تماشای پارک جنوبی در پایان جهان

نوشتن در مورد پارک جنوبی, احمقانه, کارتون, در وسط برجسته قابل پیش بینی و در عین حال به طور کامل پیش بینی نشده همه گیر جهانی است غیر طبیعی و با کیفیت مانند ملاقات با یک مسافر زمان و متوجه می شوند که او به شما است. اگر من می تواند در زمان به عقب سفر در حال حاضر و دیدار با خودم حدود, می گویند سال 2005 فقط چند سال از دانشگاه و تلاش برای کشف کردن چگونه برای تبدیل شدن به یک نویسنده و بگویید که جوانتر از من است که در 15 سال نزدیک 40 سال, من می خواهم در خانه قفل شده است در طول یک طاعون سال نوشتن یک بررسی سیاسی valences از جنوب پارک که هنوز در هوا می شود به, من می خواهم که احتمالا رفته به مدرسه کسب و کار زودتر از من. آه خوب.

اما ما در حال همه گیر در خانه و تماشای زیاد تلویزیون, بنابراین شاید این هم مانند جهانی شیوع بیماری های ویروسی در سن نزدیک به آنی سفر هوایی اجتناب ناپذیر است. “من باید متوجه” مورموری یک دور Nick Stahl در ترمیناتور 3, که “سرنوشت ما هرگز برای متوقف کردن روز قیامت آن را صرفا به آن زنده بمانند.”

South Park خود را احساس می کند مانند یک انتقال از چه چیزی باید جایگزین گذشته یکی که جان مسافر زمان از ما زمان رفت و برگشت به ترمیناتور-سبک به منظور سعی کنید برای جلوگیری از در حال حاضر ما از اتفاق می افتد, اما, که, در, شکست مطلق او تنها موفق به سیمان را به محل. مصنوعات دیگر از آن fin de millénaire عصر—بد لباس, گذشته, پیروزی, guffaws از تلویزیون, خنده, آهنگ, محبوب موسیقی—را حل و فصل به آشنا الگوهای فرهنگی فانی: اولین kitsch سپس نوستالژی و در آخرین مد روز تجدید حیات است که معمولا کمتر جالب تر از آنها به نظر می رسد. اما South Park هر چند کمتر تحت تاثیر hyperbalkanization از رسانه ها از هر سرگرمی دیگر باقی می ماند تاثیرگذار است. آن را به مراتب کمتر مرکزی به فرهنگ توده از آن در اوایل 2000s زمانی که شما هنوز هم می تواند کرک کردن یک اتاق کنفرانس با بهنگام “احترام من authorit-آه!” شوخی اما آن را حفظ نوع ارز. (من تقریبا نوشت: ارتباط اما فکر کردم بهتر از آن است.)

مردم هنوز هم فکر می کنم این نشان می دهد در مورد یک باند مبتذل چهارم ابتدایی پسران خانواده خود و گسترش غیر عادی everytown جنوبی پارک کلرادو مهم است. من در کوچک semirural شهر خودم البته در آپالاچی پنسیلوانیا و نه کوه غرب است. من تشخیص درخواست تجدید نظر جهانی. من دوستان با بچه ها مثل استن مارش نشان می دهد به طور کلی نوع معمولا شخصیت اخلاقی و بچه ها مثل Kenny McCormick این خود به اندازه کافی بچه های فقیر که اشوبگرانه unsettled زندگی همه ما است حتی اگر ما می دانستم که بهتر است. من می دانستم که بچه ها مثل Kyle Broflovski, the lone بچه یهودی در دریای درک نکردهاند امتها به خاطر من بود که بچه. ما حتی دوستان با بچه ها مثل Eric Cartman, یک زشت و ناپسند خود pitying کمی anti-Semite به دلایل ما نمی تواند کاملا بیان و یا توضیح دهد. و فراتر از این را نشان می دهد bestiary از خیابان اصلی امریکا آن بیچاره پدر و مادر و بی منطق رهبران عجیب و غریب خود را کسب و کارهای کوچک و خرده سیاست های محلی خود را اخلاقی تظاهر و amoral ظواهر فراموش حلقه درست است اما اغراق شده است. چرا که آن را شبیه آنها و جان خود را از مردم بر این باورند که پارک جنوبی مهم است. و در راه آن می کند.


