چه آن را مانند کار در یک آژانس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

اینجا در فرانسه ما در حال مدیریت این آغاز بحران است. این تنها کمتر از یک هفته تا کنون و ما در حال حاضر شده است از طریق بسیاری از کار سخت به منظور فوق العاده چالاک و سازماندهی خودمان عملیاتی. هر سازمان است تغییر عادات خود را در خود شیوه و کارکنان چینش دوباره زندگی می کند. برای لحظه ای ما یک سوم از نیروی کار ما در ویژگی های بیکاری به طوری که آنها پرداخت می شود و شغل خود را محافظت می شود در حالی که بقیه هل دادن به جلو از صفحه اصلی.

تا کنون هر روز متفاوت بوده است همانطور که ما ایجاد ترتیبات جدید در پاسخ به مشتریان مختلف نگرانی و سطح تاثیر آنها مستعد ابتلا به چهره است. برخی از آنها کمتر آسیب دیده و از ما بخواهید به حرکت رو به جلو به عنوان اگر چیزی اتفاق می افتد به منظور ادامه عملیات به عنوان هموار که ممکن است و آماده برای زمانی که ما شروع به بهبود می یابند. دیگران با اعتماد به نفس بیشتری به ما گفتن به توقف تولید و آماده برای انتخاب کنید تا در ماه آینده سمت راست که در آن ما به سمت چپ خاموش. دیگران از ما خواسته اند به قرار دادن همه چیز را در خود نگه دارد نامشخص است در مورد این مستند را مدت.

آن است که دقیقا این—عدم قطعیت—که ما دریافتیم این است که بیشترین اضطراب زا برای مشتریان ما. هیچ فراگیر استراتژی است که ما به سادگی می توانید درخواست به همه. ما باید خود را سازگار به هر مشتری و هر سازمان به مطمئن شوید که همه این اطمینان به آنها نیاز دارید.

آن است که دقیقا این—عدم قطعیت—که ما دریافتیم این است که بیشترین اضطراب زا برای مشتریان ما.

تا آنجا که کارکنان ما نگران هستند و هر روز ما سعی می کنیم به تماس با آنها در تماس باشد به شوخی حتی به منظور حفظ روحیه. یکی از مدیران ما به ترک آپارتمان خود را به نگه داشتن گوشی جلسات از ماشین خود را به این دلیل که کودکان بی قرار هستند. تلاش خود را در تبدیل خانه خود را به یک دفتر زمانی که کل خانواده با هم نشان می دهد محدودیت های کار از خانه.

مارک های در حال تطبیق بیش از حد. ما به تازگی یک زمین از طریق Visio با تمام شرکت کنندگان در سازمان ما و تیم بازاریابی پیوستن به در از خانه. آن ممکن است ایده آل ترین اما همه را با هم را بیشتر از آن و بعد از همه هیچ کس در این صنعت است ناآشنا با کنفرانس تلفنی.

این دوره ممکن است در مورد راه های جدید به داستان و یا بازگرداندن آنهایی که قدیمی. این دوره که بدون شک تغییر فرهنگ ما هر نسل و هر مخاطبان و روابط خود را با مارک های.

به عنوان مستند پرس بر هیچ کس می توانید ببینید به جلو است. ما نمی دانیم که آنچه در آینده و زمانی که, اما چیزی که ما میدانیم این است که ما باید به دنبال نگه داشتن. شایعاتی وجود دارد که در حال حاضر این مستند در فرانسه ادامه خواهد داد تا از طریق آوریل تا اوایل ماه مه. با توجه به سرعت تغییر دیده ایم تا در حال حاضر ما باید آماده به ادامه آماده به واکنش نشان می دهند وفق توصیه برای هر و هر مشتری.

این قلمرو جدید است برای هر کس یک کل شیوه ای جدید از کار و نه به سادگی از آنجا که همه ما در حال حاضر. روابط بین مصرف کنندگان برندها و سازمان ها در حال تبدیل به عنوان ما صحبت می کنند. چابکی است که ما بهترین ابزار نه تنها در حال حاضر به عنوان ما به آدرس مشتریان ما نگرانی اما همانطور که همه ما بریس خود را برای عواقب حاصل آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net