چه CFOs انتظار دارند که اقتصاد شروع به بازگشایی

کلید بینش:

  • بسیاری از CFOs انتظار می رود برخی از چیزهایی را تغییر دهید به طور دائم از جمله کار از راه دور تبدیل شدن به هنجار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

به عنوان متحده برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را از آمریکا تامین مالی رهبران Covid-19 نگرانی بالا هستند اما ثبات بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط حسابداری و تجزیه و تحلیل شرکت PwC—سوم آن را انجام داده است پس از آغاز بیماری همه گیر کوروناویروس.

بر اساس پاسخ بیش از 300 مدیر ارشد مالی افسران PwC گزارش می دهد که دیدگاه های کسب و کار در چه مورد نیاز به تغییر به عقب از بحران حالت جامد با تمرکز بر سلامت کارکنان. در حالی که 72 درصد از پاسخ دهندگان انتظار می رود این بیماری همه گیر به یک “تاثیر قابل توجهی” در عملیات کسب و کار است که از 74% دو هفته پیش.

CFOs انتظار می رود برخی از چیزهایی را تغییر دهید به طور دائم به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. حدود نیمی از پاسخ دهندگان انتظار کار از راه دور برای تبدیل شدن به هنجار برای نقش های خاص با یک چهارم از پاسخ دهندگان انتظار به کاهش خود را در املاک و مستغلات, رد پای از طریق دهانه های جزئی از دفاتر و یا مکان های خرده فروشی.

برای حفظ کارکنان امن تر 77 درصد در حال برنامه ریزی برای افزایش اقدامات مانند تست در محل کار. بیش از نیمی از 65 درصد در حال برنامه ریزی برای پیکربندی محیط کاری برای ترویج اجتماعی فاصله و 50 درصد نیز انتظار افزایش تقاضا برای مرخصی استعلاجی و دیگر کارگر حمایت. این گزارش توصیه می شود اجرای ابزار مانند نیروی کار ردیابی محل و تماس با ردیابی برای شناسایی قرار گرفتن در معرض خطرات.

نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان انتظار آن را برای بیش از سه ماه به عقب بر گردیم به “کسب و کار به طور معمول” اگر این بیماری همه گیر به پایان رسید امروز.

این بررسی نشان داد که فشار هزینه ها همچنان رو به افزایش است. در حالی که 80 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها در حال انتظار کاهش سود و یا درآمد در این سال به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیش از نیمی گفت که آنها انتظار دارند که کاهش به بیش از 10٪. یک سوم در انتظار اخراج از 26% دو هفته پیش و 70 درصد هستند و با توجه به تعویق انداختن یا لغو برنامه ریزی و سرمایه گذاری.

انتظارات برای بهبود زمان نیز منتقل شده در دو هفته گذشته. نزدیک به نیمی از CFOs مورد بررسی (48%) در حال انتظار بهبودی کامل به بیش از سه ماه از 39 درصد در طول هفته از 8 مارس.

اکثریت زیادی از CFOs در حال اجرای مهار هزینه استراتژی برای کاهش اثرات Covid-19.

این نظرسنجی همچنین خواسته پاسخ دهندگان به رتبه بالای خود را سه نگرانی های مربوط به Covid-19 که نشان دهنده افزایش قابل توجهی بیش از دو هفته گذشته در میان بازار مصرف CFOs مربوط به ضریب اطمینان مصرف کننده. در آخرین نظرسنجی 40 درصد از بازار مصرف CFOs رتبه بندی مصرف کننده اعتماد به نفس خود را بالا سه نگرانی و در تازه ترین نظرسنجی که تعداد افزایش به 66 درصد.

برای بازار مصرف CFOs روند در مصرف کننده اعتماد به نفس “ترجمه تقریبا به طور مستقیم به درآمد” بر اساس این گزارش “با 32% طرح تاثیری منفی بر درآمد و یا سود حداقل 25% در سال 2020 در مقایسه با 24 درصد از پاسخ دهندگان در تمام صنایع است.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im