چرا من نوشتن این ؟ در حال حاضر ؟ با هر چیز دیگری که در رفتن ؟ حقیقت این است که یک ویرایشگر نوشت: یک ماه پیش به من و از من پرسید اگر من تا به حال هر گونه افکار در مورد خرید که پارک جنوبی به نظر می رسد به دست آورده اند در, معاصر, فرهنگ محافظه کار به خصوص در پست–حزب چای در حال حاضر Trumpified عصر است که در آن “داشتن libs”—به عمد پس از رفتن های مختلف multiculti pieties از تنوع شمول و دیگر ظاهرا softhearted لیبرال بیماری—تبدیل به یک پایان در خود دارد. فقط چند هفته پیش! که در بازگشت هنگامی که ما هنوز هم می تواند ابلهانه تصور کنید که چه ما هنوز هم بیشتر تماس به سادگی “کوروناویروس” خواهد بود یکی دیگر از خانم نزدیک یک گریم هشدار اجتناب ناپذیر همه گیر است که باقی خواهد ماند, همیشه, در آینده نزدیک احتمال هرگز کاملا سقوط یک رویداد.

محافظه کار نشریه ملی نقد و بررسی به تازگی منتشر شده یک قطعه در ستایش از جنوب پارک توسط یک نویسنده به نام کاترین Timpf. Timpf به نوبه خود شد در پاسخ به توییتر موضوع توسط نویسنده دانا شوارتز بود که پرسیدم با نگاهی به گذشته به نظر می رسد غیر ممکن است به گزافه گویی های فرهنگی آسیب های انجام شده توسط پارک جنوبی نشان می دهد که به تصویر کشیده earnestness به عنوان تنها گناه و آموخت که مسخره نهایی تلقيح در برابر همه انتقاد.” شوارتز در ادامه می گویند که نشان می دهد آموخت “که آن را همیشه سردتر می شود ارتجاعی و contrarian و هر کسی که انتقاد از هر چیزی است ‘جرم’ و که *واقعی* مشکل است.” او اظهار تاسف کرد که “نسل از پسران [تا به حال] درونی آن را به شخصیت خود را.”

این بدیهی است که—هر چند شاید به عمد—مبالغه. آن است که نه در همه “غیر ممکن است به غلو” پارک جنوبی‘s آسیب به فرهنگ آمریکایی; کاملا مخالف: آن است که بسیار آسان برای انجام این کار است. تحصیل کرده آمریکایی ها هیچ چیز بهتر از به شناسایی یک قطعه واحد از اب اورد فرهنگی که در آن به پین کاهش و سقوط تمدن ما مثل یک مرد در یک کارشناسی بررسی دوره است که خود متقاعد شده است که لوله ها منجر به تنهایی پایین آورده امپراتوری روم. ما معمولا—نه همیشه—اشتباه است.

این نوع نظریه پردازی نیز نشان دهنده لیبرال چپ را گاه به گاه ضربه به اتخاذ آنچه که خود را عمیقا ارتجاعی چارچوبی برای تفسیر پدیده فرهنگی. آن است که کمی بوی کپک از اصطلاح “روشنفکر وب تاریک” در بسیار مسخره فرمول نیویورک تایمز مقاله نویس باری Weiss—گروهی که قبل از ذوب تا حد زیادی پایین میان زن و اختلافات و استبداد-از-کوچک-تفاوت schismatism از هر خودخوانده و نیمه پخته جنبش انقلابی, دوست, اعلام که “سیاست پایین دست از فرهنگ است.” ایده این است که انواع جنگ فرهنگی (که بیشتر آن شامل … توییتهایی و memes, mirabile visu) در حال ریشه تغییرات اجتماعی فرهنگی تبدیل خواهد شد که در درایو قدرت سیاسی. این گروه هم تا به حال زیبایی سنایی غزنوی برای South Park سبک آن پاکت-هل دادن استفاده از ضد یهود, تجاوز به عنف, بیماری و خشونت به عنوان طنز همیشه گفتن ما فقط شوخی.

