به آسانی بسیج نیروهای ضد روشنفکری. عقب کشاورزان در آمده برای سرسخت ترین سوء استفاده از او انتظار ندارد آنها را به طور کامل بر روی مشتریان از یادگیری یا هنرهای اما به خاطر خدا “پذیرای دولت از ذهن حداقل نسبت به علمی کاربردی شده اند فوق العاده مفید برای کشاورزان خود را.” کارگران صنعتی به ندرت کرایه بهتر حتی به عنوان مدرن جنبش کارگری burgeoned به مهم فرهنگی ایستگاه راه برای نوع خاصی از متعهد چپ فکری. در بخش هافستادر نگهداری, مشکل clash of کلاس محدود ارزش های فرهنگی: روشنفکران چپ به طور معمول “خوار و وسط کلاس احترام به آن بسیاری از رهبران کارگری و در واقع بیشترین رتبه و فایل کارگران ماهر آرزو.”

چنین تصویر کیفرخواست از nonintellectual توده ها به نظر می رسید برای جلوگیری از هافستادر خود نصب حس سیاسی و فرهنگی بی خانمانی در جهان پس از جنگ. چپ همدردی که آگاهانه در اوایل کار او تا به حال سخت را به یک وضعیت قوس بی اعتمادی نسبت به هر چیزی شبیه اجتماعی و اقتصادی نسخه از محبوب دموکراسی است. متمرد اصلاح طلبان از اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم وقف به مدرن لیبرال و روشنفکران یک “mugwump فرهنگ” او استدلال مشخص شده توسط یک اخلاق اشرافی سرزنش و قطع از chastening خواسته های زندگی مدرن است. این وضعیت ارائه سوخت بیشتر برای حمله به روشنفکران از عملا فکر بنیادگرا و masculinist منتقدان. “عقل” هافستادر قضاوت “تبدیل شده بود همراه با از دست دادن علل و نمونه های اجتماعی انواع بودند که کاهش در قدرت و نفوذ محصور شده توسط نفوذ ناپذیر جهان است.”

برای هافستادر و دیگر پیشرو شارحان از جنگ سرد لیبرالیسم—دانیل بل, Reinhold Niebuhr, David Riesman به نام اما چند راه برای خروج از این سلوق بود برای روشنفکران به آغوش قدرت های جدید که بوروکراتیک دولت آنها را وقف با. این جامعه شناس چپ C. Wright Mills—کلمبیا یک همکار و دوست سابق از هافستادر را در خود علمی جوانان—تمسخر دوبله این متفکران “تعادل پسران” برای خود گلدیلاک-سبک نسخ به صورت تدریجی پیشرفت اجتماعی می شود آن را “آهسته و پیوسته” وکیل در حقوق مدنی اعتراض در خانه و یا چانه-jutting مداخله در تلاش برای جلوگیری از گسترش کمونیسم در خارج از کشور.

تعادل-boy اخلاق به استقبال بسیاری از خطرناک ironies به عنوان کندی در کاخ سفید فاجعه ماموریت نظامی در ویتنام—infamously یک پروژه از کشور بهترین و درخشان ترین—آماده شد برای نشان دادن در زمان هافستادر کتاب پدیدار شد. و در دامنه های فکری گفتمان جنگ سرد متفکران لیبرال ” عاشقانه با قدرت اغلب به عدول از فکری کلاس به ندرت قابل تشخیص از حملات از سمت راست. یکی دیگر از دوستان نزدیک و فکری متحد هافستادر کندی دادگاه مورخ آرتور شلسینگر جونیور استدلال خود را در جنگ سرد سطح پهن هرچیزی حیاتی مرکز (1949) برای بسیج عملی “ظالمان” در بحرانزده در خانه از لیبرالیسم به شکست ضعیف “wailers” در sloganeering چپ.

آن را به دور از روشن به عبارت دیگر چگونه درمان هافستادر ترسیم در ضد روشنفکری ممکن است حفاظت در برابر آنچه بنیامین Ginzburg در سال 1931 TNR سمپوزیوم به نام “ضد روشنفکری روشنفکران”—تمایل به جایگزین عمدتا لفظی تعامل با سیاست برای کار سخت از تعریف و پالایش مستقل فکری ارزش.


