چه Orangetheory انجام شده است برای تعامل با کاربران خود در طول Coronavirus

ما قراره basking در جمعیت SXSW با فعال سازی. به جای این تیم در یک استودیو فیلمبرداری تمرینات با Costco-اندازه بسته صابون یک overstuffed چمدان و وردنه. روز بعد از کنسرت بربس شد غول پیکر, ظروف و 8 ماه ، به انجمن خوش آمدید بازاریابی در عصر COVID-19

Orangetheory یک شرکت جهانی با بیش از 1300 حق رای دادن studios در 24 کشور و یک زیر وفادار. بنابراین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که نام تجاری خود را همه چیز در مورد عرق کردن در یک جامعه محیط زیست—نوع بسیار از محیط زیست است که مقامات بهداشتی می خواهم هر کس برای جلوگیری از ؟ شما در پیدا کردن واقعا سرعت چگونه به خوبی هر کس می داند تعریف ما با نام تجاری DNA. در مورد ما, کارآفرینی طبیعت OTF حیاتی بود برای چند روز اول از این بحران.

در دو هفته پس از SXSW لغو شد, تاثیر این ویروس شد جبرا آشکار است. ما بسته به تمام شرکت های بزرگ متعلق به استودیو و تشویق franchisees به دنبال کت و شلوار. در جای خود ما در حال ساخت یک برنامه در پرواز برای کمک به مردم و آب و هوا با نام تجاری طوفان است.

در طول راه ما در حال یادگیری چقدر ضروری است برای هر کس که در یک سازمان برای درک تفاوت بین ماهیت یک نام تجاری و تاکتیکی تظاهرات. در شروع ماه بیش از 1 میلیون عضو در سراسر جهان شد cueing روزانه برای تردمیل و پارو زن تکالیف. در حال حاضر آنها در حال تخلیه آشغال گنجه در جستجوی کامل ورزش شی.

به طور معمول, تناسب اندام ما تیم با این نسخهها کار با یک گروه از تناسب اندام علما و جانبازان صنعت به ارائه 60 دقیقه فاصله آموزش تمرین است که توزیع شده است به مربیان در همه جا. ابتدا در صفحه اصلی برنامه به پیشنهاد اعضای یک دانلود پی دی اف از تمرینات است. به سرخوردگی از برخی از ما مدیر عامل دیو طولانی شدت و گفت که طرح مکیده.

مشکل این بود که این طرح را منعکس نمی کند چه ساخته شده Orangetheory با نام تجاری آن است. هیچ مربی الهام گرفته از انرژی و از همه مهمتر هیچ جامعه مشترک. وارد هرزگرد ذهن رئیس ما با نام تجاری افسر کوین Keith و در خانه مدیر خلاق بون مندلسون.

قبل از همه چیز تعطیل چریکی تیم از معماران و طراحان و کارشناسان تناسب اندام در یک استودیو فیلمبرداری بلوک از تمرینات. به جای استفاده از تجهیزات بالا پایان است که اکثر مردم لازم نیست که آنها با استفاده از اشیاء مردم می تواند پیدا کردن در اطراف خانه.

این افراد که درک بسیار اساسی در سطح آنچه اهمیت ترین به اعضای ما. آمده جهنم یا آب بالا ما بودند رفتن به ادامه ارائه تمرینات برای اعضای ما و هر کس دیگری که می خواستم آنها را.

در این نقطه در زمان ما سازمان به خاک سپرده شد زیر کوهی از مسائل تدارکاتی فقط در تلاش برای مراقبت از اعضای ما. چگونه می توانم به شما توقف صدها نفر از هزاران نفر از اعضا? چه چیزی شما را برای پاسخ به قرار گرفتن در معرض زمانی که بخش بهداشت محلی نمی بازگشت به تماس? و چگونه ما کمک کارکنان ما franchisees?

آن را خسته کننده بود که مدیر عامل شرکت ما خواستار شد تمرین دریافت آنلاین زودتر از ما برنامه ریزی شده است. نبود زمان به حق آن را دریافت. اما حق با او بود.

یک شبه احساسات در سراسر رسانه های اجتماعی چرخد و از خشم رو بیش حسابداری و مدیریت مسائل مربوط به شور و شوق وحشی. اعضای ارسال تصاویر و ویدئوها از خود در انجام تمرینات با استفاده از همه چیز از کیسه های ذغال سنگ نارس (تورب خزه و 25 پوند bulldogs برای وزن. کودکان در حال یادگیری بهتر بود در بازو رسیدن به زمانی که مادر یا پدر در حال انجام روال است.

به طور غیر منتظره تمرینات اساسا تغییر نگرش در سراسر شرکت. در حال حاضر ما اقدام واکنش نیست. این انرژی نیروی کار 200 بود که سنگ زنی بدون توقف برای بیش از یک هفته است. با الهام از سرعت و نبوغ تمرینات مردم در سراسر سازمان نشان می دهد راه های جدید برای انجام همه چیز از عملیات به توسعه است.

ما به همکاران سازمان Tombras, Razorfish و Ketchum در تکیه بیش از حد ارائه برنامه ها و پیشنهادات به تمرینات بیشتر در دسترس و آسان تر برای دریافت روزانه آنلاین. در سراسر جهان ما franchisees و مربیان در حال پریدن به نزاع و برگزاری کلاس های مجازی که در آن مردم با انجام این تمرین در همان زمان شبکه با هم از طریق Facebook Live و یا ویدئو کنفرانس ابزار.

به صداقت آن را هنوز هم یک چالش بزرگ است. من 12 سال با پوشش حوادث و ضرب وشتم به صورت روزانه در روزنامه ها و من هرگز مشغول به کار به عنوان سخت به عنوان من از دو هفته گذشته. اما جوهر از نام تجاری ما جلو و مرکز در حال ساخت تمام تفاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de