وارن بافت نهایی فروش BH Media Group

بینش کلیدی:

  • این گسترش Lee Enterprises’ رد پای به 77 جوامع است.
  • مقابله پرسش در مورد چه نوع از رسانه های صاحب میلیاردرهای می شود.

Lee Enterprises, a publicly traded رسانه های کنگلومرا است که رسما در حال گسترش رد پای آن در ایالات متحده با کسب 30 روزنامه های محلی از وارن بافت در شرکت رسانه ای.

برکشایر هاتاوی بافت است و برگزاری شرکت گفت: در ماه ژانویه است که در آن می فروش BH Media Group (BHMG) به طور موثر حرکت بافت از رسانه ها و کسب و کار.

با آن 140 میلیون دلار خرید BHMG Lee Enterprises به دست آورده است کنترل 77 انتشارات در 77 جوامع مختلف از جمله مطبوعات از شهر آتلانتیک در نیوجرسی اخبار بوفالو در نیویورک و اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد.

“لی به نظر می رسد به جلو به اعمال نفوذ دانش عمیق از این نمونه کارها به درایو بیشتر بازده در سراسر ما گسترش یافته و یکپارچه عمل” گفت: Kevin موبری, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت, در بیانیه ای. “این انتقال که در حال حاضر در جریان است بیمه ارزش های مشترک و یک تراز در اطراف ماموریت ما برای ارائه با کیفیت بالا و اخبار محلی.”

بافت خروج از صنعت رسانه پرسش که برنامه های دیگر میلیاردرهای که وارد این عرصه از جمله مارک و Lynne Benioff که خریده مجله تایم از مردیت در سال 2018; جف بزوس که خریداری شده واشنگتن پست در سال 2013; Laurene Powell مشاغل که به دست آورد و اکثریت سهام اقیانوس اطلس از طریق امرسون جمعی در سال 2017; و پاتریک به زودی-Shiong که نهایی خرید خود را از لس آنجلس تایمز سال گذشته است.

مالکیت خود را و توانایی برای monetarily سرمایه گذاری در سازمان های رسانه ها نشانه خوبی برای صنعت بیش از حد متکی به دلار تبلیغات به شرکت های رسانه ای همچنان به تلاش و رقابت با سیستم عامل رسانه های اجتماعی و فن آوری سازمان هایی که به مدت طولانی به خود جلب دیجیتال آگهی دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de