اما سیاست است نه پایین دست از فرهنگ است. کاملا مخالف است. هنر—و من حاضر به اعتراف است که حتی پارک جنوبی یک نوع هنر—ممکن است یک آینه و یک دوربین مکالمه. اما شاعران نیست افسوس “را نادیده می گیرند قانونگذاران جهان” به عنوان شلی تا به حال هیچ مهم نیست که چقدر ما هنوز هم آرزو می کنم که آن را ممکن است درست باشد.

به عنوان یک آینه پارک جنوبی به دنبال حق های مختلف و اغلب زودگذر با وسواس از لحظه exemplars از آنچه در آن تصور به عنوان لیبرال بیش از حد از تنوع نژادی (نمایش اصلی در محدوده زمانی معین, سیاه, شخصیت یک پسر جوان به نام خیلی بر روی بینی “نشانه”) به جنسیتی را شامل حمام و سرویس بهداشتی به آنچه در آن ارائه به عنوان هذلولوی همواره شعارهای جنبش زیست محیطی. در 2015, National Review منتشر شده از یک قطعه به نام “پارک جنوبی نشان می دهد که چگونه به شکست اجتماعی-عدالت رزمندگان” که تاسف افراط “PC فرهنگ” در حالی که شکایت در مورد چنین محافظه کار bugaboos به عنوان غذاهای کامل و Lena Dunham. دیگر کمتر سختگیرانه ایدئولوژیک نویسندگان هم در عمل. Bret Easton Ellis سابق enfant terrible رمان نویس که بالغ شده است به این نوع از دو سوراخ کردن کشور-باشگاه loudmouth که پارک جنوبی—به هیچ وجه منحصرا یک لیبرال-هجوم نشان می دهد—نیز لذت در تمسخر اظهار در 2015 نیویورک تایمز ستون که “دموکراسی فرهنگ و مخوف فرقه فراگیر” حال خراب انتقادی فرهنگ مصرف به عنوان مثال یک South Park قسمت ساخته شده است که سرگرم کننده از مردم خود خدمت, freebie-به دنبال استفاده از آن غالب نقد و بررسی سایت Yelp از. او بعد از بازیافت این ستون در سال 2019 کتاب سفید است که به دنبال خود-تشخیص “مبهم و در عین حال تقریبا طاقت فرسا و غیر منطقی دلخوری” نویسنده احساس در مورد ساخته شده است که احساس بد از آن برای سفید غنی ،

حسن نیت ارائه میدهد از کمدی مرکزی

جالب اینجاست که Timpf را ملی نقد و بررسی مقاله ظاهرا محافظه کار در واکنش به شوارتز ظاهرا گریان لیبرالیسم تصویب دقیقا doe-eyed softhearted cod-درمانی از زبان خود مراقبت چپ. عنوان آن? “پارک جنوبی به عنوان شفا ساز.” “من تلاش کرده اند با اضافه کردن اضطراب و افسردگی از دوران کودکی” Timpf اعتراف, تا رهایی بخش را-بدون-زندانی پان جهت offensiveness از نمایش “به من اجازه به خنده در خودم زمانی که آن را به چیزی است که هر کس در اطراف من تا به حال تنها تا کنون درمان به شدت جدی است.” افرادی که “متهم پارک جنوبی از اذیت نمودن فرهنگ ما” تنها “فکر می کنم که آنها در حال مهربان است.” در واقع آنها خودخواه و خود محور; دور از ایستاده تا برای اهداف نشان می دهد تمسخر و مسخره آنها در حال تلاش برای انکار مردم دسترسی به درمان روانی است که تنها گسترده مبتذل طنز ارائه می کنند.


