وارن می گوید او آماده است در مغلوب ساختن پیشی جستن در لاس وگاس تجمع

ماساچوست ایالت الیزابت وارن گفت: رای دهندگان در روز جمعه است که او آماده بود برای یک انتخابات عمومی نبرد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او و دیگر نامزدها در مبارزات انتخاباتی در سراسر این ایالت در روز آخر قبل از آرا شمارش شده در نوادا قفقاز.

وارن نگه داشته تا او حمله سابق شهردار نیویورک Mike Bloomberg, چه کسی او را تمسخر در طول چهار بحث برای امضای توافقنامه nondisclosure در اتهام آزار و اذیت موارد است. در یک رالی در شهرستان کلارک مرکز دولت او گفت: خود را درمان تهاجمی بلومبرگ نشان داد که او آماده بود برای یک هدف بزرگتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“الیزابت وارن می توانید ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:, گفتن, جمعیت اگر کسی تا به حال شک و تردید “ما تصویری از چهارشنبه.”

“من آماده هستم که برای مرد” وارن گفت: با اشاره به رئیس جمهور.

نامزد سابق-تبدیل-وارن-حامی جولیان کاسترو همچنین گفت: وارن-بلومبرگ faceoff ثابت می کند وارن است که moxie برای یک انتخابات عمومی ،

“شما دیدم که چگونه او به کار گرفته آقای بلومبرگ ،” کاسترو گفت. “الیزابت وارن در حال حاضر ساخته شده او گریه ‘،’ “

در جای دیگر در نوادا در روز جمعه:

— ایالت ورمونت برنی ساندرز که معمولا تقبیح میلیاردرهای به طور کلی در زمان هدف خاص در یک تجمع جمعه در چشمه حفظ کند. “بلومبرگ حق در جهان به اجرا برای رئيس جمهور. او حق ندارد به خرید ریاست جمهوری است.” ساندرز — پیشرو در انتخابات به روز شنبه قفقاز — گفت: مبارزات انتخاباتی خود شده است و نگرانی هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات رهبران. “همانطور که شما ممکن است متوجه شده اند که به تازگی تأسیس گرفتن کمی عصبی است.”

— معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — که تجمع در هاید پارک مدرسه ورزشگاه قطع شد با یک معترض ظاهرا در مورد تغییر آب و هوا — castigated مغلوب ساختن پیشی جستن برای cozying به “قاتل” رهبران جهان و توهین به قهرمانان نظامی. “این مرد را بیشتر جورج والاس از جورج واشنگتن” بایدن گفت: با اشاره به سه بار دموکرات نامزد ریاست جمهوری که در دفاع از تبعیض نژادی است.

— مینه سوتا بهداشت ، ctq به حال شمال نوادا به خودش در جمعه نوسانی از طریق شهرستان ایلکو و سپس با برگزاری یک تجمع در پسران و دختران باشگاه در ورزشگاه رینو. متوسط دموکرات برجسته تفاوت بین برنامه های خود را و بیشتر لیبرال مخالفان. “ما نیازی به باد کردن قانون مراقبت مقرون به صرفه” او گفت:, گفته, مراقبت های بهداشتی اصلاحات نیاز به اتفاق می افتد “در یک راه معقول.”

— سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg شروع یک روز پر مشغله از مبارزه با ضربه زدن بر روی درب با خیال مدافع آسترید سیلوا. آنها تنها یک نفر برای پاسخ به, و او گفت: او قصد حزبی برای او. اما سیلوا خوشحال بود برای این دیدار: “این محله من” او گفت:. “من بسیار خوشحال هستم که ما می تواند یک نامزد ریاست جمهوری بیرون آمدن از کجا و ببینید که چگونه مردم در واقع زندگی می کنند.”

— بعد در روز Buttigieg اعلام کرد یک برنامه برای محافظت از زمین های عمومی و اقیانوس ها تا سال 2030. “من نمی باید به بگویید, نوادا, چقدر در خطر است حق در اینجا در دولت به دلیل برخی از قابل توجه ترین و در سراسر کشور متمایز زمین های عمومی هستند حق در اینجا در دولت” گفت: اعضای یک محیط زیست میزگرد در شهرستان کلارک تالاب پارک.

— تاجر تام Steyer در زمان یک تور از آشپزی مرکز بهداشت در لاس وگاس و وعده داده شده برای رسیدگی به هزینه های بالای داروهای تجویزی. “من برای گزینه در قانون مراقبت مقرون به صرفه و اگر ما می توانید آن را به اندازه کافی خوب است که همه در حال رفتن به آن را انتخاب کنید آن را بر ما آن را خوب به اندازه کافی به طوری که مردم مایل به کارفرمای خود را بر اساس طرح بهداشتی,” او گفت:. “من می خواهم به استفاده از قدرت دولت فدرال به شکستن هزینه های بی رحمانه در برابر شرکت هایی که در حال پاره کردن شهروندان آمریکایی است.”

— بعد Steyer گفت: در قبل از جلسه رویداد قرار داده شده توسط آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان اتحادیه است که او تنها نامزدی که می تواند متحد دموکرات ها از همه راه راه. “مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی انجام شده است. او می تواند برنده.” Steyer گفت:, و اضافه کرد که در ماه نوامبر انتخابات است “‘نشان می دهد تا آن را منفجر نمی,’ زمان برای حزب دموکرات است.”

— در همان رویداد Buttigieg گفت که “آزادی خود را” در خطر است در حفظ و نگهداری زیرساخت های مانند سیستم های آب و جاده ها. او را تشویق AFSCME اعضای فروم به چالش نامزدها به آدرس محلی در سطح مسائل به عنوان آنها مبارزه است.

— شب جمعه Steyer به نام برای ایالات متحده به اتخاذ مطلب “مهربان” سیاست های مهاجرتی. او همچنین در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن در طول Mi Familia Vota رویداد در UA محلی 525 لوله کش Pipefitters جوشکار و تهویه مطبوع مرکزی در لاس وگاس.

“او نه ضد مهاجر” Steyer گفت.”او یک نژادپرست است. او را ضد nonwhite مهاجران است.”

Steyer همچنین گفت که او متعهد به استخدام Latinos و آمریکای لاتینی به اجرا برای دفتر.

— Buttigieg افزود: برخی از قدرت ستاره به یک تجمع در Faiss مدرسه زمانی که او معرفی شده توسط بازیگر و فعال Michael J. Fox. Buttigieg به چالش کشیده جمعیت را تصور کنید که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جهان: “من همیشه می خواهم برای شروع با دعوت از همه در اینجا به فرم در چشم ذهن خود را … تصویر از آنچه در آن خواهد بود اولین بار در آفتاب می آید تا بیش از این کوه و بیابان نوادا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دیگر رئیس جمهور,” او گفت:.

تماس با گری مارتین در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @GaryMartininDC در توییتر. نقد و بررسی-مجله خبرنگاران شیا Johnson, Blake آپگار, Colton Lochhead خوردن اریکسون, David فرارا میک Akers و دالتون LaFerney کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>