گرم روز یادبود آب و هوا افزایش می یابد به گرما هشدار توسط چهار شنبه

گرما که می تواند مجموعه ای از اواخر مارس سوابق در راه خود را به این منطقه با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

یادبود روز هوا بالا است و 92 درجه با آسمان آفتابی و باد رسیدن به 8 تا 14 مایل در ساعت. یک شبه کم خواهد شد و در حدود 70 با بادها حدود 7 مایل در ساعت.

شنبه باید بالا و نزدیک به 100 در زیر یک آسمان آفتابی.

یک گرمای شدید هشدار صادر شده توسط خدمات آب و هوا آغاز می شود و در ساعت 10 صبح روز شنبه و اجرا می شود از طریق 8 بعد از ظهر جمعه.

بالا پنج شنبه انتظار می رود که 107.

بالا برای شنبه انتظار می رود که در نزدیکی 109 که کراوات رکورد مارس 28 مجموعه در سال 2003. لاس وگاس رکورد مارس 29 توسط 108 مجموعه در سال 1984 است و دمای هوا در روز جمعه.

“ما می تواند کراوات ضبط و یا در روز و اضافه کردن یک درجه یا بیشتر و ما به شما در تنظیم یک رکورد” سرویس آب و هوا هواشناس جان Salmen گفت.

پس از جمعه فشار بالا ریج را کمی حرکت می کند به شرق اجازه می دهد اوج آخر هفته آینده به رها کردن به اطراف 104, او گفت:.

گرما احتیاطی

“گرمای شدید خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش بالقوه برای بیماری های مرتبط با گرما به خصوص برای کسانی که مشغول به کار و یا شرکت در فعالیت در فضای باز” گرمای شدید ایالات متحده هشدار داد. “کودکان و سالمندان و افراد مبتلا به بیماری مزمن معمولا برای اولین بار از گرما رنج می برند. … دوستان و بستگان و یا همسایه ها باید بررسی بر روی افرادی که ممکن است در معرض خطر است.”

ساکنان می خواست به نوشیدن مقدار زیادی از مایعات اقامت در اتاق مطبوع ماندن از خورشید و چک کردن در بستگان و همسایگان. کودکان و حیوانات خانگی باید از سمت چپ به تنهایی و در وسایل نقلیه تحت هیچ شرایطی.

هر کسی با غلبه بر گرما باید نقل مکان کرد و به یک خنک و سایه محل. گرمازدگی یک اورژانس پس از تماس با 911.

تماس با ماروین Clemons در [email protected] Follow @Marv_in_Vegas در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de