خارج ساده سازی خرید تلفن همراه با یک برنامه جدید

در تلاش برای ساده کردن تلفن همراه خود را خرید تجربه و درخواست تجدید نظر به یک پایگاه مشتری در حال رشد به دنبال خرید آسان راه حل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس خارج شده است و در ترکیب آن خارج شده و خارج شده و مواد غذایی برنامه را به یک موجودیت واحد.

“ما نمی درخواست مشتریان را به دو سفر به فروشگاه برای مواد غذایی و یکی برای همه چیزهای دیگر به آنها نیاز دارند بنابراین ما نباید از آنها بخواهید برای بازدید از دو نرم افزار” evp و رئیس مشتری افسر Janey Whiteside گفت: در یک پست وبلاگ.

برنامه جدید ترکیبی از ویژگی های موجود مانند ذخیره نقشه یک آیتم یاب پر کردن مجدد نسخه و دیجیتال گزینه پرداخت به نام Walmart پرداخت همراه با برخی از قابلیت های جدید.

دومی شامل صدها هزار نفر از زمان اضافی اسلات برای مواد غذایی وانت و همچنین اسلات محفوظ برای سالمندان اولین پاسخ دهندگان و مشتریان با زمینه ای شرایط پزشکی. برنامه نیز ارائه می دهد اطلاعات بیشتر و اطلاعیه در مورد وانت و تحویل نسبت به قبل اما آن را بلافاصله روشن است که چه پیام جدید را شامل می شود.

این نرم افزار که در دسترس است برای iOS و دستگاه های آندروید اجازه می دهد تا مشتریان واجد شرایط برای انتخاب تحویل اکسپرس را دو ساعت از سرویس خارج شده و اعلام کرد در اوایل این ماه برای 160,000 موارد در دسته بندی مواد غذایی و مواد مصرفی و کالاهای عمومی. این سرویس در دسترس خواهد بود 2,000 از آن 4,750 آمریکا مکان.

Whiteside گفت موجود در مواد غذایی برنامه کاربران را پیدا خواهد کرد اطلاعات خود را و چرخ دستی های منتقل شده به برنامه های جدید پس از دانلود و ورود به سایت.

این خرده فروش اعلام کرد قصد خود را برای ادغام این برنامه در ماه مارس با اجرای فاز در حال حاضر کامل است. از آن پس Whiteside گفت: خارج شده است دیده می شود در چشم انداز مثبت در مشتریان سفارش کالاهای عمومی مانند اسباب بازی یا ابزار باغبانی زمانی که آنها به فروشگاه برای مواد غذایی با برنامه های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im