محافظه کاران در تلاش بوده اند که به ادعای جنوبی پارک را به عنوان خود را پس از جورج دبلیو بوش بود. در اوایل سال 2001 وبلاگ نویس محافظه کار (و سابق جمهوری جدید editor) اندرو سالیوان بود صحبت کردن در مورد “پارک جنوبی جمهوری خواهان” عنوان جدید سیاسی تراز ترکیب مبهم آزادیخواه اقتصادی ایده ها با همان اندازه بی بند و مداخله نگرش جنسی با همجنس گرایی و سقط جنین و غیره. در سال 2005 Brian C. Anderson, که دارای یک پست در منهتن موسسه—یکی از بسیاری از محافظه کار “فکر می کنم تانک” است که به عنوان نگه داشتن قلم در غیر این صورت بیکار محافظه کار gadflies—منتشر جنوبی پارک محافظه کار: شورش علیه لیبرال گرایش رسانه. این کتاب مقدمه زیرنویس “عصر جدید” آغاز می شود به شرح زیر است: “CBS لغو در اواخر سال 2003 از آن برنامه ریزی شده و چهار ساعته شبکه تلویزیونی این Reagans نقطه عطفی در امریکا جنگ فرهنگ.” بحث در مورد اما احتمالا عمدی—مبالغه! این بود که در سرخ triumphalism بوش هنوز-جدید دوره دوم فقط پنج ماه قبل از انسان فاجعه توفان کاترینا “heckuva کار یکجور دوربین عکاسی” مرگبار گسترش شورشیان عراق و سپس دو سال بعد از انفجار بازار مسکن و متعاقب آن فروپاشی اقتصادی که فرستاده بوش به بازنشستگی به عنوان اولين رئيس جمهور محبوب در تاریخ آمریکای مدرن.

این کتاب به خودی خود یک شتابزده پرتاب-همراه تور d’horizon از رسانه های محافظه کار در اوایل 2000s: خرحمالی گزارش بحث های رادیویی فاکس نیوز “وبلاگستان.” آن اختصاص داده است تنها یک فصل به “South Park ضد لیبرال ها” و تنها نیمی از آن—حدود ده صفحه در این سختی 150 صفحه کتاب—به پارک جنوبی خود را قبل از pivoting به بحث در مورد ضد P. C. سبک گذشته خود را-نخست کمدی-صحنه وسایل نیک Di Paolo, Colin کوین و دنیس میلر. این چند صفحه به نوبه خود خالی کردن توسط سیناپس هایی از قسمت ها و گزیده ای از “سیاسی نادرست” و در غیر این صورت جرم تحریک dialogue که اندرسون تصویب. آنجا که او در واقع یک واقعی جمهوری خواه ایدئولوژی نشان می دهد و سازندگان آن Trey Parker و Matt Stone, آن را در یک پیر احتمالا جعلی نقل قول از سنگ: “من نفرت محافظه کاران اما من واقعا لعنتی نفرت لیبرال.”

Threadbare به عنوان اندرسون کتاب است که آن را حاوی درون آن یک علامت از یک گرایش در محافظه کاری که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت سوار شدن به دفتر: که ارواح حیوانی از محبوب آمریکایی محافظه کاری غیر روحانی نیست که شرکت ها در آزادی از نوعی که منهتن موسسه خود را به مدت طولانی دفاع و پشتیبانی اما در یک ethnonationalism که به طور فزاینده ای ابراز خود را در اشکال مختلف از ظریف oafishness. این ابتذال مستقر شده اند نه به عنوان یک فانتزی از آزادی از جنسی و تنگی اجتماعی به عنوان آن را به حال شده است در منفور 1960 اما به عنوان یک چماق در برابر یک فرهنگی و سیاسی leftism که به دنبال حک کردن فضاهای امن (یک اصطلاح است که البته تبدیل به یک هدف بزرگ از محافظه کار مسخره) برای اقلیت های مختلف و در طول تاریخ مردم محروم.

