راه به دنبال بازپرداخت برای بلیط و برنامه و طرح میتوانست توسط coronavirus

به نظر می رسد تا چندی پیش ما بودند برنامه ریزی ما چشمه و تابستان شاید خرید بلیط کنسرت یا رزرو تعطیلات.

اما پس از آن جهان تعطیل و بسیاری از کسانی که برنامه رو تغییر و یا لغو در دسترس نباشد. در برخی از موارد شما ممکن است بدست یک ایمیل از فروشنده است اما در برخی دیگر ممکن است رادیو سکوت.

اگر شما نمی خواهید برای دریافت آنچه شما برای پرداخت می شود, شما باید حداقل پول خود را دریافت کنید. اگر شما هنوز هم به دنبال چاره برای coronavirus لغو, در اینجا برخی از اقداماتی که شما می توانید.

رویداد و یا خدمات را لغو و با توجه به COVID-19? در اینجا چه باید بکنید

به عنوان بسیاری از بد شانسی به عنوان آن است که به چیزی که شما می خواهید آن را حتی بیشتر از یک بد شانسی به پرداخت آن به هر حال.

در اینجا چه کاری انجام دهید اگر برنامه های خود را لغو شده اند, با توجه به کروناویروس و شما شنیده ام چیزی در مورد بازپرداخت را انجام دهید.

رسیدن به فروشنده — شاید بیش از یک بار

آن همیشه بهترین برای رفتن مستقیم به منبع اول است. اگر شما نمی دریافت هر نوع مکاتبات شما ارائه بازپرداخت و یا اعتباری رسیدن به ارائه دهنده خدمات یا فروشنده.

قرنطینه اقدامات باید توقیف برخی از مراکز تماس اما اکثر کسب و کار در حال, حداقل, پاسخ به ایمیل.

چون پناهگاه در محل سفارشات تا به حال چنین تاثیر جدی بر کسب و کار این شرکت ممکن است درخواست شما را نگه دارید بر روی بلیط خود را برای یک raincheck به عنوان مخالف به ارائه یک آشکار بازپرداخت را انجام دهید.

در نظر بگیرید یک استرداد وجه

اگر شما پرداخت با کارت اعتباری یا دبیت, شما ممکن است قادر خواهید بود تا فایل برای استرداد وجه خود را با بانک. یک استرداد وجه اجازه می دهد تا مشتریان برای جبران پول از یک معامله است که در حال حاضر پردازش شده است — هر چند می توان آن را یک فرایند طولانی و مانند دیگر اختلافات مالی ممکن است به نوبه خود به نفع خود.

به پرونده استرداد وجه شما نیاز به تماس با بانک است که مسائل مربوط به کارت اعتباری خود را و رفتن را از طریق اختلاف-روند تشکیل پرونده. شما همچنین ممکن است نیاز به نشان دادن مدرک مستند از خرید. اما chargebacks موفق ترین در مورد جعلی ترجمه و ممکن است اعطا می شود در این شرایط است.

تماس با FTC

کمیسیون تجارت فدرال یا FTC توسط آژانس فدرال به اتهام حمایت از مصرف کنندگان از ناعادلانه فریبنده و جعلی در بازار شیوه های. آن را فراهم می کند یک نمونه شکایت نامه ای که شما می توانید استفاده کنید برای کمک به دریافت پول خود را از فروشنده به طور مستقیم اما آن را نیز درگیر در پرونده های حقوقی که می تواند در نتیجه مصرف کننده بازپرداخت.

اگر چه آن ممکن است ارائه فوری مراجعه, گزارش یک شرکت FTC یک گام شما را به سمت مستند سازی شیوه های ناعادلانه و به طور بالقوه دستیابی به عدالت در دراز مدت. FTC همچنین میزبان یک پایگاه داده از سازمان های محلی که ممکن است قادر به کمک به شما در ساخت یک مورد در برابر یک کسب و کار است.

صبور باشید

فقط به عنوان coronavirus طرح میتوانست خود را از برنامه های این طرح میتوانست به بسیاری از صاحبان کسب و کار’ برنامه بیش از حد. تقریبا هر فردی از دست رفته کار نشان دهنده یک سازمان بزرگتر تلاش برای نگه داشتن درهای خود را باز کنید.

بنابراین یکی از گزینه های خوب است که به سادگی به نظاره نشست و صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد.

جیمی Cattanach کار شده است به ویژه در فودر, یاهو, خود, هافینگتون پست, احمق لباس رنگارنگ دلقک ها و دیگر رسانه ها. اطلاعات بیشتر در www.jamiecattanach.com.

این در اصل منتشر شده در پنی محتکر شخصی امور مالی سایت که سبب میلیون ها نفر از خوانندگان در سراسر کشور به تصمیم گیری هوشمند با پول خود را از طریق عملی و الهام بخش مشاوره و منابع مورد چگونه به صرفه جویی و مدیریت پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>