قبوض آب را افزایش می دهد در جنوب نوادا اگر $3B طرح مصوب

3 میلیارد دلار بسته از پروژه های آب توصیه می شود برای تصویب به جنوب نوادا آب اقتدار این ماه می تواند در بالا بردن میانگین مسکونی اسکناس 10 دلار در حالی که ارائه یک افزایش به اوج پارک های صنعتی در شمال لاس وگاس.

بسته شده بود یکپارچه برنامه ریزی منابع کمیته مشورتی و اختیارات هیئت مدیره در نظر گرفته خواهد شد این موضوع در جلسه خود در 19 مارس ،

“این است که در جنوب نوادا سازمان آب اطمینان حاصل کرد که جامعه ما نه تنها منابع آب در دسترس رفتن به جلو, اما همچنین زیرساخت برای پاسخگویی به آن آب خواسته های بیش از نیم قرن” اقتدار سخنگوی Bronson ماک گفت.

این پروژه ها خواهد بود بودجه با ترکیبی از وام و افزایش نرخ از جمله هزینه های اتصال برای توسعه دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان زیرساخت و آب-استفاده از اتهامات عنوان شده برای تمام دره آب مصرف کنندگان بیش از یک دوره شش ساله.

با توجه به توصیه های گزارش ارائه شده به اتهام نگه نمی دارد همگام با تورم است. پس از این مرحله در دوره, هزینه خواهد بود وابسته به تورم است. یک خانه معمولی ماهانه لایحه می تواند با افزایش نزدیک به 10 دلار با توجه به پیش نویس گزارش.

دو تا از پروژه ها در این لیست می تواند تنفس زندگی را به Apex پارک صنعتی.

در صورت تصویب این منطقه می تواند به یک سیستم آب متشکل از 18 کیلومتر خط لوله و مخزن و ایستگاه پمپاژ به آب به پارک. پیش بینی سرمایه گذاری در Apex خواهد آمد به حدود 250 میلیون دلار. یک پیشنهاد فاضلاب سیستم خدمت می کنند Apex با 40 کیلومتر از خط لوله را که به منطقه فاضلاب به تصفيه آن می تواند بازگشت به دریاچه مید.

“این راه حل ما دنبال شده است برای چندین دهه” نورث لاس وگاس شهردار جان لی گفت: در مورد این پروژه در ماه ژانویه در دولت سالانه خود را از شهرستان آدرس خود را.

اوج موفقیت بستگی زیرساخت و در صورت تصویب کمیته توصیه می شود یک سرمایه گذاری قابل توجهی در پارک صنعتی.

جینا گاوان مدیر ارشد نوآوری افسر شمال لاس وگاس گفت: پروژه آب خواهد بود به اندازه کافی قوی اجازه می دهد تا کامل buildout در Apex. “این واقعا یک تعویض بازی برای valley,” او گفت:.

پروژه های دیگر شامل عمده انتقال آب خط در بخش جنوبی دره که در برآورد هزینه حدود 1.6 میلیارد. این امر باید از این ظرفیت به حرکت بیش از 400 میلیون گالن در هر روز است.

این کمیته همچنین توصیه می شود ایجاد یک سیستم را بولدر شهر را فاضلاب به هندرسون, درمان گیاهی. در حال حاضر اکثریت بولدر شهر را فاضلاب فرستاده شده به حوضچه های تبخیر با توجه به مک.

تماس با بلیک آپگار در [email protected] یا 702-387-5298. Follow @blakeapgar در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im