واشنگتن دادستان کل فایل دوم طرح دعوی در دادگاه در مقابل Facebook بیش از تبلیغات سیاسی

واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن یک بار دیگر پس از رفتن Facebook برای نقض دولت مالی مبارزات انتخاباتی قانون است.

فرگوسن در زمینه شبیه کت و شلوار در برابر شبکه های اجتماعی در ژوئن 2018 و آن را حل و فصل شد که در ماه دسامبر زمانی که Facebook پرداخت $200,000 مجازات و $38,000 به دولت بازپرداخت هزینه های قانونی و هزینه های.

با توجه به فرگوسن را حتی اگر Facebook تصمیم خود را در پایان سال 2018 به توقف پذیرش آگهی مربوط به دولت محلی و یا مقامات منتخب نامزدهای انتخابات یا رای گیری ابتکارات این مورد نشده است.

فرگوسن استناد گزارش وبلاگ غریبه و سیاتل تایمز که Facebook را ادامه داد تا به فروش تبلیغات به کمیته های سیاسی در دولت است.

دفتر خود نوشت: “از نوامبر 2018, Facebook فروخته صدها نفر از تبلیغات به حداقل 171 واشنگتن کمیته های سیاسی. به 171 کمیته پرداخت Facebook حداقل $525,000 برای این تبلیغات. Facebook زد این تبلیغات بدون حفظ از نظر قانونی مورد نیاز, اطلاعات, به عنوان ما شفافیت قوانین نیاز است.”

Facebook به نام اختلاف مداوم ماده قانونی گفت که آن را کار کرده است از نزدیک با مقامات محلی و ادامه خواهد داد به انجام این کار.

این شبکه اجتماعی اضافه شده است که آن سیاست ممنوعیت تبلیغات است که هدف واشنگتن و مرجع محلی مقامات منتخب نامزدهای انتخابات یا رای گیری طرح است که هنوز هم در جای خود و در آن زمان گام برای تقویت اجرای این سیاست.

دولت واشنگتن افشای عمومی کمیسیون به تصویب قوانین خاص برای دیجیتال سیاسی تبلیغ در ماه نوامبر گذشته نیاز به Facebook و دیگر سیستم عامل برای حفظ اطلاعات در تبلیغات سیاسی به طوری که آن را در دسترس برای بازرسی.

این اطلاعات شامل: نام نامزد و یا اندازه گیری بودن پشتیبانی و یا مخالف; تاریخ تبلیغات زد; نام و نشانی از اسپانسر پشت تبلیغات; کل هزینه تبلیغات; که پرداخت می شود و این روش پرداخت استفاده می شود.

فرگوسن گفت که در حالی که در Facebook باعث می شود اطلاعات در مورد تبلیغات سیاسی در واشنگتن و جاهای دیگر در دسترس عموم از طریق آگهی خود را کتابخانه اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط شبکه های اجتماعی نیست و دیدار با تمام الزامات مورد نیاز گذاشته شده توسط دولت است.

کت و شلوار در برابر Facebook به دنبال تحمیل مدنی مجازات یک دستور نیاز به شبکه های اجتماعی خود را مطابق با PDC الزامات و بازپرداخت دولت هزینه های قانونی و هزینه های.

فرگوسن این نتیجه رسیدند: “این که آیا شما یک فن آوری های غول پیکر یا یک روزنامه کوچک, کسانی که فروش تبلیغات سیاسی باید به دنبال ما مالی مبارزات انتخاباتی قانون است. واشنگتن حق دارند بدانند که در پشت این تبلیغات به دنبال نفوذ خود رای می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>