چه چیزی می تواند مارک های فراموش اگر Coronavirus بحران Drags در ماه ؟

تمام طول می کشد یک پیاده روی پایین هر خیابان در یک منطقه بزرگ شهری برای دیدن چگونه بسیاری از مصرف کننده-مواجهه با کسب و کار در پاسخ به coronavirus بحران است که اتفاق می افتند و بدتر شدن روز به روز. با فرمانداران در حداقل 19 متحده با داشتن سیلی محدودیت در بارها و رستورانها و بسیاری از آنها در حال حاضر بسته شده است.

زنجیره ای از مک دونالد به لرزش زیستن باید طناب را در مناطق محل استقرار. خیلی از بخش خرده فروشی در ضمن یک شهر ارواح. شرکت نایک به J. Crew, Nordstrom به Sephora که همه تعطیل کردن فروشگاه خود را. پاتاگونیا ساخته شده اخبار هفته گذشته توسط بسته شدن نه تنها آن رسانه های خرده فروشی, اما همه از آن عملیات ،

زنجیر مانند لرزش زیستن باید طناب را در مناطق محل استقرار.
گتی ایماژ

این کوتاه مدت پاسخ به یک بحران و کارشناسان آنها عاقلانه و ضروری هستند. آنها نیز هزینه های زیادی از پول است, نه فقط به خاطر از دست ترافیک پا بلکه به دلیل عجله بیرون از پول از شرکت های بزرگ خزانه به عنوان بسیاری از برندها همچنان به حقوق و دستمزد کارگران که در حال حاضر مشغول به کار است. (“همه ما کارگران ساعتی ادامه خواهد داد برای دریافت پرداخت در تراز با کسب و کار به عنوان معمول عملیات” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک قول داده در روز جمعه.)

در عین حال حتی به عنوان شرکت های بداهه پاسخ و اماده کردن خود برای شدید کوتاه مدت زیان یک واقعیت نگران کننده باقی مانده است. حتی در خوش بینانه مقامات بهداشتی معتقدند زمان مستند شرایط به احتمال زیاد باقی می ماند با ما برای دو ماه. رئیس جمهور تهمت شده محدودیت های ماندگار تا ژوئیه یا اوت. و مقامات در انگلستان حتی هشدار داده است که این اپیدمی می تواند کشیدن به بهار 2021.

هیچ کس نمی داند چه مدت این دوره محدود خواهد شد تاریخ و زمان آخرین اما صرف عدم اطمینان از این بیماری همه گیر را به مدت تماس به سوال چقدر خوب شرکت ها مجهز به مدیریت طولانی مدت اختلال در کسب و کار خود را. مصرف آن را در چانه برای سه ماهه آینده یک چیز است اما کسب و کار ممکن است به شدت مختل به سه ماهه پس از آن—و یا دیگر.

“از عملیاتی نظر بسیاری از سازمان ها در حال حاضر در حال برخورد با مدت فوری با ما چگونه می توانیم به مردم و در حال اجرا و احساس متصل فرهنگی و دسترسی داشتن به آنچه آنها نیاز دارند” گفت: CBX رئیس نامزدی افسر گامبیا Wakeshima. “برای مدت طولانی, شما باید به سوال: چگونه آماده شرکت؟”

که سخت به می دانم که دقیقا از آنجا که بسیاری از آنها یا صحبت کردن نیست و یا چسبیده با اظهارات کلی در مورد گام های فوری آنها در حال گرفتن مانند اجرای کار از صفحه اصلی روش ها و تغییر به عنوان کسب و کار ممکن است به صورت آنلاین و تحویل در مدل های. یک کوکا کولا سخنگو گفت Adweek که “ما همه مصرف آن روز به روز که ما دریافت به روز رسانی از مقامات بهداشت و دولت است.” یک سخنگوی Walgreens گفت که “وضعیت باقی می ماند بسیار سیال” و شرکت “کار در سراسر ساعت به نظارت بر وضعیت.”

در حالی که وضعیت توسعه تحلیلگران و کارشناسان اقتصادی می گویند تغییرات در دراز مدت کسب و کار تصویر را می توان فقط به عنوان مهم به عنوان چالش های فوری مارک روبرو هستند در حال حاضر. اگر خبر خوب وجود دارد هر چند, آن را که بسیار از راه دور-افق برنامه ریزی را می تواند انجام شود در حالی که به طور همزمان پرداختن به برخی از مسائل امروز.

از آن زمان به آدرس کمبود فن آوری

داگلاس مشت کردن داده ها و تجزیه و تحلیل اصلی در Caserta و نویسنده Infonomics مشاهده شده که تعدادی از سازمان ها در حال حاضر تکاپوی فقط به تجهیز کارکنان به محل کار از خانه—از جمله بسیاری از کسانی که تا به حال هرگز به کار از راه دور قبل از.

شرکت های در حال تقلا برای تجهیز کارکنان به محل کار از خانه.
گتی ایماژ

“یک مشتری [گفت] کارکنان خود را ندارد و لپ تاپ ها به صفحه اصلی—پس چه هستند این مردم می خواهم به انجام? آنها نمی تواند ایستگاه های کاری خود صفحه اصلی” Laney گفت. “این مشتری است که اجاره و خرید لپ تاپ برای بحرانی خانه کارگر است.”

اما در حالی که آن ها مشغول راه اندازی از راه دور-دفتر قابلیت Laney گفت: این یک ایده خوب برای در نظر گرفتن که آیا کارمندان باید ابزار آنها نیاز به ماندن در خانه و محل کار برای یک دوره طولانی از زمان. مارک گفت: نیاز به فکر می کنم در مورد هر چیزی و فن آوری “است که مانع شرکت شما را از انجام کسب و کار—شما نمی توانید ثبت اسناد و یا شما نمی توانید کسی که در یک جلسه از آنجا که خود را در مرکز کنفرانس توفنده و یا شما می توانید به هر یک از دیگر از آنجا که شما لازم نیست که پهنای باند. چگونه می توانم به شما [کارکنان] همه آماده با امنیت مناسب—VPN و ضد ویروس? که طول می کشد زمان. آن را برای رفتن به یک چشم بازکن برای بسیاری از شرکت ها است.”

تجارت الکترونیک نمی صرفه جویی در روز اما آن را بسیار مهم

صنعت ناظران همچنین نشان می دهد که اگر یک نام تجاری تا به حال اختصاص داده شده عمده منابع به تجارت الکترونیک در گذشته در حال حاضر زمان برای انجام آن است. در حالی که بسیاری از تحلیلگران گفته اند که تجارت الکترونیک می تواند جایگزین همه از دست ترافیک پا (به خصوص اگر مصرف کنندگان ضربه محدود و یا از دست رفته درآمد پول کمتری برای خرید) آن هم درست است که در پی coronavirus بیش از 46 درصد از مصرف کنندگان بیشتر احتمال دارد به خرید لباس های آنلاین و حدود 65 درصد بیشتر احتمال دارد به سر به اینترنت برای خرید محصولات مراقبت شخصی با توجه به داده های اخیر از نقاط قرمز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de