وندی امید را به خانه بیکن با صبحانه در سراسر کشور راه اندازی

وندی گرفتن چاقو دیگری در وعده صبحانه آغاز مارس 2, فست فود های زنجیره ای اعلام کرد این صبح است.

مشتریان می توانند سفارش یک تنوع از گزینه های مانند افرا بیکن مرغ کروسانت, کلاسیک, سوسیس, تخم مرغ و پنیر, بیسکوییت و همچنین به عنوان یک عسل, کره, مرغ, بیسکوییت یا یک سوسیس و تخم مرغ burrito. چون آشامیدنی بخشی کلیدی از صبحانه, وندی نیز سرد دم کردن قهوه و وانیل و شکلات “سرد-cchinos” برای فروش.

در طول سال های فست فود زنجیره ای ساخته شده است که تلاش در اضافه کردن صبحانه به آن منو اما نتوانست به علت عدم مقیاس و هزینه های بالا با توجه به شرکت.

شروع به ارائه صبحانه این زمان در اطراف, وندی ساخته شده یک بار سرمایه گذاری بالغ بر 20 میلیون دلار در سال 2019 در خرید از منوی تخته برای franchisees به عنوان مثال و همچنین به عنوان یک ملی استخدام adverting مبارزات انتخاباتی. وندی گفت: آن شروع به بازار راه اندازی صبحانه در سراسر کشور در توییتر امروز. فست فود های زنجیره ای و همچنین برنامه ای برای استخدام 20,000 خدمه با توجه به براده با SEC.

وندی گفت: در سال گذشته این انتظار صبحانه به حساب برای 10 درصد از فروش خود را. (این شرکت تا به حال systemwide فروش در آمریکای شمالی نزدیک به 10 میلیارد دلار در سال 2018 است.)

رفتن برای وندی آسان نخواهد بود, هر چند آن را به عنوان طول می کشد در امثال مک دونالد, Dunkin’ و استارباکس در رقابت برای مصرف کنندگان و اشتهای دلار است.

در سمت آفتابی, صبحانه است و تنها بخشی از روز نشان داده است که در طول دو سال گذشته رشد با توجه به NPD Group. پژوهش و تجزیه و تحلیل شرکت در ادامه به توجه داشته باشید که تنها 13 درصد از آنچه آن را توصیف به عنوان صبحانه فرصت راضی هستند توسط سرویس غذا در حالی که 9 درصد از صبحانه یا از دست رفته و یا قلم. که به نوبه خود برابر به فرصت رشد قابل توجه آن گفت.

آشامیدنی به تنهایی عمده صبحانه جزء. با توجه به تحقیقات و تجزیه و تحلیل شرکت Kantar 5 درصد از آمریکایی ها را مصرف یک نوشیدنی است که خریداری شده از یک رستوران فست فود در صبحانه, حداقل یک بار در هفته. این دسته از صبحانه مصرف کنندگان رشد 14 ٪ در دو سال گذشته. در هر هفته وجود دارد حدود 22 میلیون نوشیدنی خرید در رستوران های فست فود یا نزدیک به 1.2 میلیارد دلار در هر سال Kantar اضافه شده است.

“خدمه ما خواهد بود دست ترک خوردگی تخم مرغ تازه در همه ما ساندویچ صبحانه و تکیه به کیفیت مواد تشکیل دهنده که در مجموعه وندی جدا از رقابت” گفت: Kurt کین رئیس جمهور و رئیس تجاری افسر وندی, در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im