در عین حال اگر هافستادر دید از محاصره تماس لیبرال فکری بود که یک بی دست و پا متناسب با مرز جدید را فراوان آمدن سن کار بعد از او آورده هیچ دوره اصلاحات. سال پس از ضد روشنفکری منتشر شد هافستادر منتشر شده از پارانوئید سبک در سیاست آمریکا و دیگر مقالات. به عنوان باقی مانده کار که او را به بهترین و شناخته شده از یک نسخه به نظر می رسد در صفحات هارپرآن را رفته به یک اصل تشخیص تمام woolier امکانات ما توطئه طلبی حکومت به خصوص (دوباره) آن را به عنوان در بر داشت بیان در شورشی راست. در anatomizing همه چیز واقعا پارانوئید سوء استفاده از قدرت مرتکب شده توسط ریچارد نیکسون را از طریق تهمت و کاخ سفید را unhinged tirades در برابر “دولت عمیق” cabals لیبرال commentariat گرفته هافستادر مقاله به عنوان یک سنگ محک.

اما در خود نفس punditizing دوم-بعد رسولان از هافستادر را نادیده گرفته و بسیاری از نقاط ضعف این استدلال در “پارانوئید سبک.” هافستادر مقاله مجموعه ای از کراوات استادانه درست شده ترین برندها از توطئه طلبی به فرهنگی وسواس برانگیخته با وضعیت اضطراب. آمریکایی اوایل هراس اخلاقی در مورد کاتولیک فسق و قتل او استدلال تشکیل یک بیشتر یا کمتر پیوسته خط تبار به مک کارتی ضد کمونیست تفتیش عقاید از 1950s. هر یک از این قسمت بیان شد در همان “بیش از حد گرم” و “پر اب و تاب” به شیوه ای; و در هر مورد پارانوئید سبک تصور است که خود را دشمن به شمار نزدیک به کامل تهدید به راه خود را از زندگی. یک ویژگی مهم از پارانوئید سبک است که آن حس فوریت—”آن است که در حال حاضر و یا هرگز در سازماندهی مقاومت در برابر توطئه”—که هافستادر ترسیم و مذهبی به حساسیت. “او بیانگر اضطراب از کسانی که زندگی را از طریق آخرین روز و او است که گاهی اوقات دفع به تعیین تاریخ برای آخرالزمان است.”

به عنوان در نظر فرهنگی به اتهام درگیری بین سنگین-تنفس توده و پیچیده خود را روشن فکر ستمگران paranoiac نبرد برای قدرت همه-یا-هیچ چیز گزاره—یک سوال از 100 درصد تعصب در هافستادر فرمول. “از آنجا که دشمن از فکر به عنوان کاملا بد و unappeasable او باید کاملا حذف” چشم انداز است که “منجر به تدوین ناامید کننده ای خواستار و اهداف غیر واقعی.” این همه-یا-هیچ چیز در جهان بینی و شکست آن را تضمین می کند تنها افزایش مییابد پارانوئید سبک در حال حاضر ناتوان کننده حس مطیع اهمیتی قبل از تقلب درام تاریخ جهان: “حتی موفقیت نسبی برگ او با همان حس ناتوانی که با او آغاز شد” هافستادر می نویسد: “و این به نوبه خود تنها به تقویت خود آگاهی وسیع و وحشتناک با کیفیت از دشمن او مخالف.”

آن را آسان ببینید که چرا هافستادر مقاله حس به روشنفکران لیبرال در حدود سال 1964. Barry Goldwater را ضبط جمهوری خواه نامزدی برای نگاه تمام جهان مانند یک chiliastic revivalist ربایی از جنگ سرد سیاست در سمت راست. در واقع در یکی از فراهم نشده مقالات در Goldwater پدیده تجدید چاپ در این مجموعه هافستادر توصیف Goldwater به عنوان یک “خیال” و “رویایی” غرق در “ناجی آرمان گرایی” که شنود گذاشته به “عمیق هزاره فشار در آمریکا آگاهی است.” و Goldwater شدند در سال 1964 انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسید فقط مرتب کردن بر اساس از غم انگیز-قهرمانانه سیاسی و فرهنگی که شکست خوردها از دست داد-باعث روایات—و علاج آزرده جمع آوری کمک های مالی تجدید نظر—در میان جان سخت ضد دولت حق است.

اما البته کل پس از آن تاریخ مدرن حق را عروج به قدرت باعث می شود دقیقا در مقابل نقطه. ادعایی عقب نشینی از بنیادگرایان از زندگی عمومی از حوزه دادگاه افتضاح در سال 1925 همواره چیزی از لیبرال فرهنگی لالایی متی اوری Sutton نشان داد در سال 2014 مطالعه آمریکایی آخرالزمان. و پارانوئید سبک دور از بیان ناتوانی تبدیل شده است و شاید قوی ترین و قابل اعتماد در مدل حفظ و گسترش قدرت در آمریکا حق—به خصوص به عنوان رهبران آن همچنان به تقسیم شدن به یک حاکم دستور کار است که منفور با آرای اکثریت رای دهندگان آمریکایی. بیش از حد گرم reveries به تصویر می کشد فرهنگی و سیاسی آزار و اذیت حق دیگر صرفا درایو لنگ ایدئولوژیک fantasizing و پایان زمان sermonizing; آنها در حال حاضر سوخت وسیع عصری آنلاین و پخش گزارش در سمت راست در حالی که ساختمان طرز حیرت انگیزی منزوی روایت بی امان و unappeasable آزار و اذیت در دفتر بیضی شکل خود را.

