آنچه آن را مانند به اجرا ضروری شاهدانه کسب و کار به عنوان یک مادر در طول همه گیر

قانونی شاهدانه صنعت ایجاد فرصت های بی شماری و طرح میتوانست حتی بیشتر هنجارهای اجتماعی در دهه گذشته است. کارآفرینان از همه راه راه بهره مند از این ملی سبز عجله و تعریف اجتماعی و مصرف کننده دینامیک در طول این برق دوره رشد. شیوع Covid-19 تا رو خط من از کار را به ملی کانون توجه نشان داده و جریان اصلی شرکت چگونه تنوع در شاهدانه اجازه می دهد تا ما را به ماندن چالاک در این دوره بی سابقه ای از تغییرات است.

به عنوان یک سابق وال استریت تخت, شاهدانه رسانه های اجرایی من بدون استثنا برای این صنعت استاندارد است. زمانی که من با همسرم ازدواج دانیل بیش از یک دهه پیش من می توانم هرگز پیش بینی آینده ای که در آن او در امور مالی حرفه ای به ماندن در خانه با ما چهار دختر به طوری که من می تواند موسس و مدیر عامل شرکت شاهدانه ارتباطات سازمان. در حالی که این نقش معکوس ممکن است به نظر می رسد قابل توجه به برخی از این کهکشان برجسته چگونه لازم است زن رهبری در شاهدانه.

بین ارتباطات مختلف پروژه های من نقش اصلی بود و مراقبت از خانواده در طول اواخر 20s و 30s. هنگامی که ما نقل مکان کرد به سیاتل در سال 2014 قانونی شاهدانه در بازار بود و من نزدیک شد با یک سایت و تبلیغات پروژه برای یک شاهدانه کتاب آشپزی. که یک کمپین کاشته دانه که در نهایت به رشد خود آژانس است.

من خوش شانس هستم قادر به ازدواج یک نگاه از درون به آنچه در آن طول می کشد برای اجرای کسب و کار.

تعویض نقش

در سال 2018 من تا به حال یک زمان سخت در از دیدن شوهرم چشم انداز برای مشتری-شرکت بر اساس مقیاس اما در پایان سال خود فکر ورزش در تجسم آشکار به واقعیت است. به کشتی سوار در این سرمایه گذاری من و همسرم تا به حال به بازسازی راه ما فرار خانواده است. ما هر دو خواستار شغل با کمی انعطاف پذیری, اما ما هنوز هم می خواست ما دختران جوان مطرح شود توسط خانواده به جای یک پرستار بچه. ما در نهایت به این نتیجه رسید که وجود دارد برای ما بچه ها مهم تر بود از ما دو درآمد. شوهر من تصمیم گرفتم که آن را به نوبه خود به حمایت از رویاهای من و رفتی از کار خود را به عنوان یک صندوق مدیر نمونه کارها برای اجرای این خانواده است.

ضروری

به عنوان قانونی شاهدانه تلقی شده است به عنوان یک کسب و کار ضروری در سراسر کشور در طول این بحران بهداشتی, کار من در حال حاضر بیشتر خواستار از همیشه. من روز اغلب بسته بندی شده با بازگشت به عقب کنفرانس تلفنی برای کمک به مشتریان محوری طرح کسب و کار خود و یا توسعه ارتباطات بحران استراتژی است. همه چیز در نظر گرفته, من قطعا نمی خواهد بود قادر به ماندن لیزر-با تمرکز بر کسب و کار من بدون حمایت Daniel که گرفته مجازی مدرسه در منزل و کانال خود را تایپ valedictorian شخصیت به در حال اجرا در خانواده ما موثر تر از من همیشه می تواند.

در حال اجرا به سرعت در حال رشد کسب و کار از خانه آمده است با سهم عادلانه خود را از مبارزات. تنظیم انتظارات و قوانین با بچه های من در طول روز کاری اجازه داده است من به طور کامل در حال حاضر با آنها را زمانی که من می توانید دزدکی حرکت کردن در یک گاه به گاه استراحت بین جلسات. در حالی که می توان آن را خسته کننده وقتی که من قطع یک ویدئو کنفرانس به قلم مو و یا درخواست برای اطلاعات بیشتر تنقلات من نیز savoring لحظات ارزشمند زمانی که من می توانم خوردن شام با خانواده در یک زمان عادی و یا خواندن داستان قبل از خواب به من 5 ساله.

two parents standing with their four smiling young daughters

Mattio او و چهار دختر.
روزی Mattio

کار از خانه در طول بیماری همه گیر انسانی صنعت در چند لازم است راه. با وجود این گاه به گاه, طبیعت, فضای, شاهدانه است که هنوز هم بسیاری از بنیان گذاران و سرمایه گذاران ترجیح می دهند که به بیشتر دکمههای بالا. اما در چند هفته گذشته شده است وجود ندارد تک زوم کنفرانس تلفنی بدون شل کودک و یا حیوان خانگی به ظاهر به قاب. این بیشتر تعاملات شخصی با ارائه یک نگاه اجمالی به زندگی یکدیگر و در نهایت کمک به ما پرورش معنی دار بیشتر روابط کسب و کار در دراز مدت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de