همه ما نیاز کودک Yoda در حال حاضر و Covid-19 نگه داشته است موجود محبوب

یک سال و نیم پیش لوکاس فیلم اعلام کرد که نویسنده/تهیه کننده Jon Favreau جدید جنگ ستارگان سری خواهد بود به نام Mandalorian خواهد بود و از ویژگی های برایس دالاس هاوارد به عنوان مدیر آن قسمت چهارم. برای هاوارد در حال حاضر یک چاشنی بازیگر Mandalorian نه تنها برای اولین بار عمده کارگردانی فرفره بلکه اولین بار یک زن را به نشستن در پشت دوربین برای یکی از موفق ترین فیلم franchises در تاریخ است. و در عین حال که تنوع خواسته Howard چگونه آن را احساس می شود در این کار حرفه ای-ساخت فرهنگی والا و موقعیت او واضح و روشن در مورد آنچه که هیجان واقعی بود.

“این البته کارگردانی نوزاد Yoda,” او گفت:.

فقط چند ماه به عقب آمریکایی ها ممکن است در پاسخ “کودک چه کسی؟”—اما نه در حال حاضر. کودک سیاه Yoda—که نام رسمی است که کودک از Mandalorian اما هیچ کس تا کنون به نام او که—به راحتی فیلم محبوب ترین imp پس از این عوامل و به نظر می رسد در مسیر به بیش از محبوبیت Yoda خود را. دانلود فیلم critters ميانگين فیلم, مخلوق, اسباب بازی, البته, و در حالی که کودک Yoda کالا در حال حاضر شامل همه چیز از بازی های ویدئویی به یک لگو, مجموعه پیشتاز است Hasbro animatronic مخمل خواب دار عروسک که قادر به 25 صدا های مختلف/حرکت ترکیبی. از $60 moppet رفت و در پیشسفارش در ماه فوریه و به سرعت به فروش می رسد. این میله میله برای دسامبر. 1 نسخه.

“آیا این اسباب بازی از کریسمس ؟ بله” جرأت جهانی, ابزار جنسی, کارشناسان, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ریچارد Gottlieb که توضیح داد که Covid-19 اپیدمی است سهوا نگهداری موجود در بالای ذهن بهتر از بازاریابی می تواند. “[در] شروع سال Mandalorian و نوزاد Yoda فقط ضعف همه—و سپس کل فرهنگ مسدود تا,” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز دیگری چیزی برای منحرف کردن ما. بنابراین ما باید انتظار [او را] به شدت موفق است.”

کودک yoda’s زمان واقع شده است و تقریبا کامل است. نوامبر سال گذشته دیدم بسیار buzzed-در مورد راه اندازی دیزنی+ با Mandalorian پیشرو صف خود را از برنامه نویسی جدید. اولین هفته از ماه دسامبر سن شروع صداسازی بازتابی, gurgling کمی ور رفتن بود غلتک دو رسانه های اجتماعی توجه است که در سال 2020 نامزد ریاست جمهوری شدن بودند. در آن زمان دیزنی رئیس Bob Iger گفت که کودک Yoda محبوبیت رفته “فراتر از انتظارات من.”

اما دلایل کودک Yoda شهرت نیز فراتر از خود cuteness. در حالی که Mandalorian را در قاب زمان است که پنج سال پس از بازگشت جدای (از این رو کودک Yoda نمی توان اصلی Yoda), دوست داشتنی, فانتزی, جن rekindles عبادت برای استاد Yoda که قطار لوک اسکای واکر در این راه از نیروی در سال 1980 The Empire Strikes Back. که فیلم های بخش اصلی جنگ ستارگان سه گانه “یک نسل تعریف لحظه گفت:” شانون Symonds یک متصدی در قوی موزه ملی بازی کند. “وجود دارد چیزی در مورد او که متصل با مردم مهم نیست که شما هستند و یا چه سن شما است.”

کمی تعجب, سپس, سیاه Yoda را وارث ظاهری موفق به کسب چنین زیر است.

آن باقی مانده است دیده می شود چقدر خوب عزیزم Yoda اسباب بازی و اقلام انجام خواهد شد در طول فصل تعطیلات اما به نظر می رسد شرط بندی خوبی است که اگر چیزی که کمی می تواند شناور شدن یک Mudhorn در هوا چیزهای در حال حرکت کردن قفسه هدف باید مطرح چند مشکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>