خارج کارکنان برجسته در نقطه جدید به مجموعه پایدار آهنگ ‘Lean on Me’

جدید خارج میلادی آغاز می شود پخش امروز شامل کارکنان آن آواز Bill Withers’ 1972 کلاسیک “به من تکیه کن” به عنوان یک پیام از امید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خارج شده در آن گفت: به تازگی آگاه شد از یک ویدیو ارسال شده توسط یکی از فروشگاه خود را در پاریس بیمار است. با کارکنان آواز آهنگ. این Facebook تصویری از فروشگاه وال مارت در ایالات متحده بزرگراه 150 در پاریس ویژگی های کارکنان که به نظر می رسد در کشور نقطه. این شامل عنوان “یک جرقه نور از یکی از فروشگاه ما همکاران (و دوستان) به درخشش در طول یک زمان دشوار است.” آن را بیش از 16,000 views پس از آن ارسال شده در مارس 24.

خارج شده گفت: از آن الهام گرفته شده بود این کارکنان و تصمیم به تولید 60-second تجاری نشان می دهد که چگونه آنها در حال کمک به مشتریان و چگونه جوامع محلی در حال صف آرایی با هم. این “تکیه بر من” نقطه بازدید امواج رادیو و تلویزیون کمتر از یک هفته پس از آن خواننده و ترانه سرا Bill Withers درگذشت از عوارض قلبی در سن 81.

“ما غمگین به یاد بگیرند که آهنگساز ‘Lean on Me,’ Bill Withers گذشت. ‘Lean on Me’ یک نشاط بخشی است که طنین انداز در سراسر نسل” خارج شده و در بیانیه ای گفت. “این یک آهنگ است که ما باید در حال حاضر بیشتر از همیشه. ما می خواستیم به انتشار آگهی با آهنگ خود را به عنوان برنامه ریزی شده از ادای احترام به زندگی خود و موسیقی خود را ارائه می دهد که همه ما به راحتی به عنوان ما به ماندن نزدیک به عزیزان در طول این زمان دشوار است.”

جدوگاه است یاد خواننده برنده جایزه گرمی و ترانه سرا پشت پایدار کلاسیک مانند “روز دوست داشتنی” و “ain’t No Sunshine.”

جدید نقطه است که بخشی از ملی آگهی خرید که امروز شروع می شود. خرده فروش در حال برنامه ریزی برای اجرای تبلیغ از طریق ماه آوریل.

این آگهی همچنین ویژگی های شعار “در اینجا برای شما” گسترش “زندگی بهتر است. با هم” پیام راه اندازی شد در ماه نوامبر گذشته. در آن زمان EVP و رئیس مشتری افسر Janey Whiteside گفت Adweek این “زندگی بهتر است. با هم” شعار در مورد “چگونه ما فکر می کنم در مورد اینکه بهتر با هم.”

“ما باید 1.6 میلیون باور نکردنی همکاران که با انجام کارهای شگفت انگیز در فروشگاه ما و در جوامع روزمره” خارج بیانیه اضافه شده است. “و ما آن را ببینید در حال حاضر بیشتر از همیشه. از حرکات کوچک به بزرگ, اقدامات همکاران ما در حال کار سخت برای کمک به مشتریان و پشتیبانی جوامع خود.”

این چهارمین نقطه در جرقه سری که به دنبال اعتصاب عاطفی وتر با بینندگان. که قبل از مصاحبه با Adweek, Whiteside گفت: تبلیغات به معنای “نشان دادن جهان و نه فقط آنچه که ما انجام دهد [اما] آنچه ما ایستاده—و آنچه ما ایستاده است به قهرمان مردم که کار را به جوامع در داخل و اطراف فروشگاه های ما بهتر است.”

در آن زمان خارج شده و شروع به پخش یک آگهی مجموعه به Elton John موشک ، آن را هم شامل صحنه جامعه و هم به عنوان یک بیلبورد از El Paso, تگزاس, که, سایت, فروشگاه, عکسبرداری در ماه اوت سال 2019. (این در نهایت خارج شده و به اصلاح آن مهمات و تفنگ دستی فروش سیاست.)

قبلی آگهی, اما, اول پخش در طول روز شکرگزاری بازی NFL در CBS. مربوط به پیام همچنین به نظر می رسد در تمام کانال های پرداخت به جز برای چاپ از جمله صفحه نمایش فیلم در AMC و ریگال تئاتر.

خارج شده آرم که شامل شش جانبه زرد نماد شناخته شده است به عنوان جرقه. خارج موزه می گوید: از آن تشکیل شده است از فردی “sparklets” است که منعکس کننده ارزش های آن و اصول: مشتری احترام و صداقت همکاران خدمات و تعالی است.

آژانس تبلیغاتی FCB شیکاگو کمک به ایجاد هر دو تبلیغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>