این یک کنجکاو تاریخی اتفاقی که در ستایش های مورد علاقه خود را توهین آمیز کمدین اندرسون نیز ستایش در عبور گاوین McInnes و سپس بهترین و شناخته شده به عنوان حزب-پسر بنیانگذاران معاون بعدا برای تبدیل شدن به یک نماد به اصطلاح alt سمت راست قبل از تاریک که جنبش بیش از حد سقوط در اتهام پس از یکی از هموطنان و مسافران به قتل یک زن در خون سرد پس از یک نئو نازی ها تظاهرات در Charlottesville, Virginia.

در حال حاضر این بود که با قلب واقعی مدرن آمریکایی محافظه کاری از نیکسون و ناله در مورد یهودیان سیاهان و fags بر راز خود را در کاخ سفید ضبط شده به جورج دبلیو بوش و دیک اول-aircraft-carrier landing برای تلفظ “ماموریت انجام شد” به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی بسیاری از شخصی peccadilloes.

اگر همه این است که واقعا خنده دار است حداقل سرگرم کننده است. نیکسون piss on the Bohemian Grove بالای پوسته شمال کالیفرنیا عقب نشینی برای politicos و کاپیتان صنعت را به بازی لباس تا و افراط در مسخره راز مراسم آشکار است. “The Bohemian Grove که من حضور از زمان به زمان. آن است faggy goddamned چیز شما همیشه می تواند تصور کنید که با سن فرانسیسکو جمعیت. من نمی تواند لرزش دست در دست کسی از سان فرانسیسکو.” او خورد تا وکیل و factotum جان Ehrlichman و سپس به نوبه خود گمانه زنی در زنان مد. Ehrlichman اشاره “شلوار گرم.” “عیسی مسیح” است که نیکسون deadpan پاسخ. قرار نیکسون خطوط در اختلال غددی صدای Eric Cartman و Ehrlichman را در صدای Cartman را همیشه آزار sidekick های گیاهی و شما باید کاملا باور قطعه از دست رفته و قسمت جنوبی پارک.

به عبارت دیگر کنترا شوارتز شکایت که “یک نسل از پسران” حال “درونی” پارک جنوبی‘s ارتجاعی, مسخره-به-فضیلت اخلاق جنوبی پارک برونگرا یک extant اما کمی-اذعان تمایل با فرهنگ آمریکایی و به خصوص در آمریکا محافظه کار فرهنگ سیاسی. آن پیر “شدم معدن” اخلاق که نمایش با تحقیر سوء ظن هر فرد یا گروهی که می آید و می پرسد برای یک سهم از حقوق و امتیازات و مواد مزیت است که کسانی که در حال حاضر آنها را به سادگی می دانم که آنها سزاوار خود را بر اساس مهارت و شایستگی ذاتی. تمام این مانورهای رندانه تازه واردان به خوبی از آنها به وضوح در حال اجرا برخی از نوع از کلاهبرداری.

برای مثال در هجدهم-فصل قسمت “Cissy” که تلاش می کند به satirize پس از آن موضوع به اصطلاح transgender حمام Cartman شفاف feigns که او ترانس به منظور دسترسی به حمام دختر برای راحتی خود را. دختران شورش; مدرسه به دنبال جلوگیری از یک رسوایی می سازد او را به یک لوکس حمام خصوصی; وندی یک دختر بچه پس از آن feigns بودن ترانس خودش به حمام خصوصی. در پایان هر کس است گفت: برای استفاده از هر حمام آنها با راحت ترین و خصوصی اتاق است که با توجه به افرادی که ناراحت کننده بالقوه به اشتراک گذاشتن یک حمام واقعی ترانس فرد است.