دور از خدمت به عنوان یک شکست از vigilante ذهن پارانوئید سبک به نظر می رسد به عنوان یک پیشرو حالت انطباق با یک civically برهنه جهان siloed و تجاری تغییر شکل جریان اطلاعات. قدرت توضيحدهندگی هافستادر بهترین و شناخته شده پایان نامه در واقع آنقدر ضعیف است که آن را وسوسه انگیز به آن را معکوس قطب و نشان می دهد که صندلی روانکاوی نکردم تحت عنوان پارانوئید سبک خود جبرانی حکایت از لیبرال ناتوانی bespeaking یک شکست لیبرال ذهن برای انطباق به اساسا تغییر فرهنگی و شرایط سیاسی.

دیگر مقالات جمع آوری شده در این پارانوئید سبک ویژگی به همان اندازه محکم تفسیری نقاط کور. تمدید مراقبه بر امپریالیسم و جنگ آمریکا و اسپانیا موفق به نشان می دهد که مردمی اصلاح طلبان بودند و از حامیان سرسخت امپریالیسم—طاس برداشتی غلط از سابقه تاریخی. یک نگاهی به سابقه ضد تراست اجرای پیداست در کلاسیک تعادل-مد یک پسر بچه که ضد تراست علت موفق شد تنها پس از آن متوقف می شود فکری بازیچه از عقب اصلاح طلب کلاس. “مشکلات دیروز نیست حل شد اما بزرگتر شدن,” هافستادر کوس در حمل و نقل Whiggish غرور—که دوباره منحصر به فرد بیمار مناسب خود ما هزاره جدید اقتصادی منظور از غیر قابل تنظیم دیجیتال انحصار است.


در هر دو کتاب هافستادر را نمایش کم نور از پوپولیسم و میراث خود را بر عمدی برداشتی غلط از پوپولیستی شورش واقعی در تاریخ است. دور از پیشرفت سمی سنتز nativist تعصب بنیادگرایی و retreatist فرهنگی سیاست بسیاری از جنبش Populists در قرن نوزدهم بودند رادیکال نوآوران پیشنهاد اقدامات مانند مالکیت عمومی از نرم افزار محبوب رای گیری ابتکار عمل و مستقیم انتخابات از سناتورها که به تصویب تحت روشن فکر بابىگرى بعد مترقی جنبش است. پوپولیستی حزب همچنین پیشنهاد سازماندهی Subtreasury طرح جدید ارز سیستم مبتنی بر نیروی کار ارزش کالا است که اختصاص و فشرده به خدمات مالی سرمایه با پیشرو-دوران تاسیس فدرال رزرو در سال 1913.

و بسیار بر خلاف هافستادر پرتره از Populists به عنوان xenophobes افراد متعصبی و نژادپرستان جنبش به دنبال جعل متقابل نژادی ائتلاف کشاورزان و کارگران در سابق کنفدراسیون; آن را ایجاد یک رنگی کشاورزان داد در جنوب و کشورهای غربی که وحشت زده جنوب plantocracy که پس از آن اقدام به راه اندازی باطل سلطنت مدرن سفید برتری در جنوب به عنوان C. Vann وودوارد مستند خود را در سال 1955 کار عجیب و غریب حرفه ای از Jim Crow, و به عنوان لارنس Goodwyn نشان داد در امرانه 1976 مطالعه دموکراتیک وعده. هافستادر تنها موفق به از خواب بیدار شدن تصویر از یک incorrigibly نژادپرست و متعصب پوپولیستی جنبش های انتخابی حذف طغیان از رهبران جنبش مانند Thomas E. واتسون ایگناتیوس دانلی و مری الیزابت اجاره. چند تا از این آمار و ارقام—واتسون رئیس در میان آنها — در آغوش زشت چنین احساسات در پی پوپولیسم را به سقوط ناگهانی پس از انتخابات سال 1896 و در کنسرت با تحکیم سفید supremacist رژیم مدرن در جنوب. برای منزوی کردن Populists به عنوان منبع اصلی نژادپرستانه واکنش در منطقه و کشور بزرگ به عنوان هافستادر و پیروان بسیاری را انجام داده است که بسیار شبیه سرزنش حرفه پزشکی برای افزایش coronavirus.

