گرم افزایش وزش باد پیش بینی روز یکشنبه در لاس وگاس

شرایط آب و هوا خواهد بود گرم و آفتابی و شادی بخش روز شنبه در لاس وگاس با بادها ساختمان در طول روز به عنوان یک Pacific جبهه سرد افزایش southerly بادهای سراسر منطقه است.

پیش بینی بالا است 96. بادها را از 8 به 13 مایل در ساعت افزایش به 16-21 مایل در ساعت در بعد از ظهر. بادها می تواند تند باد به عنوان بالا به عنوان 31 مایل در ساعت با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

آسمان روشن خواهد شد یک شبه با یک کم در اطراف 69. جنوب جنوب غربی وزش باد خواهد بود 9 تا 18 مایل در ساعت با gusts به عنوان بالا که 28 مایل در ساعت.

دوشنبه را بالا نزدیک به 89. باد خواهد بود جنوب جنوب غربی وزش باد از 13 تا 16 mph با gusts تا 23 مایل در ساعت.

دوشنبه شب روشن خواهد شد با یک کم در حدود 62. جنوب غرب, وزش باد سبک تر خواهد بود در 8-10 mph با gusts به عنوان بالا به عنوان 22 مایل در ساعت.

این جبهه سرد را پایین تر از درجه حرارت بالا به 78 روز سه شنبه و 81 روز چهارشنبه.

بادهای قوی

این طوفان و جلو آوردن بادهای قوی به لاس وگاس منطقه است.

یک باد مشورتی است که در محل از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر یکشنبه برای دریاچه مید ملی منطقه تفریحی سد هوور, ادم کودن و سرسخت شهر Laughlin و Mohave دره.

جنوب وزش باد از 20 تا 25 مایل در ساعت با gusts تا 35 مایل در ساعت در حال پیش بینی است.

یک پرچم قرمز هشدار با اشاره به بحرانی در معرض خطر آتش سوزی به دلیل وزش بادهای خشک و شرایط زمین در محل از ساعت 11 صبح یکشنبه به 8 p. m. روز شنبه برای مناطق زیادی در اطراف لاس وگاس از جمله پارک ملی دره مرگ, بخش هایی از نای و لینکلن شهرستانهای استان و شمال غرب فلات در آریزونا.

جنوب وزش باد از 25 تا 35 مایل در ساعت gusting از 35 به 50 مایل در ساعت در حال پیش بینی است. ترکیبی از بادهای قوی و کم رطوبت نسبی و درجه حرارت گرم می تواند باعث آتش سوزی شدید رفتار و آب و خدمات اشاره کرد.

تماس با ماروین Clemons در [email protected] Follow @Marv_in_Vegas در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>