آنچه که پورشه را تبلیغ Super Bowl در واقع به معنی برای پورشه

امشب تبلیغ Super Bowl برای پورشه—60 ثانیه از جاده های پیچ خورده growling موتور و حماسه رانندگی—تقریبا از نوع براق تولید شما می خواهم انتظار از گران, آلمانی, nameplate مجهز برای خرید به امریکا priciest زمان. اما در حالی که “تعقیب و گریز” که ویژه نیروهای امنیتی در تعقیب یک دزد که می خواهم به سرقت رفته جدید Taycan توربو S از موزه پورشه در اشتوتگارت خوب بود سرگرم کننده آن را نیز به یاد ماندنی گام برای پورشه است که مانند بسیاری از رقبای خود را می یابد خود را در یک سرعت در حال تغییر بازار است.

این Taycan علائم پورشه ورود به الکتریکی-خودرو در بخش, و این واقعیت است که این برای اولین بار EV ارائه دلیل بود پورشه به پایان رسید 23 سال غیبت از بازی را می دهد برخی از نشانه ای چگونه حیاتی و تعیین کننده جدید Taycan است که در پورشه را 72 سال سابقه از ساختمان و عملکرد اتومبیل های لوکس است.

“این یک زمان مهم برای پورشه ورود به یک عصر جدید برق,” کلاوس Zellmer مدیر عامل شرکت پورشه امریکا گفت Adweek. “لحظه ای بسیار مهم و دیدنی است که ما تبدیل به بزرگترین مرحله در امریکا به مردم نشان می دهد یک داستان در مورد که ما که هستیم از کجا آمده ایم و به کجا می رویم.”

به عنوان امشب روشن ساخته شده پورشه است که در جهت قدرت باتری خروج رادیکال از سریع و قدرتمند بنزین-نوشیدن موتورهای ساخته شده است که آن را افسانه ای. در حالی که $150,900 Taycan است پورشه تنها EV در حال حاضر بیشتر در حال آمدن است. تا سال 2022 این شرکت می گوید آن را غرق 6 میلیارد دلار به کار در electromobility. در Taycan جهانی اولین بار در سپتامبر الیور Blume رئیس پورشه AG اجرایی هیئت مدیره این شرکت را در آینده جهت روشن زمانی که او گفت: “این روز نشانه شروع یک عصر جدید.”

EV فروش را مانند یک شات

چرا پورشه رفتن بزرگ با برق پیام در حال حاضر ؟ دلایل بسیاری وجود دارد, اما یکی که بدون شک تا به حال بی پروا نفوذ جهت خریداران خودروهای آمریکایی در حال رفتن است. در کوتاه پس از سال ها بسیاری از مشتریان در مورد آنها skeptically وسایل نقلیه الکتریکی به طور ناگهانی فروش قابل ملاحظه ای بهتر از بسیاری از تحلیلگران فکر آنها خواهد بود.

با توجه به ادیسون برق موسسه EV فروش مشخصی با 81 درصد در سال 2018 است. به عنوان در مارس 31, ایالات متحده, جاده تا به حال فقط در شمال از 1 میلیون و EVs در آنها. وسایل نقلیه الکتریکی نیز آینده ای روشن با توجه به گزارش های اخیر از گروه مشاوره بوستون که اعلام کرد که “فروش هیجانی, وسایل نقلیه [هستند] رو به رشد و حتی سریع تر از انتظار می رود. این ماشین را توقیف یک سوم از بازار تا سال 2025 و 51 درصد در سال 2030 بیش از فروش وسایل نقلیه طراحی شده صرفا توسط موتورهای احتراق داخلی.”

تاثیر تسلا

عامل دیگری که به احتمال زیاد به پورشه الکتریکی پویا است که عملکرد تسلا—نه در جاده ها اما در این نمایشگاه است. داشتن عرضه در سال 2012 تسلا گرفته شده سرب در EV دسته با جایی در شمال 381,000 وسایل نقلیه به فروش می رسد. اما در حالی که تسلا با نام تجاری خود را ثابت وسایل نقلیه الکتریکی بودند ماندگار حمل و نقل آن را تسلا مدل S ثابت کرد که چیزی بیشتر خاص: که وجود دارد یک بازار قابل دوام برای EVs در رده لوکس. (S برچسب قیمت شروع می شود در حدود $75,000 اما گزینه های اضافه شده به راحتی آن را فشار بالاتر از $100,000.)

“برای مدت زمان طولانی EVs دیده بودند توسط مردم به [حال] سبز—آنها نه لزوما در ارتباط با عملکرد” جسیکا گفت: Caldwell, مدیر اجرایی بینش خودرو-اطلاعات سایت Edmunds. “تسلا مدل S را تغییر داد. ادراک در حال حاضر این است که ارزش اقتصادی می تواند واقعا عملکرد عالی پس از آن نزدیک به پورشه اخلاق.”

کارلا Bailo, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز تحقیقات خودرو گفت: بیشتر و بیشتر لوکس پلاک متوجه می شوند که مصرف کننده دغدغه در مورد وسایل نقلیه الکتریکی توانایی به نگه داشتن خود را در عملکرد دسته را تا حد زیادی کاهش خواهد یافت—”آن را فقط در زمان تسلا به صدا غذا خوردن هر کس در چهره” Bailo گفت:—پس از آن تنها منطقی که پورشه در حال حاضر پیشرفت آن Taycan به عنوان یک مدعی.

لوکس بسته است و در حال حاضر شارژ

آن را به ارزش اشاره به این که پورشه از نزدیک زیر موجی از لوکس-عملکرد nameplates که به تازگی نورد وسایل نقلیه الکتریکی. آئودی e-tron تمام برقی SUV ساخته شده که اولین آن در سال 2019. مرسدس بنز EQC در حال آمدن است در سال 2021 و ولوو XC40 شارژ. جگوار شروع به حمل و نقل آن من-سرعت برق SUV نسبت به حالت دوم نیمی از سال 2018 و در تابستان گذشته اعلام کرد و آن را “سرعت برق” با تولید طیف وسیعی از جدید EVs در کارخانه خود را در قلعه برومویچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>