چه LinkedIn سرمقاله تیم در حال کار بر روی طول Coronavirus همه گیر

LinkedIn معاون ارشد رئيس جمهور از محصول و مدیر عامل در انتظار Ryan Roslansky مشترک به روز رسانی در مراحل که شبکه حرفه ای را در تیم تحریریه گرفتن است برای کمک به اعضای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک مقام رسمی Covid-19 داستان اضافه شد به لینک های روزانه مختصر و مفید که توزیع شده است نه در زبان و در 96 کشور جهان است. این شامل به روز رسانی از سازمان ها مانند سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

LinkedIn نیز نورد روزانه مختصر و مفید گزارش ویژه با بیشتر قابل اعتماد اخبار و دیدگاه در Covid-19.

شبکه های حرفه ای اضافه شده بیشتر شرکت ها به آن, لینک, زنده, خلبان و در آن گفت: شرکت های پخش از طریق که از ویژگی های در حال دیدن هفت برابر بیشتر واکنش و 24 برابر بیشتر نظرات از بومی تصویری تولید شده توسط این شرکت ها همان.

که زنده اخیر رسانه های توجیهی در ارتباط با تولید هزاران نفر از نظرات.

LinkedIn نیز لگد کردن کسب و کار غیر معمول چهار روز در هفته از LinkedIn زنده قسمت اختصاص داده شده به مسائل کلیدی که با آن مواجه شده اعضا در طول coronavirus بحران از نقش رهبری از مدیران اجرائی به واقعیت از Wi-Fi با بچه ها.

Roslansky نوشت: “دن راث LinkedIn را سردبیر و تیم خود را از 65 به علاوه سردبیران واقع در سراسر جهان و کار 24 ساعت شبانه روز در حال فوق العاده متمرکز در ساخت مطمئن شوید که چه ما منتشر می کنیم که به موقع و دقیق است. نگه داشتن با زمان واقعی به روز رسانی از محتوای با کیفیت بالا چیزی است که ما را به طور جدی است و ما اولویت شماره 1 بی سابقه ای در طول این زمان.”

او افزود: “ما در حال گوش دادن و رویه روند موضوعات و مسائل. اعضای ما در حال به اشتراک گذاری دیدگاه ها و مشاوره در مورد موضوعات از جمله از راه دور کار اجتماعی, فاصله, بحران, مدیریت تداوم کسب و کار آنلاین, آموزش و همکاری در ثبت اعداد. اعضای ما هستند و همچنین صحبت کردن در مورد کسب و کار کوچک صاحبان خط مقدم کارگران و جویندگان کار. این داستان را تحت تاثیر اعضای یک پلت فرم ها و منابع به حرکت خاص خود بحران. مثال دیگر این running tracker شرکت ها و پاسخ های ارزشمند بوده است برای رهبران کسب و کار و کارکنان به طور یکسان. ما نیز پیگیری روند گفتگو. برای مثال فرانسه دارای بالاترین درصد از پست بحث Covid-19 در حالی که برزیل دارای سریعترین رشد در Covid-19 بحث.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de