و در عین حال در میان McCarthyist وحشت از سرخ ها در نیم قرن بعد هافستادر برانگیخته اساسی همان محراب ندای ضعیف روستایی و شهر های کوچک آنومی و برای همیشه لطفا برای-کاهش وضعیت نیمه آگاهانه بیان و palliated به عنوان نژادپرست و nativist خشم و تنفر در پس از جنگ آمریکا حق است. هرگز به ذهن است که بسیاری دیگر از دانشجویان پس از جنگ حق اشاره کرده اند تا خود را مرفه و مدرن سنایی غزنوی, به خصوص در خورشید کمربند پایگاه جدید جنگ و هوافضا اقتصاد مانند جنوب کالیفرنیا. در حقیقت مدرن حق بود و هرگز به عقب نگاه و mulishly ضد معنوی آن, بلکه, Janus رو با استناد به یک اسطوره ای و رستگاری چشم انداز از “بکر سرمایه داری” را به عنوان مورخ دارن Dochuk دوبله شده است آن را حتی در پررونق حومه ایجاد شده توسط عظیم subventions از فدرال نظامی و متصل جدید سیستم بزرگراه بین ایالتی (راه اندازی, راه, توسط یک جمهوری خواه رئیس جمهور با امنیت ملی هدف از effectuating سریع تخلیه شهرها در پی یک حمله هسته ای در خاک آمریکا).

در واقع برای تمام توجه هافستادر می دهد برای مک کارتی بنیادگرای راست-هافبک کنار و مختلف منقضی پوپولیستی متعصبی خود را بزرگ بدن از کار در پس از جنگ آمریکا راست می گوید تقریبا هیچ چیزی در مورد مراتب بیشتر متعاقب رقم از زمان آین رند بود که نه تنها یک زن یک مهاجر و یک toweringly پرشکوه فکری بلکه سرسخت ملحد و مدرن. برامدگی لبه طبقات سنگ teemed با خشم و اضطراب رابطه خداوند می داند اما آنها تا به حال به مراتب بیشتر به کار با سیری ناپذیر او جاه طلبی و زندگی جنسی او نسبت به هر وضعیت اضطراب harking به ساده ایجاد کرد جامعه از اواسط قرن نوزدهم.


این پارانویا سبک مجموعه به پایان می رسد با تمدید فکری بیوگرافی ویلیام “سکه” هاروی سرب تبليغاتي از نقره رایگان جنگهای صلیبی که اسیر هر دو مردمی و دموکراتیک احزاب در سال 1896. رایگان نقره ای شورش کرده بود تا حد زیادی شده است یک قطعه از اصلاح طلب حقه بازی, بنابراین به طور طبیعی آن و هاروی به طور یکسان نخست ورزش برای هافستادر. این silverite جناح برگزار شد که remonetizing نقره و گسترش عرضه پول را با ارائه یک لحظه شکل بدهی برای کشاورزان و کارگران صدمه پی در پی مالی هراس از 1890s در تئوری صدا اما عملا بیش از حد فرض است که ارز تورم همیشه منافع بدهکاران بیش از طلبکاران. آن را به خصوص تکان دهنده و به یاد بگیرند که هاروی یک autodidact که زیرفشار در سراسر غرب میانه و کلرادو در جستجوی یقین راه به شهرت و ثروت میفروخت به راحتی رد مدل پولی تئوری.

هافستادر همچنین rouses برخی از شواهد هاروی ضد سامی گرایش که کدها او یکی دیگر از براورد علاوه بر این به هافستادر را سرکش گالری مردمی وابسته به افراد متعصبی و xenophobes (حتی اگر مانند بسیاری از ویکتوریا-سن پروتستان هاروی همچنین با توجه به حمل و نقل فیلون یهودی ستیزی البته آنهایی که هنوز غرق در نفت خام فرهنگی کاریکاتور). اما هاروی اواخر حرفه ای کاهش است که به وضوح دارای هافستادر اصلی علاقه. همیشه بی قرار و کارآفرینی هاروی خریداری یک دستگاه زمین در آرکانزاس Ozarks و باز رفت و آمد مکرر او وجود دارد به نام مونته Ne (که او فقیر sap که او اشتباه برای یک عبارت به معنی “کوه از آب”). پس از هاروی پروژه ملاقات با برخی از موفقیت اولیه—که شامل تاسیس یک مونته Ne بانک—حیاط در قلب رفت و آمد مکرر نابود شد در یک آتش سوزی ویرانگر. هنوز هم حتی در این صورت است که سختی هاروی soldiered در لابی برای ایجاد اوزارک مسیرهای پیاده روی انجمن که کمک دریافت, رفت و آمد مکرر و منطقه در بر نوپای آمریکایی بزرگراه سیستم. اما خود را به عنوان اصلاحات حرفه زخم پایین هاروی نیز alighted بر یک به طور معمول ارام طرح به حفظ میراث برای آیندگان: او می خواهم جمع آوری کمک برای ساخت یک هرم بزرگ در مونته Ne سایت و حفظ در یک کپسول زمان مجموعه ای از نوشته های خود را (همراه با یک کپی از کتاب مقدس) به عنوان یک بنیاد حکمت برای آینده تمدن به راست خود را بلند پروازانه برنامه های اصلاحات.

