آنچه در سازمان در حال انجام برای حمایت از سلامت روانی کارکنان خود را

سطح بی سابقه ای از اضطراب موجب جهانی همه گیر باعث افزایش مدیتیشن دانلود برنامه. با توجه به برنامه تجزیه و تحلیل ترافیک برنامه شرکت آنی مدیتیشن و خواب برنامه Breethe صعود تا 31 نقاط در بهداشت و درمان و تناسب اندام, رتبه بندی به شماره 40 در ماه مارس به عنوان BetterMe دیگر مدیتیشن برنامه که قلم بیش از 70 نقاط تا شماره 26. نگرانی ها در مورد بحران و همچنین مستند تب کابین و دیگر کار از راه دور ساعت نیز نگه داشتن نزدیک به یک چهارم از آمریکایی ها در شب.

مارک هم شروع به گرفتن اخطار از Covid-19 سلامت روانی عوامل استرس زا است. Facebook نورد حالت آرام برای تشویق کاربران به مرزهای تعیین شده در رسانه های اجتماعی پلت فرم در حالی که ورایزون رسانه راه اندازی تندرستی hub یاهو زندگی است. حتی سازمان بهداشت جهانی تبدیل به یک CGI تاثیر گذار برای به اشتراک گذاشتن مشاوره در مورد مسائل مالی به تنهایی.

نگه داشتن کارمندان متعهد به کار خود مهم است اما طوری است که اطمینان حاصل کرد که آنها در حال اقامت متعهد به خود را دارند. پس چگونه است که بازاریابان در پاسخ به چالشهای عاطفی از این دلهره آور ، ما بررسی بیش از 75 بالا با نام تجاری بازاریابان آژانس رهبران و کارشناسان تبلیغات در آنچه آنها انجام می دهند برای حمایت از کارکنان خود را روانی.

دفاع از پدر و مادر

در طول دو ماه گذشته پدر و مادر مجبور به اضافه کردن آموزش و پیدا کردن راه های جدید بی پایان برای سرگرم بچه های خود را به طور معمول خانواده وظایف همه در حالی که نگه داشتن تا با حرفه ای خود را تعهدات.

“برخی از پدر و مادر تا به حال چنین زمان سختی دستکاری کودکان و نوجوانان خارج از مدرسه و انجام کار از راه دور, بنابراین ما شده اند ساخت آن از یک نقطه به نقطه را به طور منظم چک-ins” گفت: استیو پارکر جونیور مدیر عامل و بنیانگذاران چارلستون S. C. آژانس های دیجیتال مبتنی بر Levelwing اضافه کرد که این یک در هستند مرتب به طوری که Levelwing رهبری می تواند بهترین کمک به پدر و مادر در مدیریت وظایف سنگین خود را.

میشیگان-آژانس Doner رفته یک گام فراتر از ایجاد 10-هفته یوگا و تغذیه برنامه برای کودکان خود. تام اندرسون, مدیر, کارمند, تعامل, توضیح داد که این برنامه شامل یک ژست یوگا این هفته هم تراز با یک تغذیه کاربرگ دستور العمل های است که می تواند با خانواده و کلاس های سلامتی. “در روزهای جمعه ما جلسات نقد و بررسی از پیش از آن در هفته قبل از جشن با جمعه زمان داستان برای دنر کودکان” اندرسون گفت.

منحصر به فرد دیگر طرح های گرفته شده توسط رهبران صنعت به قهرمان پدر و مادر شامل تیم یک کمی مرتدان حضور ذهن برنامه برای بچه ها و پدر و مادر خود را; این طریق آژانس زمان داستان برای همکاران کودکان; Goodway گروه اختصاص جمعه ها برای تفریح خانواده; و قلاب Studios ارائه یک اشتراک به KiwiCo برای حفظ آنهایی که کمی اشغال با علم و فعالیت های هنری.

تشویق می شکند

به گفته جان کاروسو موسس شریک و مدیر خلاق افسر در MCD شرکای هر کس در حال تماشای ببر پادشاه و بازی Animal Crossing. اما به جای آن تنها با استفاده از این خستگی busters کردن ساعت کاروسو را تشویق می کند تا کارکنان خود را به یک روز به قطع برق و شارژ در راه خود را. “ما می خواهیم مردم را به نگه داشتن به طور منظم در دفتر, ساعت,” او گفت: “اما ما همچنین می خواهم به سعی کنید و کمک به آنها را به خوبی حفظ تعادل کار و زندگی.”

اما ترغیب کارکنان به استفاده از زمان تعطیلات (یا حتی اعطای بیشتر انجمن اولیا و مربیان) را می توان نادیده گرفته و با آن احساس گناه در مورد قطع. به فشار بیشتر کارکنان برای استراحت محتوا پلت فرم های اطلاعاتی Knotch و تجربی آژانس جعلی عشق را تاسیس روزانه الزامی می شکند.

ارائه منابع و برون سپاری کمک

Michelle Miller, مدیر, مردم و فرهنگ در Madwell گفت: این سازمان اولین دوره از عمل در پاسخ به Covid-19 بود به کشتی ماسک از آن هنگ کنگ به رها کردن نقاط در بروکلین دنور و نیوجرسی برای اطمینان از کارکنان مراقبت از خودشان را از لحاظ جسمی. دومین دوره از عمل ؟ حصول اطمینان از کارکنان مراقبت از خودشان را از لحاظ عاطفی با دادن عضویت به Talkspace که ارائه می دهد 24/7 آنلاین و متن و تلفن دسترسی به درمانگران مجوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de