Welly را Eric Ryan گوید Coronavirus را تغییر دهد مردم در رابطه با سلامت مارک

بینش کلیدی:

در میان بسیاری از آیتم های خانگی رایج در حال حاضر شاهد یک افزایش در تقاضا در طول شیوع کروناویروس از ضد عفونی کننده دست به کاغذ توالت در حال بانداژ و کیت کمک های اولیه. در چهار هفته دوره پایان مارس 28 سال بیش از سال فروش باند شدند تا 24 درصد در حالی که کیت کمک های اولیه افزایش 119% با توجه به داده ها از Nielsen.

برای Welly های رنگی درخشان کمک های اولیه با نام تجاری است که فقط یک سال زمان بوده است و نه شانس. به طور انحصاری در فروشگاه هدف و در Target.com در طول سال اول خود را به عنوان به خوبی به عنوان وب سایت خود را Welly تولید شده بیش از 10 میلیون دلار فروش این شرکت گفت. Welly محصولات در حال حاضر نیز در دسترس در آمازون است.

“ما قطعا یکی از کسانی که چند کسب و کار است که در حال منفی نهفته در این” گفت: Eric Ryan از بنیانگذاران Welly.

درآمد کنار رایان گفت که بحران کنونی به ارمغان آورده است در مورد یک “فرصت فوق العاده ای” برای کسانی که در صنعت به عنوان جوان خریداران به خصوص در حال حاضر تا حد زیادی نقل مکان کرد و به سمت تعریف سلامت به عنوان یک شیوه زندگی پیگیری.

“برای تمام مصرف کنندگان در سراسر هر نسل خود را در رابطه با بهداشت و سلامت برندهای است که رفتن به تغییر دهید,” او گفت:. “این در حال حاضر اتفاق می افتد اما در حال حاضر از آن خواهد شد شتاب.”

Ryan سریال کارآفرین با سابقه ای از موفقیت است. در سال 2017, S. C. Johnson خریداری شده خود را تمیز کردن تجاری روش. در 2019, Unilever خود را به دست آورد خط چسبنده, ویتامین ها, Olly.

رویکرد خود را به ایجاد یک نام تجاری جدید شامل به دنبال تغییر در فرهنگ است که دسته بزرگ با ایجاد مدل های کسب و کار از دست رفته است. “این است که در فضای بین—که یک فرصت کسب و کار” گفت: Ryan. در دوران Instagram, آسیب, یک جایزه به خوبی زندگی می کردند زندگی است.

چالش برای مارک های مانند Welly ارائه می دهد که باند و باند پماد ضد باکتری و بسته های ضد عفونی کننده دست در قوطی فلزی است که چگونه به استفاده از زمان حال و بدون بهره برداری از آن در راه تبدیل مشتریان و مضرات شهرت نام تجاری را.

این شرکت نه تغییر آن بودجه بازاریابی در پاسخ به کوروناویروس. برای رایان, مهم این است که مفید باشد بدون اینکه تبلیغاتی خود را.

“ما در حال معکوس چگونه ما همه احساس در حال حاضر و معتبر بودن” او گفت:. “من فکر می کنم این چیزی است که مهم است.”

با وجود این واقعیت است که برخی از شرکت ها در حال تجربه قوی آلی تقاضا برای محصولات خود را با برندهای لزوما نباید بریده بریده بودجه بازاریابی خود را.

“مصرف کنندگان می خواهید بدانید که مارک های مراقبت از کارکنان خود را و کمک به نشانی coronavirus وضعیت” گفت: Barry Lowenthal, مدیر عامل شرکت رسانه ای برنامه ریزی و خرید آژانس رسانه ها ،

اگر هر چیزی برندها باید خود را تغییر دهد پیام های به عنوان رفتن سکوت او توصیه می شود.

“که راه را برای ایجاد روابط با مشتریان با راه رفتن به دور” Lowenthal اضافه شده است. “شما ساخت یک رابطه با نشان دادن است.”

در نهایت رایان گفت: Welly است که با تمرکز بر دیدگاه بلند مدت به عنوان مخالف بودن بیش از حد ارتجاعی به بحران کنونی است که می تواند منجر به اشتباهات.

از شروع رایان می خواستم Welly وجود داشته باشد در تقاطع دبستان و بازی. “برندهای بزرگ باید تنش و آن دو چیز معمولا با هم نمی رویم,” او گفت:. “بهداشت باید در مورد اضطراب; سلامت باید یک منبع از شادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>