وال استریت منحرف در میان بیشتر ترش ویروس داده

سهام نوسانی بالا و پایین در معاملات صبح در وال استریت جمعه به عنوان افسرده اطلاعات در اقتصاد همچنان به رول در.

سهام تکنولوژی نگه داشتن فشار بالاتر, مایکروسافت, اپل و دیگر غول های مداوم خود را تقریبا غیر قابل توقف اجرا حتی در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. کمک کرد که جبران ضرر و زیان در جای دیگر در بازار S&P 500 بود تا 0.2% به عنوان 11:13 صبح به وقت شرق آمریکا. زودتر آن را به حال پاک افزایش از 0.8% به نوسان به از دست دادن 0.4%.

شاخص Dow Jones Industrial Average با کمی تغییر در 23,886. نزدک که پر است از سهام فن آوری بود تا 1.3 درصد. اروپایی و آسیایی در بازارهای مخلوط شد.

گزارش صبح امروز (یکشنبه) گفت: ایالات متحده کارفرمایان قطع شگفت آور 20.2 میلیون شغل بیشتر از آنها ایجاد شده در ماه گذشته. این مجموعه یک دور مرحله روز جمعه بیشتر جامع مشاغل گزارش از دولت ایالات متحده. در سراسر اقیانوس اطلس اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت که این نیروبخش برای یک “رکود اقتصادی در ابعاد تاریخی این سال” با توجه به محدودیت های گسترده به معنای آهسته گسترش coronavirus.

مالی و انرژی پایین

مالی سهام شد بزرگترین وزن در بازار سهام ایالات متحده با جی پی مورگان چیس پایین 1.4% و ولز فارگو پایین 1.9%. بانک ها شده اند و برخی از سخت ترین ضربه سهام این سال در نگرانی که همه این کار ضرر و زیان ایجاد شده توسط رکود اقتصادی خواهد شد زین و آنها را با کوه ها از وام های بد است.

انرژی سهام نیز پس از افزایش قیمت نفت به برخی از دستاوردهای خود را از پیش از آن در هفته. معیار خام ایالات متحده کاهش یافت و 3.8% افزایش به $23.62 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست 2.7 ٪ به $30.14 در هر بشکه رسید.

اما کمک به وزنه تعادل که به دست آوردن سهام فن آوری است که می تواند سرپا نگه داشتن بازار خود به خود اگر خود را به سمت بالا حرکت می کند به اندازه کافی بزرگ هستند. مایکروسافت و اپل به تنهایی را تا 11 درصد از S&P 500 با ارزش بازار خود را با دادن حرکات بسیار بزرگتر نوسان در شاخص است. هر افزایش حداقل 1.5%.

پس از پایین به میزان 23 درصد در سال در نگرانی در مورد بیماری همه گیر اقتصادی ضربه tech سهام S&P 500 را پاک همه ضرر و زیان خود را در حال حاضر تا حدود 1% برای سال 2020 است.

این روند در سراسر بازارهای سهام شده است و قطعا در هفته های اخیر. کشور در سراسر جهان و برخی از کشورهای ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی به امید دستگیری ویرانی اقتصادی با وجود هشدارهای آن می تواند منجر به تجدید حیات در عفونت.

“این دیدگاه که سود بیشتر هزینه های دعوت کرده بود بازار تا حد زیادی به شانه نگرانی در اینجا” Jingyi پان IG گفت: در یک گزارش.

تظاهرات منتقدان

S&P 500 به بیش از نصف آن زودتر از دست دادن از 34 درصد که کشیده از فوریه به اواخر ماه مارس است. از آن شروع به بازیابی آن پس از فدرال رزرو و دولت آمریکا متعهد مقادیر عظیم برای کمک به اقتصاد است.

بسیاری از تحلیلگران تردید دارند در مورد این تجمع خواستار آن بیش از حد داده شده و عدم قطعیت در مورد چه مدت رکود اقتصادی خواهد داشت. به عنوان اقتصاد بازگشایی آن می تواند منجر به تجدید حیات از عفونت.

اما سرمایه گذاران را با تمرکز بر این احتمال است که اقتصاد را در کمتر جایی وحشتناک چند ماه از هم اکنون که شایستگی قیمت های بالاتر. چین که در آن همه گیر آغاز شد و در دسامبر اجازه داده کارخانه ها و برخی از کسب و کارهای دیگر به بازگشایی شده است. برخی از دولت های اروپایی در حال گرفتن مراحل مشابه. کالیفرنیا ممکن است اجازه می دهد برخی از خرده فروشان به سر خدمت مشتریان این هفته است.

در اروپا فرانسه, سهام تضعیف 0.5% و آلمان در بازار نیز با کاهش 0.5%. FTSE 100 لندن 0.4% افزایش داشته. در آسیا کره جنوبی Kospi 1.8% و هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 1.1%. سهام در شانگهای اضافه 0.6%.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت تا 0.71% از 0.65% اواخر روز سه شنبه. که از آن کم سابقه از زیر 0.40% مجموعه در اوایل ماه مارس, اما هنوز هم به خوبی در زیر حدود 1.90% آن بازده در آغاز سال است. بازده تمایل به سقوط زمانی که سرمایه گذاران در حال تنزیل رتبه و انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>