Walk4Friendship در لاس وگاس افزایش بیش از $100K برای غیر انتفاعی

بادهای قوی صبح روز یکشنبه متوقف نمی صدها نفر از مردم از جمع آوری پول برای یک لاس وگاس غیر انتفاعی است که ارتباط افراد با نیازهای ویژه با دوستان.

این مرل خانواده بود در اوایل شرط Yossef مرکز جامعه 8551 وگاس درایو به راه رفتن یک نیم مایل به نزدیک ترین پارک به عنوان بخشی از Walk4Friendship رویداد. آنها انتظار نداشتند آب و هوا به قدری سرد, ملیسا, Merle گفت. هنوز هم به او فکر نمی کنم آن را تحت تاثیر قرار مردم در انتخابات.

“مردم را برای یک علت خوب,” او گفت:.

او پسر ققنوس طرقه, یکی از بسیاری از با نشانه حمایت از سازمان های غیر انتفاعی و دوستی — خود خوانده “بود نوع آن بسیار جذاب است.”

بودجه مطرح خواهد شد برای دوستی, دایره, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به کمک به مردم با نیازهای ویژه را دوستان با توجه به Nechama Harlig که آغاز شده و سازمان لاس وگاس شعبه با شوهرش خاخام لوی Harlig.

یکشنبه شب بیش از $103,000 مطرح شده از حدود 640 اهدا کنندگان برای Walk4Friendship با توجه به وب سایت سازمان. هدف این بود $108,000.

Nechama Harlig درگیر شده بود در دایره دوستی در پیتسبورگ با خواهر او که دارای سندرم داون.

در روز یکشنبه رویداد Nechama Harlig گفت: آن قدرتمند بود برای دیدن بسیاری از هواداران است.

“اگر هر یک از صدها نفر از مردم در اینجا را به یک تلاش — می شود آن را در خانه و در مدرسه و یا در محل کار به گسترش دست و دوستی و احترام و عزت و نگاهی دیگر آنها را به عنوان یک مساوی و ببینید که چگونه شما می توانید با تهیه کردن به نیازهای یک دیگر,” او گفت:. “تصور کنید که ما می توانیم در طول دره لاس وگاس.”

لیزا روزنبرگ گفت: او او را دیده, پسر با اعتماد به نفس تر و راحت درگیر شدن در گفتگو با کسانی که او را نمی دانم. دو داوطلب سفر پسر او یعقوب Braunstein که مبتلا به اوتیسم است در خانه خود را. آنها با هم بازی هیئت مدیره و کارت بازی — گاهی اوقات روزنبرگ اجازه می دهد تا آنها را به بازی های ویدئویی یعقوب گفت.

“این شگفت انگیز است برای دیدن اجتماعی خود را رشد کم استرس وضعیت” روزنبرگ گفت. “او عصبی در ابتدا. من فکر می کنم او آموخته است که شما می توانید اجازه گارد خود را پایین و دوستان.”

“آنها واقعا تفاوت زیادی در این بچه ها زندگی می کند, از جمله یعقوب” او گفت: از دایره دوستی.

این Adelson بنیاد خانواده تحت حمایت این رویداد است. نقد و بررسی-مجله متعلق به Adelson خانواده است.

تماس با الکس Chhith در [email protected] یا 702-383-0290. Follow @alexchhith در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de