WarnerMedia آماده برای مشترک, ‘انعطاف پذیر’ چشمگیر بازار در کنار Xandr

بینش کلیدی:

  • WarnerMedia و Xandr در حال حاضر اداره تبلیغات کسب و کار با هم—هر دو صف مقابل و پراکنده.
  • این شرکت گرفته است بزرگ Covid-19 میلادی درآمد رسید اما کنار هم قرار دادن جدید intergrations به captialize در افزایش مشاهده در آن سرگرمی, شبکه های.

WarnerMedia می دانستند که این سال را در صف مقابل خواهد بود بسیار متفاوت برای شرکت — پس از آن خواهد بود درگیر شدن در مذاکرات به طور مشترک در کنار شرکت های بزرگ خواهر و برادر Xandr و این امر می تواند اولین بازار از سال 2012 بدون دیرین آگهی خرید و فروش رئیس دانا Speciale در راس—اما این انتظار نیست کاملا این خیلی تحول.

با توجه به Covid-19 شرکت نخواهد بود و برگزاری آن در ترکیب رویداد با Xandr چهارشنبه آینده—و نه برنامه ریزی در تولید هر رشته ای ارائه و در همه حال حتی در صورت مجازی است. به جای WarnerMedia در حال آماده سازی برای “flexible” در صف مقابل بازار گفت: جو هوگان evp فروش و بازاریابی.

این شرکت مشغول به کار خواهد شد و نزدیک تر از همیشه با Xandr پس از AT&T خود را تثبیت آگهی خرید و فروش واحد در هفته گذشته با حرکت ad-tech شرکت به WarnerMedia. در حال حاضر هر دو بخش در حال نظارت گرهارد Zeiler ارشد درآمد افسر در WarnerMedia و رئیس جمهور WarnerMedia بین المللی است که در موقعیت فعلی خود را از ماه مارس 2019.

در حالی که این دو شرکت باقی می ماند جدا هوگان و Xandr ارشد کسب و کار افسر کرک مک دونالد در حال رفتن به صف مقابل به طور مشترک و در واقع در حال حاضر اداره تبلیغات کسب و کار—هر دو صف مقابل و پراکنده با هم.

“ما در حال گرفتن در هر قطعه از کسب و کار است که می آید می گوید:” هوگان “و ما به دنبال در کل ما مجموعه ای از فرصت ها و راه حل ها و مطمئن شوید که ما واقعا اجازه می دهد مشتری برای دیدن وسعت کامل از مجموعه ما.”

هوگان گفت که شرکت خود را در رابطه با Xandr نیست تغییر زیادی به عنوان یک نتیجه از هفته گذشته حرکت داده می شود که “ما شده اند در تراز وسط قرار دارد برای مدتی” کار حساب با حساب و آژانس توسط آژانس. “بنابراین ما به خوبی تراز وسط قرار دارد که به چه کسی و چه محصولات و چگونه ما را به این محصولات به عنوان راه حل به بازار به تبلیغ و آژانس ما همکاران.”

دو شرکت های شرکت کننده در دو روز کامل مفصل استراتژی و برنامه ریزی جلسات در اوایل ماه مارس در سمت راست قبل از همه گیر آمار و مدت کوتاهی قبل از هوگان برگزار می شود سی ان ان تجربه رویداد برای تبلیغ—که به پایان رسید تا اینکه در این سال تنها در شخص چشمگیر ارائه شده است.

“ما واقعا می تواند کمک به قرار دادن راه حل همه با هم در یک سخنرانی گفت:” هوگان. “سازمان ما و مشتری شریک شده اند و بسیار مشتاق برای رویکرد ما.”

دور انداختن مجازی در صف مقابل

این شرکت نمی تواند نگه داشتن خود را مشترک رویداد که تعیین شده بود برای May 13 در نیویورک Hulu تئاتر در MSG. و در حالی که برخی دیگر از شرکت های رسانه ای در حال جریان یک رویداد مجازی جای فرد ارائه—از جمله ViacomCBS که اعلام آن تجدید نظر رویداد برنامه دیروز—WarnerMedia قصد ندارد در زیر کت و شلوار با وجود در ابتدا اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری دیجیتال-تنها رویداد.

“هرگز نمی گویم هرگز در بسیار نامشخص زمان, اما من فکر نمی کنم شما ببینید ما انجام هر کاری است که شبیه به آنچه که ما را بیشتر رویکرد تاریخی در این سال” گفت: Hogan.

در ازای یک صف مقابل WarnerMedia شده است و توزیع راه حل های همگام در خبرنامه دو بار در هفته به شرکای های تحقیق و بینش های اخیر با نام تجاری استودیو افکن و تبلیغ راه حل به روز رسانی. آن را نیز ارسال آنها را یک هفته تصویری ویژه; های اخیر نسخه های ویژه Conan o’brien مصاحبه با کوین رایلی رئیس محتوای افسر برای HBO حداکثر و رئیس جمهور TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و truTV.

مانند بسیاری از شرکت های رسانه ای هوگان در حال آماده سازی برای یک صف مقابل بازار است که کار بر روی یک مبهوت جدول زمانی با خریداران وارد مذاکرات هر زمان که مشتریان خود آماده هستند به فکر می کنم طولانی مدت خود را صرف.

WarnerMedia و Xandr در حال تمرکز بر “چه چیزی است که فوری ترین نیاز برای سازمان ما و مشتری همکاران” گفت: Hogan. “ما ریشه در آن را به پخش در صف مقابل و یا آن را به تقویم [صف] و یا آن را به پراکنده.”

برخی از مشتریان با داشتن گفتگو در مورد آدرس دهی تبلیغات و چگونه است که می تواند کمک به آنها را به عنوان آنها از ظهور این بیماری همه گیر در حالی که دیگران به دنبال راه حل های خلاق برای کمک به اعتصاب لحن حق و دیگران به دنبال Xandr داده و بینش. “این واقعا فقط کمک به یک مشتری و آژانس همکار در یک زمان پیدا کردن راه حل های خوب برای آنها به کار در این زمان نامشخص با یک صدا و یک داستان است که مناسب برای خود را با نام تجاری” گفت: Hogan.

پیدا کردن تبلیغ جدید درآمد میان همه گیر

مانند بسیاری از رسانه های بزرگ شرکت های WarnerMedia شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر. طی انتشار درآمد ماه گذشته AT&T گفت: لغو مارس جنون و NBA بازی در آوریل کمک کرد و در نتیجه یک 24.1 ٪ در سال بیش از سال سه ماهه کاهش در درآمد حاصل از تبلیغات در Turner جانبی از $1.26 میلیارد دلار در سال 2019 به $957 میلیون در سال 2020 است. و بسیاری از تلویزیون آگهی فروش مدیران نگران هستند که بزرگترین Covid-19 ضرر و زیان درآمد هنوز به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>