Westgate, Las Vegas, انسان طبیعت متزلزل coronavirus شیوع

بالغ revues. Motown revues. جادوگران. کمدین.

می گویند این برای شیوع کروناویروس: آن قائل است.

برخی از آخرین تلفات حداقل به طور موقت از این بیماری همه گیر در حال تمام نشان می دهد در Westgate, کاباره و همچنین decadelong نوار headliners طبیعت انسان در ونيز را ماسه نمایشگاه است.

“ما بسیار غم انگیز است که ما برای به تعویق انداختن این نشان می دهد به عنوان شماره یک ما شادی انجام شده است زندگی می کنند – اما اولویت شماره یک ما است که ایمنی از طرفداران ما و همکاران” فیل برتون از طبیعت انسان گفت. “ما نمی توانید صبر کنید برای دریافت و انجام برای همه شما دوباره به زودی تحت امن تر و لذت بخش تر شرایط.” به عنوان مورد با سرگرمی خاموش شدن ناگهانی در وگاس بدون تاریخ پایان برای این وقفه تنظیم شده است.

طبیعت انسان باز در آن کاخ سلطنتی در سال 2009 ارائه Motown ادای احترام تصدیق شده توسط اسموکی رابینسونکه ملاقات کوارتت در استرالیا و ارائه آن بر روی نوار. برتون اتحاد پیوست توبی آلن و برادران اندرو و مایکل Tierney در چه رشد کرده است به یکی از نوار پایدار محصولات زیر تولید آدم Steck از SPI سرگرمی.

دست دادن هنرمندان, کنار هستند, ستاره, طنز, George Wallace, تنها Romas را دامداری “وب کم” بی انتها تولید با استعداد بعد از ظهر شعبده باز Jen Kramer و “روح Motown” نشان می دهد که به تازگی شروع به دست آوردن کشش.

والاس انجام شده در اقامت در لاس وگاس قدمت آن به سال 2007 در فلامینگو لاس وگاس.

Westgate مقامات بلند مدت این تعطیلی یک “قابل تامل است.” ما در حال شمارش در آن بیش از حد.

Romas رویایی و تهیه کننده و کارگردان و ستاره “وب کم” در یک خانواده عملیات که شامل پدر و مادر او لاس وگاس ساکنان جان و Judi Romasکه کمک می کند تا مجموعه ای از اتاق, تعمیر لباس و رسیدگی به merch را از دست رفته کمتر از 10 اجرای برنامه پس از نمایش باز در ژانویه 2015.

در یک گپ تلفنی بعد از ظهر دوشنبه جن Romas گفت که او تا به حال شده است در تماس با او از بازیگران در یک زمان صحبت از طریق برنامه. او آماده نیست به صحبت نشده است. او گریه میکرد. که هم موقت است.

که ممکن است بعد

در FWIW فایل تمام Cirque du Soleil نشان می دهد در MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی محصولات در فروش ممکن است 1 با توجه به Ticketmaster. رفت و آمد مکرر شرکت صادر کرده است May 1 به عنوان انگشتان دست عبور بازگشایی تاریخ برای آن سالن. واقعا مایع, بار, اما این است که حداقل یک تاریخ واقعی و ارسال. به این معنی که شما می توانید خرید بلیط سیرک نشان می دهد “Ka” “O” “Zumanity” و “عشق” در لاس وگاس در این بهار. معافیت “Mystere” در بروس Ruffin را جزیره گنج رفت و آمد مکرر.

سیرک طرح پرداخت

Cirque du Soleil فنی خدمه (اساسا خارج از مرحله غیر هنرمند کارکنان) گرفتار یک بیت از یک استراحت در اطلاعیه ای که این شرکت قصد تاریک. بر خلاف هنرمندان که در سیرک کارکنان فنی کارکنان هنوز MGM استراحتگاه کارکنان برای دو هفته آینده. چنین دریافت می کنند دو هفته پرداخت همراه با انجمن اولیا و مربیان. سیرک کارکنان دریافت تنها انجمن اولیا و مربیان. این مهم در دو هفته دستمزد به خصوص با توجه به این شرکت است که به احتمال زیاد کردن مرحله از طریق تمام ماه آوریل است.

قهوه ای کردن

مرکز شهر باز گشت از بزرگ امپرسیونیست Gordie Brown در قطعه طلایی است که در خود نگه دارد. همان برای “52 جمعه ها” سری کنسرت. قهوه ای می دانست که شنبه خواهد بود نهایی خود را نشان می دهد و گفت: نور اما توانا جمعیت “خوب شب! در این نگاه برخی از دلیرترین مردم در وگاس اینجا با من امشب.”

هیچ کلمه ای در Manilow

در این نوشته وجود دارد و نه رسمی کلمه در Barry Manilow این برنامه در Westgate بین المللی تئاتر است. با فروش قوی در سراسر آینده خود را اجرا Manilow رزرو شده است برای نه را نشان می دهد در ماه مارس و آوریل ادامه برنامه منظم طریق ممکن است.

Manilow ارسال شده در بعد از ظهر دوشنبه در Instagram او می خواهم که یک اطلاعیه در عرض 24 ساعت.

ما جفت قهوه ای و Manilow در این پست به دلیل, سال پیش, قهوه ای باز برای Manilow در تور است. براون در زمان در Manilow را نشان می دهد در روز ولنتاین در Westgate.

چهار کوئینز دو هنرمندان

استیو کانلی را “روح پادشاه” الویس ادای احترام و مایک همر “کمدی سحر و جادو نشان می دهد” در حال تاریک در دره عمیق و باریک, باشگاه, در چهار ملکه است.

چکش شناخته شده به عنوان چیزی از یک Facebook, نینجا, نوشته شده در دوشنبه که او انجام 255 نشان می دهد در سال برای بیش از 10 سال (درست) است و هرگز در بیمار نامیده می شود (درست دوباره). “این است که تا می تواند عجیب و غریب انجام نشده. همه من تلاش می گویند این است … اگر شما فکر می کنم پست های من بد بودند قبل از …”

لحظات زیادی در رسانه های اجتماعی

قاتلان مرد جلو Brandon Flowers ارسال شده 35-کلیپ دوم از خود آواز “Mr. Brightside” به یک آینه حمام در حالی که شستن دست های خود را. این کلیپ به بازی مطمئن شوید که شما در حال شستن دست های خود را به اندازه کافی بلند. آن را کمی طولانی تر از 20 ثانیه توصیه می شود. اما آن را نیز کمال است.

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson. Las Vegas Sands عمل ونیزی.

تماس جان Katsilometes در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de