جای تعجب نیست که این پروژه هرگز از زمین به لطف کمک های مالی و ساخت و ساز مسائل مربوط به. همه هاروی موفق به راه اندازی شد ساخت و ساز از یک منطقه به اطراف هرم که او در دوبله این اثر تاریخی را “اجتماع.” عکاسی ثبت پروژه هافستادر می نویسد: باعث می شود آن را نگاه “مانند ایجاد برخی از عجیب و غریب نژاد اندام Pueblos با اختلال ذهن است.” در یکی دیگر از بی رحمانه کمی طنز, سالن انتظار خود شد چیزی از محلی, جاذبه های توریستی—”یک جایگزین برای عتیقه خرابه” که درو هزاران بازدید کننده “پرداخت هزینه پذیرش به زل زل نگاه کردن بر قطعاتی از هاروی رویاهای تحقق نیافته.” بدین ترتیب یکی دیگر از کلاسیک هافستادر درجه مثل مورد chastened نتایج تاریخچه در فروشگاه برای comically غلط اصلاحات.

جز این که واقعی میراث سکه هاروی اواخر حرفه ای نهفته است به طور کامل در جای دیگر. در اطراف این زمان هافستادر بود نوشتن لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده در زمان بیش از سابق مونته Ne سایت ساخته شده و عظیم سد و دریاچه وجود دارد. این پروژه و چند نفر دیگر مانند آنها موجب رونق گردشگری و توسعه تجاری در آرکانزاس Ozarks—همراه با جدید در بزرگراه های بین ایالتی پیوند بر اصلی اوزارک مسیرهای ابتکار هاروی راه اندازی در سال 1910. سد بیش از حد و بیش از حد دریاچه—پروژه های اشغالگر سابق مونته Ne سایت—تامین آب برای نزدیکی بنتون ویل است که در حال حاضر در سراسر جهان شناخته شده به عنوان مرکزی برای اتحادیه-های کم-دستمزد خرده فروشی تاسیس امپراتوری بزرگ, آرکانزاس, تاجر شاهزاده سام والتون.

بنابراین به جای انجام خود را به خلوتگاه سکه هاروی بزرگ اصلاح طلب هرم امروز اوزارک گردشگران به مراتب بیشتر apt به بازدید از موزه خارج شده که در خانه های موسس شرکت افسانه ای 1979 فورد وانت در میان دیگر آثار خود را در کاهش هزینه صرفه جویی. و یا آنها ممکن است توسط نوسان در نزدیکی Searcy, خانه انجیلی مقدس مدرسه هاردینگ دانشگاه است که پرخرج بودجه توسط بنیاد خانواده والتون و ویترین بدنام راست آمریکایی مطالعات موسسه (که در آن والتون یکی از اعضای آن هیئت مشورتی) با تمرکز بر آزادیخواه و اقتصاد بی بند و مداخله تبلیغات. در اواخر دهه 1970 یک محافظه کار آرکانزاس, تولید, خانوادگی, وقف یک هاردینگ مدرسه کسب و کار موسسه به نام Belden مرکز برای شرکت های خصوصی آموزش و پرورش که منتشر فصلنامه جزوه کارآفرین, گشاد در شگفتی سرمایهداری آنها به عنوان “شخصیت به خوبی توسط Wal-Mart.”

به عبارت دیگر هاروی کشش از آرکانزاس مثل بقیه از امریکا گسترده و نابرابر داخلی می توانست تا حد زیادی از برخی از دوام بناهای تاریخی به سنت محترم اصلاحات. و گسترده تر فکری درس در اینجا به نظر می رسد که حتی واقع گرایانه ترین سختی فکر و طنز-هماهنگ دینی از سیاسی ما گذشته باید انتخاب خود را به مثلها با مقدار زیادی از مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im