در تمام این وجود ندارد در واقع ترانس شخصیت (تا جایی که می تواند وجود داشته باشد “واقعی” شخصیت های کارتون crudely کشیده شده) و نه حتی کوچکترین علامت وجود دارد که ممکن است برخی از مشروع ادعا در مورد یک بی انصافی است که مشروع تقاضای اقامت و یا بازسازی است. هر کس فقط scamming تلاش برای گرفتن بیش از یک در هر یک از دیگر. (South Park‘s طنز تصویر از یک ترانس فرد در آمد یک مقدار در اوایل فصل وقتی, گی, معلم, آقای پادگان تا به حال شرایطی عمل جراحی و پس از اعتقاد به این که او باردار است و به دنبال آن چند فصل بعد, توسط, عجیب قریب د-انتقال است که درگیر در حال رشد آلت تناسلی مرد در پشت یک موش است. آن است نه سالخورده نیز به حداقل می گویند.)

نیست که می گویند که هیچ چیز خنده دار در مورد این قسمت. نشان می دهد به طور کلی و کاملا به صراحت به تصویر می کشد Cartman به عنوان یک تبه کار—بیهوده و احمقانه و معنی—و آن را اغلب یا احمقانه یا رضایت به دیدن او درو کردن آنچه که او بکارد. اگر نمایش را تا حد زیادی مخاطبان مرد misidentifies او را به عنوان یک شخصیت ارزش تقلید پس از آن که واقعا گسل نشان می دهد سازندگان و نویسندگان فقط به عنوان Martin Scorcese نمی توان سرزنش برای این واقعیت است که بسیاری از گنگ, آلت, کیرخوری فکر می کنم Joe Pesci را روانی مرگبار تامی در رفقای خوب است نوعی از قهرمان.

نیز نشان می دهد تصویر از یک سویه از officious بوروکراسی است که با استفاده از تئاتر شکل خوبی به این معنی اشتیاق به ماسک اشکال مختلف خود خدمت کینه توزی گاهی اوقات حملات صفحه اصلی. در این قسمت flummoxed اصلی به سختی می داند که چه “ترانس” معنی و آقای پادگان wearily به توصیه او را به فقط به Cartman آنچه او می خواهد—بدبینانه gambit برای جلوگیری از یک رسوایی است. سپس آنها فکر صندوق گفت: تسهیلات به صورت یکی از مزاحم پسر و نه حتی سعی کنید به در نظر گرفتن پیامدهای یا کار کردن یک نمایشگاه و یا فقط راه حل است. همه مدیران مثل این ؟ هیچ. اما من صرف زندگی حرفه ای من در خارج از نوشتن در هنر مدیریت و بالاتر, اد, و اگر شما تصور کنید که هیچ بدبینی در میان آمریکایی های معلول انطباق مدیران یا مدرسه تنوع افسران و H. R. بخش شما ممکن است زندگی در یک کارتون از خودتان.


وجود دارد هیچ اجتناب از احساس آزار دهنده که نشان می دهد حساسیت نشان دهنده دقیقا نوع با دوام موردی که ارائه شده است ما تا فلج در صورت از چه چیزی استفاده می شود onrushing فجایع آب و هوا, سلامت و نابرابری که در حال حاضر بسیار قطعی وارد. مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را—قطعا به عنوان نزدیک به یک رشد تا Eric Cartman (از ناخالص اشتهای خود را whiny خود خدمت زشتی) که ما همیشه در حال رفتن به دریافت این نشان می دهد سیاسی و فرهنگی وسواس به نظر می رسد مخابره در از 1980s و ’90s با وجود آن غالبا “پاره پاره از عناوین” طرح دستگاه. آن را ترش تعفن از مناقشات سیاسی بر “صحت سیاسی.”

صحت سیاسی است که به خودی خود جذاب ترم. آن الاستیک وسیع استفاده رشد کرده است برای در بر گرفتن فقط در مورد هر چیزی محافظه کار فرهنگ سیاسی ترجیح می دهند به بحث در مورد. مانند پارک جنوبی‘s خود ضروری و محوطه آن قضات به جرم آوردن همه چیز—grand بی عدالتی و یا فقط احساسات صدمه دیده است—به بدتر از هر بی عدالتی عدالتی و یا ساده و خشونت در رفتار. آن است که یک نوع منحصر به فرد و جهانی فرمان: موسی رفته تا کوه به بازگشت تنها با یک قرص است که اعلام می کند: “جلوگیری از شکایت!”

