چه مارک های در حال انجام به مناسبت روز بین المللی زنان

بینش کلیدی:

  • در یک نظرسنجی از زنان 30 درصد گفت: آنها فکر می کنم مارک های دفاع از زنان در تبلیغات فقط در تلاش برای فروش درایو.

مارس ماه تاریخ زنان—ماه است که به طور سنتی مارک نوبه خود همه چیز را صورتی برای متقاعد کردن زنان است که مراقبت از آنها. در بالا از آن, امروز روز بین المللی زنان. بنابراین اگر یک ماه است که بیش از حد طولانی برندها نیز باید این فرصت را به ارسال خود را توانمندسازی پیام در یک روز خاص.

و در این سال — به عنوان Orangetheory اشاره در آن زن با مضمون نقطه—روز بین المللی زنان می افتد و در اولین روز از نور روز صرفه جویی در زمان به معنی آن است که تنها 23 دقیقه طولانی است. آن را واقعا فقط تقریبا یک روز.

در اینجا خلاصه ای—به هیچ وجه جامع از آنچه در برخی از سازمان ها و مارک های در حال انجام برای جشن زنان در این ماه.

چه زنان می خواهند ؟

مارک های مختلف و سازمان ها تبدیل شده است مشارکت خود را در ماه – یا daylong جشن به داده های متمرکز بودند. WPP آژانس برلین کامرون با همکاری شرکت تحقیقات بازار Perksy به ببینید که چگونه احساس زنان در مورد مارک های درمان IWD—و آنها به نظر نمی آید لطفا در هر شرکت هنوز صورتی-شستشو طرح های خود را در ماه مارس است.

این نظرسنجی که شامل بیش از 1 ، 000 زنان در سنین 13-75 یافت که 90% فکر می کنم زنان باید جشن سال دور. فراتر از آن است که 30 درصد گفت: آنها فکر می کنم مارک های دفاع از زنان در تبلیغات فقط در تلاش برای فروش درایو. این ثابت می کند که “یک ماه از زنان متمرکز طرح نیست به اندازه کافی به زنان احساس دیده و شنیده می شود ، گفت: برلین کامرون رئیس جمهور جنیفر DaSilva. “اگر مارک می خواهید برای نشان دادن حمایت برای آنها باید در پیدا کردن راه هایی برای جشن آنها را در هر روز از سال است.”

شرکت مشاوره بین المللی کارنی یافت مشابه احساسات در آن سال 2020 زنان مصرف کنندگان در نظرسنجی منتشر شده فقط در زمان برای IWD. بیش از 75 درصد از زنان مورد مطالعه گفت: آنها می پرداخت بیشتر برای محصولات که واقعا حمایت از پیشرفت زنان اما راه رفتن به دور از مارک های آنها را نمی بینید, کمک به یک علت.

دولت جهانی از زنانگی

برابر اقدامات 2030 نیز منتشر شد داده ها در زمان IWD اما در گزارش خود خم منحنی به سمت برابری جنسیتی 2030 با تمرکز بر وضعیت زنان در سطح جهانی و چه مقدار کار بیشتری باید انجام شود برای رسیدن به سازمان ملل متحد اهداف توسعه پایدار توسط 2030 هدف است.

نیمی از کشورهای مورد مطالعه به 2.1 میلیارد زنان نمی رسید پنج کلید برابری جنسیتی اهداف تا سال 2030 اگر آنها اقامت فعلی خود را در مدار با توجه به گزارش. این اهداف عبارتند از: دسترسی به, پیشگیری از بارداری, آموزش دختران, سیاسی, رهبری, محل کار, برابری و ایمنی.

برابر اقدامات 2030 ساخته شده است تا یک ائتلاف از سازمانها مانند زنان آفریقایی و توسعه شبکه های ارتباطی, بنیاد بیل و ملیندا گیتس و بین المللی سلامت زنان ائتلاف.

“بیش از حد بسیاری از کشورها شده اند راکد و یا حتی پس گرد در مسائل حیاتی که بر زندگی و آینده میلیاردها دختران و زنان مانند زمانی که آنها در پایان مدرسه و یا اگر آنها حقوق برابر در کار گفت:” آلیسون دارنده مدیر برابر اقدامات 2030. “در سطح جهانی پیشرفت به سوی برابری جنسیتی لنگش همراه است.”

بهترین و بدترین کشور برای زنان

واشنگتن دی سی-بر اساس امور مالی شخصی سایت WalletHub همچنین در زمان داده محور با رویکرد IWD با تمرکز بر راه هایی که معیارهای مختلف می تواند بر تجربه کلی زنان دولت توسط دولت است.

با توجه به چیزهایی مانند متوسط درآمد, نرخ بیکاری, بیمه, نرخ امید به زندگی سیاسی نمایندگی آموزش و پرورش, نرخ و تعداد زنان متعلق به کسب و کار WalletHub رتبه تمام 50 ایالت. ماساچوست, آن, مشخص, است, بسیاری از زنان پسند دولت به دنبال مینه سوتا, آیووا, مین, و, کلرادو. پایین پنج شد, اوکلاهما, آلاباما, آرکانزاس, می سی سی پی و لوئیزیانا.

شکستن موانع در محل کار

اشتغال مرتبط با موتور جستجو در واقع zeroed در بر موانع زنان در محل کار است. بر اساس یک نظرسنجی از 1,442 زنان در ایالات متحده این شرکت لیستی از شایع ترین موانع برای زنان موفقیت در محل کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im