وال استریت سهام rebounding پس از 7 روز تار و مار

شاخص ها در اوایل معاملات در وال استریت دوشنبه پس از هفت روز تار و مار در آورده با نگرانی که گسترش شیوع کروناویروس را شیرین کاری اقتصاد جهانی است.

سهام تکنولوژی و شرکت هایی که تکیه بر مخارج مصرف کننده حساب برای بسیاری از دستاوردهای در اوایل رفتن. انرژی و صنعتی و مالی و سهام سقوط کرد.

قیمت اوراق قرضه صعود دوباره هل دادن عملکرد به پایین ترین سطح خود به عنوان سرمایه گذاران همچنان به نفع کم ریسک دارایی. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافت و به 1.08% از 1.12% اواخر جمعه. که عملکرد یک معیار برای رهن خانه و بسیاری از انواع دیگر وام.

قیمت نفت خام آمریکا شد تا 2.3%. طلا شد تا 2.2%

برخی از تظاهرات در جای دیگر

چرخش در وال استریت به دنبال یک تجمع در برخی از بازارهای آسیایی در میان امیدوار است که بانک های مرکزی را برای تقویت اقتصاد از تاثیر شیوع. شاخص ها در اروپا اکثرا پایین تر اما پس از بدبینی رشد اقتصادی پیش بینی شده است.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داده است که اقتصاد جهانی می تواند کوچک در سه ماهه اول این سال به عنوان یک نتیجه از وقوع. این شرکت انتظار دارد که اقتصاد جهانی به رشد 2.4% در این سال, نیم درصد کمتر از آن قبلا فکر می کردم. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه همچنین هشدار داد رشد می تواند به عنوان کم به عنوان 1.5% اگر ویروس طول می کشد طولانی و به طور گسترده ای گسترش می یابد.

سهام ایالات متحده بودند آینده خود را بدترین افت هفتگی پس از بحران مالی سال 2008 است. غم انگیز پیش بینی برای اقتصاد جهان صدمه دیده شدند.

میانگین صنعتی داو جونز رز 123 امتیاز یا 0.5% به 25,532 از 7:07 صبح زمان اقیانوس آرام. S&P 500 شاخص rsoe 0.2 درصد و نزدک 0.2%.

بریتانیا FTSE 100 افزایش یافت اما دیگر اروپایی معیار کاهش یافت.

OECD را تلخ ارزیابی کنار جوانه زدن امید در بازار است که بانک های مرکزی جهان به خصوص ایالات متحده فدرال رزرو می تواند نیش زده به عمل و کاهش نرخ بهره و یا ارائه نقدینگی مالی.

فدرال رزرو از کاهش نرخ

روز جمعه رئیس بانک فدرال Jay Powell گفت: بانک مرکزی ایستاده بود و آماده برای کمک به اقتصاد در صورت نیاز. سرمایه گذاران به طور فزاینده ای انتظار می رود فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره در بعد از آن نشست در اواسط ماه مارس احتمالا حتی قبل از. او اشاره looser سیاست وزن در دلار.

بانک مرکزی ژاپن فرماندار هاروهیکو کورودا نیز با صدور بیانیه ای روز شنبه پس از اوایل سقوط در قیمت سهم و گفت: بانک مرکزی “نزدیک خواهد شد نظارت بر تحولات آینده و تلاش برای ارائه نقدینگی کافی و اطمینان از ثبات در بازارهای مالی از طریق بازار مناسب عملیات و دارایی خرید.”

با توجه به این که اصلی اقتصادی تا کنون از شیوع ویروس در طرف عرضه اقتصاد و نه در طرف تقاضا سوالات خواسته شده که آیا شل تر سیاست های پولی خواهد شد هر گونه تاثیر معنی دار.

“برای همه صحبت از کاهش نرخ یک چیز کاهش نرخ نمی تواند انجام دهد این است که مردم به کار و زنجیره تامین پشت در حال اجرا دوباره گفت:” مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets.

“شما همچنین باید برای مقابله با این احتمال که ساده کاهش نرخ ممکن است سیاست معادل تبدیل یک شلنگ باغ بر روی یک آتش سوزی خفیف. آن را ممکن است تعدیل آن در حالی که برای, اما آن را کمی به آدرس اساسی موضوع خود را. که نیاز به خیرخواهی در بخشی از بانک ها در شرایط ساده تر از لحاظ اعتبار و تحمل به عنوان جریان نقدی مشکلات شروع به شمع تا برای شرکت در دشواری است.”

محرک امیدوار است با این حال کمک به تقویت بازارهای آسیا پیش از آن. شاخص Nikkei 225 شاخص بسته 1% بالاتر در حالی که شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 3.2%. معیار برای کوچکتر ارز در شنژن شروع به پریدن کرد 3.8% در حالی که کره جنوبی Kospi صعود 0.8%. این هانگ سنگ در هنگ کنگ 0.6%.

گسترده هشدارهای

شیوع ویروس آغاز شد که در مرکزی چین را لرزاند بازار به عنوان مقامات تعطیل مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. شرکت های در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش. دولت در حال گرفتن به طور فزاینده ای شدید اقدامات آنها به عنوان تقلا برای مهار ویروس.

اقتصادی خرید اینترنتی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار در چین است که دیده می شود بسیاری از 90,000 یا پس ویروس موارد در سراسر جهان است. آخرین داده ها نشان داد چین تولید فرو در ماه فوریه به عنوان ضد ویروس کنترل تعطیل بسیاری از اقتصاد است.

ماهانه شاخص مدیران خرید در روز دوشنبه منتشر شده توسط مجله Caixin کاهش یافت و به 40.3 از ژانویه 51.1 در یک مقیاس 100 نقطه که در آن تعداد زیر 50 نشان می دهد فعالیت های پیمانکاری. جداگانه PMI منتشر شد شنبه توسط اداره ملی آمار چین فدراسیون تدارکات و خرید به شدت کاهش یافت و به 35.7 از ژانویه 50.

هفته گذشته را تار و مار زدم عمده هر شاخص به آنچه ناظران بازار را “اصلاح” و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است. آخرین بار است که رخ داده بود در اواخر سال 2018 به عنوان یک تعرفه جنگ با چین افزایش. بسیاری از ناظران بازار باید گفت برای ماه که سهام آسیا شد و طولانی سر رسیده و دیگر به عقب برگشت.

متناوب مقیاس

مقیاس از فروش سرسام آور است. داو برای مثال کاهش یافت 3,583 امتیاز یا 12.4% هفته گذشته است. در ضمن S&P 500 بریده تا یک هفته از دست دادن 11.5%, بزرگترین آن پس از یک 18.2 درصد افت در هفته پایان اکتبر 10, 2008 در اوج بحران مالی جهانی.

قیمت نفت نیز کاهش یافت به عنوان گران قیمت در چشم انداز کاهش تقاضا به عنوان یک نتیجه از شیوع ویروس. در هفته گذشته قیمت نفت چهار حدود 15 درصد است. روز دوشنبه معیار خام ایالات متحده شد تا $1.03 به $45.79 در هر بشکه رسید. برنت, استاندارد بین المللی, افزایش 99 سنت افزایش به $50.66.

در دیگر معاملات طلا, دیگر پناهگاه امن برای سرمایه گذاران شروع به پریدن کرد $34.50 به $1,601.20 در هر اونس نقره برداشت گل رز 2.4 ٪ به $16.85 در هر اونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im