این است که در آن نشان می دهد در نهایت هم راستا با محافظه کار سیاسی پروژه در پایان, آن, اصلی, با کیفیت نیست offensiveness, وقاحت, ابتذال, شوخی, طنز iconoclasm, crudeness یا موضوعیت. بلکه آن است که یک mawkish شکست در پوشش کودکانه بزهکاری. اگر تعریف مشخصه چپ سیاست حتی مرغزار, ترسو, تکنوکرات لیبرالیسم مدرن و دموکراتیک است که تمایل به پاسخ, پیر, متحرک سازی سوال “چه باید کرد ؟” سپس آن محافظه کار مخالف است تمایل به اجرای دقیق که محبوب فلج ارائه شود که همه عمل بیهوده همه بهبود غرور همه همبستگی تقلب تمام امید فانتزی. محافظه کاران مانند پارک جنوبی به دلیل آن را نگه می دارد و گفت که همه چیز خوب است و که حتی زمانی که همه چیز در حال بدتر شدن آنها به عنوان خوب به عنوان شما باید برای به دست آوردن. وقتی که همه چیز هیچ چیز و بالاتر از همه شکایت نیست.

چگونه به طور کامل به این نگرش جذب شده به, شده است و یا جذب شده توسط محافظه کار آمریکا ، در پاسخ به زمان اپیدمی ما در اثر دیده می شود این طرح از میانگین هر قسمت از پارک در جنوب بازی کردن. ما vainglorious Cartman جمهور glibly اعلام کرد که هیچ مشکلی وجود دارد; هنگامی که بحران می شود مسلم او گریه می کند که او هرگز گفت و ناله که او داده نشده اعتبار برای حق بودن همراه است. او موفق به جمع اوری تقریبا hilariously بی پاسخ دقیقا نوعی بی اعتبار کردن به این ایده است که افراد و موسسات می توانند در تعامل با تلاش جمعی در همه, اجازه دهید به تنهایی در مواجهه با بحران است. در حال حاضر نه سه هفته به آن پاسخ, او در حال حاضر رشد کرده و از آن خسته و علنا این باورند که شاید بهترین پاسخ این است که هیچ پاسخ. رفتن به خارج شده است. بازگشت به کار. از آن بدتر به نگرانی نسبت به مرگ است.


در میان بسیاری از پوچ سمت قطعه به حال همه گیر که من انتظار جنوبی پارک اگر زنده می ماند, به سعی کنید به satirize یکی قطعا شبح دیوانه دانشجویان مهمانی و دختران در سراسر میامی برای شکستن بهار به عنوان دولت نگاه در ناتوان تعجب بیش از حد شلوغ rousting بی خانمان و یا در ادامه به بازداشت افراد جوان از رنگ برای rinky-دینک جرائم حتی تلاش برای متفرق کردن virological bacchanals. نشان می دهد به مدت طولانی پس از خسته هر ظرفیت تولید مواد اصلی و قسمت های نوشتن خود را. این بیماری خواهد بود پوچ و ناخالص (پارک جنوبی همواره علاقه مند به بازی مایع تخلیه برای طنز). دولت خواهد بود احمق و تنبل و سپس به طور فزاینده ای هیستریک. همه را در کیسه های زباله و یا فضای مناسب و تمام کسب و کار را از کسب و کار. در پایان هر کس را بوسه خواهد کرد و کل جهان را آلوده وجود دارد خواهد بود یک آهنگ خنده دار. در قسمت بعدی از شخصیت های اصلی هنوز هم خواهد بود در کلاس چهارم. مرده اگر آنها را تکرار نقش را به زندگی می آیند. زندگی را در رفتن. آن را نمی خواهد بهتر شود. آن را احتمالا بدتر. اما تنها در بازه و احتمالا برای شخص دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>