چه آن را مانند گرفتن یک نقش رهبری در وسط یک بیماری همه گیر

بینش کلیدی:

ماه گذشته تریسی پاتانی چپ نقش خود را در Digitas برای تبدیل شدن به مدیر عامل BSSP یک آژانس مستقل در سراسر خلیج سان فرانسیسکو در Sausilito کالیفرنیا.

در پنج هفته پس از او به طور رسمی در زمان بالا کار پاتانی مواجه شده است و چالش های او می تواند هرگز پیش بینی زمانی که او در ابتدا توافق کردند که به موقعیت. سریع گسترش COVID-19 تا او را مجبور به کنار گذاشتن هر آنچه که برنامه های او در آمد و با تمرکز بر پیشرو BSSP از طریق یک همه گیر جهانی است که منجر به اخراج furloughs و دیگر اقدامات صرفه جویی در هزینه در سراسر صنعت تبلیغات.

“من در آمد و با ایده ها و رویاهای اما به سرعت این وضعیت خواستار مختلف اولویت,” او گفت:.

در زمانی که رهبری این است که مسلما مهم تر از همیشه, به تازگی نصب مدیران مانند پاتانی خواسته شده است که برای تصمیم گیری و ارائه راهنمایی برای مردم است که آنها به سختی بدست شانس می دانم.

“من اصلا به نفع روابط و اعتماد است که می آید از کار کردن با مردم در طول زمان است. این فقط ساخته شده نشده است,” پاتانی گفت. “من که کار سخت تر برای من توضیح منطق و واقعا فروش از طریق تصمیم گیری.”

در بالا از آن کمی زمان صرف شده در کار بدان معنی است که آنها نه به حال شانس به دست آوردن احساس برای شرکت فرهنگ با تکیه به جای زوم چت و تماس های تلفنی برای تعیین چگونه کارکنان در واکنش به تغییرات.

است که می گویند وجود ندارد مزایای به حال این بچه های جدید در بلوک. مثلا پاتانی گفت او شده است قادر به اجتناب از تعصبات نقاط کور و احساسات است که می تواند گاهی اوقات با بودن در یک سازمان برای یک دوره طولانی از زمان دادن او را “خالص يوناني” به کسب و کار و آنچه باید انجام شود و در این زمان بحران است.

پیشرو از طریق یک صفحه نمایش

جان Maxham شد رئیس خلاق افسر Laughlin پاسبان یک سازمان با دفاتر در شیکاگو و میلواکی, مارس. او صرف زمان بیشتری را عملا منجر خود 40-فرد خلاق تیم در واقع از بودن با آنها.

“این عجیب و غریب,” او گفت:. “من به شدت آگاه از شروع یک کار جدید است و فقط بودن یک چهره را در یک جعبه روی صفحه نمایش و سعی کنید برای رسیدن به من می دانم که در راه است.”

در تماس های تصویری که در آن مردم اغلب پریشان کودکان و حیوانات خانگی همسران و هر چیز دیگری که ممکن است به دنبال در خود صفحه نمایش Maxham گفت: می توان آن را دشوار است برای ارزیابی چگونه کارکنان احساس می کنم در مورد او و ایده های او آوردن به جدول. در طول سال های اخیر, تماس ویدیویی, Maxham گفت که او احساس مانند یک “کمدین بمب گذاری” زمانی که او به سختی هر گونه می خندد و واکنش در طول یک جلسه. او در بر داشت که به حداقل رساندن گروه نمایش در ویدئو کنفرانس ها او کمک می کند تا تمرکز بر روی ارائه اطلاعات و اطلاعیه ها به جای تبدیل شدن به پریشان چگونه کارکنان پاسخ.

“من به شدت آگاه از تنها بودن یک چهره را در یک جعبه روی صفحه نمایش و سعی کنید برای رسیدن به من می دانم که در راه است.”
—جان Maxham CCO از Laughlin پاسبان

“استاندارد برای جلب توجه در یک زوم کنفرانس بسیار متفاوت است از فرد به خاطر مردم ممکن است انجام کارهای متعدد در همان زمان و شما واقعا فقط نمی دانم,” او گفت:. “شما در این محیط رقابتی از حواس او را پرت.”

این دقیقا یک زمان ایده آل برای دیدار با مشتریان یا بسیاری از آنها در حال برخورد خود را با تغییرات داخلی و مشکلات. Maxham گفت: چند تا از معرفی به مشتریان شده است مجازی و او را بدست معنا که آنها کردم “آنقدر در ذهن خود” علاوه بر ملاقات با آخرین آژانس های استخدام.

“آنچه که من سعی می کنم به انجام است فقط خودم را معرفی کنم و به عنوان مفید به عنوان ممکن است درک که آنها بسیاری از چیزهای دیگر را که” او گفت:. “ملاقات با مرد جدید ممکن است یکی از آنها اولویت دارد.”

لیندا شوالیه شد که رئیس خلاق افسر سازمان خلاق رصدخانه در ماه ژانویه گفت: رهبری تیم تا به حال به برخی از “تصمیمات دشوار” از آنجا که از بحران کنونی است. شوالیه گفت: او تا به حال بیشتر از یک در یکی از تماس های شخصی و زوم چت با کارمندان از او به احتمال زیاد خواهد تحت شرایط عادی در این مرحله اشاره کرد که آن را به شتاب سرعت که در آن او را بدست بدانید که همکاران او.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im