ما شنیدن در مورد هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل سال. تا جایی که همه کسانی که به هواپیماهای بدون سرنشین?

بینش کلیدی:

آن را نزدیک به چهار سال پیش زمانی که 7-Eleven اعلام آن به پایان خودمختار تحویل هواپیماهای بدون سرنشین در آمریکا چند ماه بعد آمازون درجه نخست به پایان رسید تحویل هواپیماهای بدون سرنشین در انگلستان است. و در حالی که آمازون اجرایی جف Wilke گفت که او انتظار هواپیماهای بدون سرنشین تحویل در ایالات متحده آمریکا “در ماه” ژوئن 2019, ما هنوز هم وجود دارد.

وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت خود را تحویل هواپیماهای بدون سرنشین برنامه آمازون در بیانیه ای گفت: “هیچ میانبر وجود دارد” و آن را “پیشرفت های چشمگیری” نسبت به انجام سفارشات مشتری در 30 دقیقه یا کمتر. این نظر نیست بیشتر است.

چینی پلت فرم تجارت الکترونیک JD.com مسلما پیشرفته ترین هواپیماهای بدون سرنشین تحویل شبکه در جهان با هفت نوع از هواپیماهای بدون سرنشین و بیش از 100 مسیر در مناطق روستایی چین است. ما نیز دیده می شود هواپیماهای بدون سرنشین تحویل در استرالیا, فنلاند و رواندا اما اعدام در ایالات متحده باقی می ماند در حال تولد.

در اکتبر 2019 بال حمل و نقل هوایی air تحویل شرکت تابعه گوگل, پدر و مادر الفبا اعلام همکاری با FedEx, Walgreens و یک خرده فروش های محلی برای تحویل به مشتریان در Christiansburg, Va. یک بال سخنگو گفت: محاکمه “ادامه خواهد داد به 2020” است و بال تنها در ایالات متحده در اجرای آزمون. (سخنگوی کاهش یافته است به نظر در برنامه های توسعه.)

در همان ماه یو پی اس اعلام همکاری با داروخانه CVS. در ماه نوامبر آن را تکمیل دو نسخه تحویل در کاری N. C.

بلیک رابرتز از هواپیماهای بدون سرنشین اخبار سایت Dronesvilla گفت: سال 2020 خواهد بود یک سال دیگر برای هواپیماهای بدون سرنشین تست. “چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند به اشتباه در اینجا است که آن را نیاز به ميخ قبل از آن را می توان نورد از سراسر کشور,” او گفت:.

Chris Perry, معاونت آموزش جهانی در تجزیه و تحلیل داده ها شرکت لبه توسط Ascential همچنین گفت: انتظار می رود بیشتر محاکمات در سال 2020 است. “به نظر می رسد که ما هنوز در برخی از سال ها دوری از آن تبدیل شدن به یک فعال تحقق ارائه در سراسر کشور با توجه به موانع نظارتی ملی و ایالتی و محلی سطوح,” او گفت:.

تا کنون بزرگترین چالش تصویب قانونی از اداره فدرال هوانوردی ایالات متحده است که می گوید: آن قسمت 135 صدور گواهینامه است که تنها راه برای هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل یک خاصیت دیگر برای جبران خسارت.

یو پی اس دریافت کامل 135 قسمت گواهینامه استاندارد در اکتبر 2019 و بال دارای یک قسمت 135 واحد-خلبان حامل هوا گواهی. در علاوه بر این به بال و یو پی اس FAA گفت: این کار در شش اضافی قسمت 135 درجه حامل گواهی برنامه های کاربردی.

“FAA است دقیق مورد کنترل حریم هوایی. وجود دارد یک جنبه امنیتی برای جلوگیری از حملات تروریستی و [ترویج] ایمنی در زمین گفت:” نگر سخنران محقق و نویسنده Nikolas بدمینتون. “[تحویل هواپیماهای بدون سرنشین است] هنوز هم یک رویا لوله در مراکز شهری مانند نیویورک یا شیکاگو یا تورنتو, اما شما در حال دیدن آن در روستایی بیشتر حالات.”

یکی از چیزهایی است که می تواند راه را برای تحویل بیشتر است FAA پیشنهادی حکومت برای کنترل از راه دور شناسایی که به دنبال جمع آوری هویت مکان و ارتفاع داده ها از هواپیماهای بدون سرنشین پس از آن می تواند تشخیص تمام هواپیماهای بدون سرنشین.

بالا Ganesh, vp از فن آوری های پیشرفته در یو پی اس گفت: تنظیم کننده نیاز به تعریف قوانین اضافی برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین. علاوه بر این, او گفت:, UPS صرف خواهد شد سال آینده کار با FAA در استفاده از موارد.

“این نه تنها فقط هواپیما سخت افزار اما سنسور های مختلف است که کمک خواهد کرد که آنها را شناسایی دیگر هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما به پرواز با خیال راحت” Ganesh ادامه داد.

یکی دیگر از چالش پذیرش جامعه است که چرا گانش گفت: FAA به دنبال خرید از جوامع محلی در آن خلبان برنامه های.

دیوید Glick, CTO از بر روی تقاضا انبارداری و اجرای سایت: شرکت و 20 سال آمازون جانباز متمرکز بر تحقق توافق خواهیم دید هواپیماهای بدون سرنشین تحویل اصلی بروید در یک مقیاس کوچک.

“من شک و تردید ما را ببینید [هواپیماهای] در مقیاس. من هم شک و تردید [اگر] ما می خواهیم به آن را ببینید در مقیاس” او گفت:. “من نمی دانم اگر من می خواهم هزاران نفر یا صدها هزار نفر از هواپیماهای بدون سرنشین پرواز در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de