هندوانه کشاورز راس Chastain, رویاهای جام نسکار شکوه

آنها زندگی می کنند با یک شعار در زمینه: می دانم که خربزه می آید.

اگر خود را نسکار حرفه ای به پایان رسید فردا و راس Chastain هرگز در بر داشت یکی دیگر از سوار شدن او را با کمال میل بازگشت به یک زندگی کاشت هندوانه دانه.

یک اینچ از هم جدا و به خاک. فضای تپه سه تا چهار فوت از هم فاصله بین ردیف.

لعنت به هر توقف هشدار.

سازمان دیده بان برای علف های هرز.

“مهم نیست که چه اتفاقی می افتد, من قصد دارم به کشاورزی یک روز” Chastain گفت. “هیچ تاسف. من مرد کم در قطب توتم اما من خواهید بود که یک کشاورز با پدر و برادر من و بقیه خانواده.”

زمان برای بازگشت به 350 هکتار مزرعه در فلوریدا نمی آیند و نمی خواهد در حالی که اگر Chastain در نهایت کشف یک فنجان رقابتی تیم که معتقد است در او.

فقط به عنوان یکی هم یکشنبه.

Chastain سوار Roush Fenway شماره 6 در Pennzoil 400 به عنوان یک جایگزین برای Ryan Newman که تازه ریکاوری پس از یک سقوط در دامان نهایی از دیتونا 500 دوشنبه گذشته منجر به او در راه رفتن به بیرون از بیمارستان و دو روز بعد.

“قطعا نه راه شما می خواهید برای دریافت در” Chastain گفت. “خدا را شکر Ryan خوب است. او فقط به من گفت به آن درایو و انجام آنچه که من انجام دهد.”

این چه او یکشنبه در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر: Chastain به پایان رسید امیدوار کننده 10 در مرحله 1 اما همه چیز بدتر از آن وجود دارد. روز خود را به پایان رسید در سرب دامان با شش تا زمانی که او سست میان نوبت 1 و 2 و چرخید.

او راه می رفت دور در جایگاه 27.

“بسیاری از اشتباهات من” Chastain گفت. “این بچه ها خوردند من زنده ام در راه اندازی مجدد. من از دست سه تا چهار مکان در هر زمان. ماشین سزاوار بهتر است. بسیاری از یادگیری است. من تا به حال بالای 10 ماشین و برداشت اشتباه خطوط در تمام طول روز و سپس چرخش است. غیر قابل قبول است.”

Journeymen ورزشکاران سخت به ضرب و شتم برای جالب قصه های سراسر ورزش و نسکار متفاوت است. بالا و پایین حرکت بین سه سری از مسابقه می تواند برای برخی از دیوانه کننده بار.

Chastain به نظر می رسد یک کودک پوستر برای کسانی که در تعقیب یک ثبات بیشتر در مسیر وجود دارد.

او در راه خود را در سال 2018 در هنگام گرفتن فرصت از Chip Ganassi مسابقه به اجرای بخشی از زمان خود را برای Xfinity تیم. او حتی در لاس وگاس است که او پس از كسب اجازه به سر و صدا یک هندوانه در مسیر.

مقامات موافقت کردند, درخواست تنها که او رفت و برگشت همه از پوست به زمین زیر کشت چمن.

و هیچ یک گونه گیاهی نشده جوانه زده وجود دارد.

اما با Ganassi به پایان رسید قبل از 2019 فصل زمانی که یک لنگر حامی خود کناره پشتیبانی پس از دستگیری صاحبان آن برای شفاعت گناه به در حال اجرا فدرال طرح Ponzi.

شما می توانید سعی کنید به این مسائل تا حدود 27 سال از هندوانه کشاورز اما چه کسی آن را باور کند ؟

Chastain به پایان رسید دوم در سری کامیون در سال گذشته و در حال حاضر درایوهای شماره 10 تمام وقت در Xfinity برای Kaulig مسابقه بیشتر وقت خود را در جام داشتن نوسان بین طبقه متوسط تیم است.

وجود دارد می تواند برخی از خبر خوب در آینده است. یک فعال خارج از فصل در سری بالا است که انتظار می رود به ایجاد دهانه های مختلف برای 2021. اما او باید منسجم تر از یکشنبه. در حالی که کسانی که در حال اجرا نیومن تیم گفت: Chastain شد اولین تماس زیر دیتونا, سقوط, هیچ چیز دائمی وعده داده شده برای آینده ای نزدیک است.

کشاورزی و مسابقه

فکر می کنم کنتراست بین کشاورزی و مسابقه فراتر از واقعیت یک ماشین در حال رفتن 180 مایل در ساعت به پایین سر راست به مدت سه ساعت و یک تراکتور بیش از 3 مایل در ساعت تا 16 ساعت برخی از روز.

وجود ندارد بسیار صبر از کسانی که رانندگی آن نهایی دور نسبت به پرچم شطرنجی.

کشاورزان برخی از بیشتر بیمار مردمی بر روی زمین است.

پس از آن وجود دارد آب و هوا.

آن می تواند تاخیر و یا لغو یک مسابقه.

آن می تواند به از بین بردن کل یک محصول است.

“شده است وجود دارد بسیاری از هرج و مرج در مسابقه حرفه ای تا کنون بسیاری از ناخواسته چیزهایی که” Chastain گفت. “شما فکر می کنید همه چیز راست و سپس شما در حال چرخش به راست یا چپ. آن را سخت نیست که در یک به طور کامل تامین می شود جام ، من فقط باید به انجام بهترین من.”

مهم نیست که چقدر بلند مسابقه طول می کشد آینده خود را در جاهای دیگر — نگه داشتن خاک مرطوب اما نه اب اشباع با استفاده از یک کود با کمتر نیتروژن چک کردن رنگ خربزه برش ساقه نزدیک به میوه.

و همیشه دانستن که در آن شما خربزه می آید.

تماس نویس اد Graney در [email protected] یا 702-383-4618. او شنیده می شود “مطبوعات جعبه” ESPN Radio 100.9 FM و 1100 هستم از 7 صبح تا 10 صبح دوشنبه تا جمعه. Follow @edgraney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de