به انجمن خوش آمدید زوم حزب

در سال 2011 یک نیویورک تایمز قطعه اعلام کرد افزایش از ویدئو کنفرانس. اسکایپ بوده است در اطراف از سال 2003 اما مایکروسافت به تازگی خریداری این شرکت و یک “جرم بحرانی” از کسب و کار شروع شد به میزبان جلسات تقریبا. این مقاله به نقل از یک روانپزشک به نام Thomas Lewis هشدار از ما می دوزند انزوا: “بیشتر کانال های ارتباطی به جهان در اتاق نشیمن ما کمتر احتمال دارد ما را به ترک اتاق نشیمن.” روشن شده البته راه دیگری در اطراف.

در برابر افت چشمگیر جهانی همه گیر رسانه های جدید waltzes به تعالی: چند نفر چت تصویری. می شود آن را در زوم یا Houseparty یا Hangout گوگل در گوشی های هوشمند و یا لپ تاپ و یا قرص های اجتماعی مجازی رویداد به ارمغان آورده است یاری برای بسیاری از مردم تنها.

جای تعجب بسیار ابزار است که گران ویدئو کنفرانس به مدیران نیز آنها را به کار برای احزاب است. به عنوان یک دوست به من اشاره کرد تنها یک نفر می تواند بحث در یک زمان در یک تماس ویدیویی که آهنگ های مکالمه فرکانس به چیزی نزدیک به مهمانی شام از نوار فریاد. دوست دیگری گزارش می دهد که او زوم کتاب گروه اولین بار بود که او تا به حال زمانی کامل حواس پرتی از این بیماری همه گیر از انزوا آغاز شد.

در عین حال یکی دیگر از دوستان به من گفت که او دوست دارد چگونه “شما انتظار نمی رود که بیش از حد درگیر.” در مجازی رقص, پارتی, برای مثال یکی از ما تعداد بی سر و صدا نشسته, نقاشی, در حالی که دیگر مخفیانه بازی یک نفره. این نشان دهنده یک کاهش در سطح تعامل معمولا مورد نیاز به طور رسمی قطع با کسی است و شاید پیشرفت از یک نوع است.

داشتن تنها با استفاده از زوم برای کار جلسات من به همراه گروه بصری تماس با عملکرد وظیفه یا تعهد. من نیز تا به حال دیرینه منفی با کمی مستطیل با خودم در آن یکی که با کمین کردن در گوشه ای از صفحه نمایش و احضار من بارها و بارها شاهد کوچک من خود زندانی شده و در یک جعبه کوچک است. آن را مانند به نظر می رسید در مقابل همه که خوب در مورد اینترنت و سپس: گمنامی boundlessness.

اما که بود گذشته است. در واقع به عنوان به زودی به عنوان من موکول ایستاده کار پس از نوشیدنی های تاریخ به مجازی معادل آن نگاه زوم که من برنده بیش از خالص فراوانی از آن است. شما ببینید همه دوستان انباشته شده در شبکه, مشاهده چهره خود را انباشت اشیاء بدست آمده در ردیف به عنوان اگر آنها همه زنده در نقاط مختلف نوعی از ریچارد Scarry ساختمان آپارتمان. و شما زندگی می کنند وجود دارد بیش از حد!

هالیوود مربع, 1978.یوتیوب.

آن همه احساس می کند مانند یک gameshow مانند هالیوود مربع. که دلتنگ غبار است که تنها ضخیم توسط ناچار فقیر تصاویر و صداها که از برخی از این مستطیل. برش در سراسر این woolly و احساساتی زیبایی این است که رضایت عنصر بهره گیری و یا حتی کشف واقعا اینده تجربه. در سال 2011 بار در مقایسه تصویری چت جت بسته در نظر unimaginability: نگاه ما در بازیگری که, فضای مجازی, فانتزی, در حال حاضر, به عنوان اگر در داخل Tron پردازنده مرکزی.

که جذابیت کشیده من به زوم حزب سخت تر از من خود آگاهی مرا تحت فشار قرار دادند. چیزی جالب در مورد مونتاژ-اثر از این کانال های متعدد بر روی یک صفحه نمایش تک یادآور یک ’70s فیلم اکشن معرفی آن لگد زدن الاغ قهرمانان است. در سینما این سبک به نام “مکانی مونتاژ” و یا “پنجره.” در زبان Michel بتنکورت آن را یک نوع تقسیم صفحه نمایش در حال ویرایش تعریف شده توسط “ارائه تصاویر متعدد (عکس) به طور همزمان بر روی صفحه نمایش در کنار یک مد است که مستقیم تشابه در هر دو طراحی گرافیک و کمیک است.”

این شبکه بندی می صفحه شریف نسب. در این عنوان دنباله ای برای 1966 فیلم جایزه بزرگصفحه نمایش انشعابات به نه بخش شبکه انشعاب توجه ما بین راننده سر لرزش شاخص در یک شماره گیری یک آچار تکیه به یک مهره است. اثر این “چند” در شبکه های جایزه بزرگ ترسانده است. آن را طول می کشد و این بسیار ناراحت کننده لرزش دستگاه از ماشین جدا و آن را به عناصر گسسته مانند یک Cubist نقاشی.

جایزه بزرگ, 1966.YouTube

این پنجره اثر نگاه تکان دهنده مدرن در اواخر 60s و 70s اوایل: شما می توانید از آن استفاده می شود در این Thomas Crown Affair, فرودگاه, و در, دوست داشتنی, avant-garde, فرم مربوط به الحاق عکس در اندازه های مختلف و اشکال در فشار آندرومدا. آن را شسته و رفته فیلم دستگاه حداقل به این خاطر آن را با این نسخهها کار برای نشان دادن زیبایی از مستطیل شکل به عنوان بخشی از سینما به عنوان اساسی آن معماری است. آن را به عنوان اگر روی صفحه نمایش خود را تا به حال زنده و شروع به ایجاد خود را biopic.

که حس زمزمه پتانسیل جریان به چت تصویری محیط که برای من مناسب است لازم پرنیان از با هم بودن و عشق. در زیر من خوشحال تجربه زوم وجود دارد این است که دیگر داستان ما اورژانس شیفت تصویری-چت: یکی در مورد شرکت های خصوصی در نظر گرفتن بیش از تقریبا تمام جنبه های ارتباطات انسانی و سپس تبدیل داده های ما به پول است.

از این دیدگاه زوم رونق تر به نظر می رسد مثل یک گریم یادآوری از چه مارک همه از این است چگونه ثروتمند کسی باید شدن ما را پریشانی. کل دلیل ما با داشتن این احزاب است که چقدر بد جهان است, برای یک دقیقه به بی اراده کار کردن را از طریق یک صفحه نمایش به یک بهتر دنیای خیالی. به نظر می رسد مانند شما نمی توانید یکی را بدون دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>